Şimdi Ara

G1W-C Dünyanın en iyi F/P Araç Kamerası 29 $ Hemde Kapasitörlü (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.295
Cevap
110
Favori
98.771
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • araç kamerasına neden gerek olduğunu bir kez daha anladığım bir durumu paylaşmak istedim.

bu şekilde bir hareket yapacağını yan şeritteki hareketlerini gördüğümde anlamıştım ve hızımı biraz düşürmüştüm. Bu şekilde adama arkadan vursam arkadan vuran suçludur olayından bir de haklılığını ispat etmeye çalış dur. Araç kamerası bizim gibi ülkelerde olmazsa olmaz gerçekten.

• Hocam iyi günler. Belliki bu konuda bilginiz çok. Ben dolmuş işletiyorum, bütün gün yollardayız, hem trafikte hem de aracın içinde kötü şeyler yaşanabiliyor. Geçen gün sarhoşun biri bayan yolcuyu rahatsız etti ve olay çıktı. Bu gibi durumlarda olaya kanıt olması için kamera almak istiyorum.

Almak istediğim kameranın hem dış hem de iç çekim yapması lazım ve araç içindeki sesi de kaydetmesi gerekiyor. Çok iyi görüntü kalitesi aramıyorum ama neyin ne olduğu belli olmayacak kadar çamur görüntü de olmasın. Pil veya şarjla uğraşmak istemiyorum gücünü araçtan alması lazım. Kontağı açtığımda kayıda başlayacak kapattığımda ise duracak şekilde bir ürün olursa iyi olur.

Konu başlığındaki kamera iyi gibi duruyor ama araç içi çekimi yok galiba. Sizden isteklerime uygun bir ürün tavsiyesi rica ediyorum. Cevap verirseniz memnun olurum.

• Turuncu Sakal kullanıcısına yanıt
    hocam nacizane tavsiyem ben olsam bu kameradan 2 adet alirim birini yola birini arac icerisine bakacak sekilde konumlandiririm hem ucuz hemde kaliteli bir cozum olur. bu kameralar tak unut tarzi oldugu icin sarj vs ugrasmassiniz aractan enerji geldigi surece kayit yapar stop edince kapanir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

Hocam iyi günler. Belliki bu konuda bilginiz çok. Ben dolmuş işletiyorum, bütün gün yollardayız, hem trafikte hem de aracın içinde kötü şeyler yaşanabiliyor. Geçen gün sarhoşun biri bayan yolcuyu rahatsız etti ve olay çıktı. Bu gibi durumlarda olaya kanıt olması için kamera almak istiyorum.

Almak istediğim kameranın hem dış hem de iç çekim yapması lazım ve araç içindeki sesi de kaydetmesi gerekiyor. Çok iyi görüntü kalitesi aramıyorum ama neyin ne olduğu belli olmayacak kadar çamur görüntü de olmasın. Pil veya şarjla uğraşmak istemiyorum gücünü araçtan alması lazım. Kontağı açtığımda kayıda başlayacak kapattığımda ise duracak şekilde bir ürün olursa iyi olur.

Konu başlığındaki kamera iyi gibi duruyor ama araç içi çekimi yok galiba. Sizden isteklerime uygun bir ürün tavsiyesi rica ediyorum. Cevap verirseniz memnun olurum.

Walla bu tarz birşey olabilir sizin için yada 4 kanal daha fazlası :

http://www.ebay.com/itm/171709942955?rmvSB=true

http://forum.donanimhaber.com/m_106322510/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

Hocam iyi günler. Belliki bu konuda bilginiz çok. Ben dolmuş işletiyorum, bütün gün yollardayız, hem trafikte hem de aracın içinde kötü şeyler yaşanabiliyor. Geçen gün sarhoşun biri bayan yolcuyu rahatsız etti ve olay çıktı. Bu gibi durumlarda olaya kanıt olması için kamera almak istiyorum.

Walla bu tarz birşey olabilir sizin için yada 4 kanal daha fazlası :

http://www.ebay.com/itm/171709942955?rmvSB=true

http://forum.donanimhaber.com/m_106322510/tm.htm

Bu da çok pahalıymış. @diegoforlan arkadaşın dediğin gibi 2 tane g1w almak daha iyi duruyor. Cevabınız için teşekkürler.

• Teşekkür ederim. Farklı bir çözümle hallettim. Tornacı plastik bir parçadan aynı özellikte somun yaptı. Siyah sprey boyayla boyadı. Öncekinden daha sağlam oldu ve şık durdu. Önce tam sıksam bile kamera hareket ediyordu.Simdi sıktığımda hareket etmiyor.

• özcan35 kullanıcısına yanıt
    şöyle bir durum da var, kaza anında o kaydı göstermek ya da vermek zorunda olduğunuz bir durum yok ki,

siz kazayla ilgili tutanağınızı sigorta şirketine verdikten sonra kimin haklı kimin haksız olduğuna karar veriliyor, yani kazaya karıştığınız adamla birlikte tuttuğunuz tutanağı sigorta şirketinize verirken cdye de çekebilirsiniz, isterseniz ufak bir kartla da verebilirsiniz, ama orijinalinin elinizde durması bence çok önemli o yüzden cd kopyalayıp vermek mantıklı

bende kamera yokken çok çok ufak bir kazaya karıştığımda kaza sonrası çektiğim fotoları bastırıp elden vermiştim
  • Merhabalar kameranın araç camına takılmasını sağlayan vakumlu vantuzunun mandalını kırdım,şimdi takmakta bayağı zorlanıyorum bu vantuzdan bir daha bulabilir miyiz ayrıca bu konunun başında önerilen daha kısa boylu bir aparat varmış fakat yönlendirdiği aliexpres sayfası açılmıyor,teşekkürler
  • Kameram geldi ama montajdan hiç anlamıyorum, İstanbul'da Avrupa yakasında montajı yaptırabileceğim bir elektronikçi tanıyan var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasmat1453

Merhabalar kameranın araç camına takılmasını sağlayan vakumlu vantuzunun mandalını kırdım,şimdi takmakta bayağı zorlanıyorum bu vantuzdan bir daha bulabilir miyiz ayrıca bu konunun başında önerilen daha kısa boylu bir aparat varmış fakat yönlendirdiği aliexpres sayfası açılmıyor,teşekkürler

http://www.aliexpress.com/item/T-shade-Single-Buckle-3M-Revolving-Mount-Holder-For-Car-Window-Screen-GPS-Camera-DV-Car/2055122636.html

• quote:

Orijinalden alıntı: erman197

Kameram geldi ama montajdan hiç anlamıyorum, İstanbul'da Avrupa yakasında montajı yaptırabileceğim bir elektronikçi tanıyan var mı acaba

Walla çok basit içinden çıkan adaptörü çakmaklığa, kamerayı da içinden çıkan vantuzla cama
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    O kadar mı? sanki önceki yorumlarda çakmaklığa takmayın diye okumuştum sanki, torpido cam kenarından torpido altına indirilip takılması lazım diye düşünüyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: erman197

O kadar mı? sanki önceki yorumlarda çakmaklığa takmayın diye okumuştum sanki, torpido cam kenarından torpido altına indirilip takılması lazım diye düşünüyordum

Yok normal bağlantı şekli hep çakmaklığa takılması 1. msjda montaj videoları fln eklemiştim sanırım.
  • Dun itibariyle g1w-cb siparişi verdim arka cam için

7.1 dolar indirimle 34 dolar civarına geldi
    Payballa ödedim 103 tl tuttu

• quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

Dun itibariyle g1w-cb siparişi verdim arka cam için

7.1 dolar indirimi nasıl aldınız. Aldığınız site gearbestmi link atarmısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonmaister

quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

Dun itibariyle g1w-cb siparişi verdim arka cam için

7.1 dolar indirimi nasıl aldınız. Aldığınız site gearbestmi link atarmısınız?

Aldigim link
    www.gearbest.com/car-dvr/pp_196898.html

Gs98c aldim önce
    Yorum yapıp video foto ekledim siteye youtubeye

7.1 dolar indirimim oldu (points)
    Onunla 34 dolar civarina gelmis oldu

• g1wc nin adaptorünü kullanmak istemeyen arkadaşlara aşağıdaki ürünü tavsiye ederim. Çamaklığın arkasından kabloyu tavana kadar çektim sonrasında bu cihazı bağladım ucuna da küçük usb çoklayıcı taktım. Müthiş oldu. aynanın arkasında usb girişi oldu:)

http://www.gearbest.com/motorcycle-fairings/pp_226229.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

g1wc nin adaptorünü kullanmak istemeyen arkadaşlara aşağıdaki ürünü tavsiye ederim. Çamaklığın arkasından kabloyu tavana kadar çektim sonrasında bu cihazı bağladım ucuna da küçük usb çoklayıcı taktım. Müthiş oldu. aynanın arkasında usb girişi oldu:)

http://www.gearbest.com/motorcycle-fairings/pp_226229.html

Walla hem fantastik hem ucuz

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Olgu hocam valla süper oldu. Çakmaklığa sürekli takılı birşey olmuyor. Ayrıca kablolaması ve montajı max 30 dk sürüyor. Camdaki telefon içinde kısa bir kablo ile aynanın oradan şarjı alıyorum gayet başarılı oldu. 2.1a i desteklediği içinde hızlı şarj ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim sizin çok işinizi görür
  • quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

Olgu hocam valla süper oldu. Çakmaklığa sürekli takılı birşey olmuyor. Ayrıca kablolaması ve montajı max 30 dk sürüyor. Camdaki telefon içinde kısa bir kablo ile aynanın oradan şarjı alıyorum gayet başarılı oldu. 2.1a i desteklediği içinde hızlı şarj ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim sizin çok işinizi görür

Walla ben vites kutusunu söktüm, sonra çakmaklığın arkasına lehim attım

Ama araç 2007 eski

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.