Şimdi Ara

G1W-C Dünyanın en iyi F/P Araç Kamerası 29 $ Hemde Kapasitörlü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.295
Cevap
110
Favori
98.778
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GearBest'çiler cevap atmış. Ürün stoklarımıza geldi, yine de siparişinizi iptal etmek istiyor musunuz diyorlar. Ne diyeyim sizce? :) Kamera çekim açısı kafamı karıştırıyor açıkcası. Almışken 170 derecelik bir kamera alayım diyorum. Ama kapasitörlü, iyi görüntü kalitesi olan, iyi chipseti olan kamera olsun vs. derken fiyat neredeyse 2 katına çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cesc_

GearBest'çiler cevap atmış. Ürün stoklarımıza geldi, yine de siparişinizi iptal etmek istiyor musunuz diyorlar. Ne diyeyim sizce? :) Kamera çekim açısı kafamı karıştırıyor açıkcası. Almışken 170 derecelik bir kamera alayım diyorum. Ama kapasitörlü, iyi görüntü kalitesi olan, iyi chipseti olan kamera olsun vs. derken fiyat neredeyse 2 katına çıkıyor.

gelsin hocam bence.bakalım para iadeleri oyle hemen kolaymı?bide onun icin ugrasma.begenmezsen o kamerayi alış fiyatına satarsin burda havada karada.
  • Gönderin dedim hocam. Dediğiniz gibi en kötü satarım. Veya bir arkadaşıma falan hediye ederim :)
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Hahaha iyi güldüm
  • Evet sonunda kargoya vermişler. Paketin resmini çekip email de göndermişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Listelerde görünmesi en az 10-15 günü bulacak arkadaşlar ne takibi

Hepsiburada comdan degil, Çin'den ürün alıyoruz.

Olgu abi aliexpress den miknatisli kamera tutacagini 2. ayin 25 inde almistim.27 sinde ucakla turkiye gonderimi yapilmis.ancak 27 sinden bu yana hala ptt listelerinde gozukmedi.bugun ptt kargo musteri hizmetleriyle gorustum.olumsuz bi durum veya geri gonderim gozukmuyor dedi.bu surec normalmi abi? 5 gun sonra 1 ay olcak.

Not:aliespress konusu var forumda.benden once urun alanlarin dahi (24 u 22 isi )daha hala listelerde dusmemis.ptt cok yavas diyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

nerdeb bilelim biz olgu. hayatimizda cinden urun getirtmedik..ben sikintili ve sabirsiz insanim..sayende atildik boyle bir soruna ama bidaha zor be ...

• quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

quote:

Olgu abi aliexpress den miknatisli kamera tutacagini 2. ayin 25 inde almistim.27 sinde ucakla turkiye gonderimi yapilmis.ancak 27 sinden bu yana hala ptt listelerinde gozukmedi.bugun ptt kargo musteri hizmetleriyle gorustum.olumsuz bi durum veya geri gonderim gozukmuyor dedi.bu surec normalmi abi? 5 gun sonra 1 ay olcak.

Not:aliespress konusu var forumda.benden once urun alanlarin dahi (24 u 22 isi )daha hala listelerde dusmemis.ptt cok yavas diyorlar.

Normal banada gec geldi 40 gunde sanirim.

• Benimkini de az önce kargoya vermişler. En geç bana ulaşacak sanırım, forum rekorunu kıracağım :)
  • Cesc_ kullanıcısına yanıt
    Belli olmaz, belki de adam neredeyse iptal edecekti deyip kıyak geçerek hızlı kargo yapmışlardır.
  • quote:

Benimkini de az önce kargoya vermişler. En geç bana ulaşacak sanırım, forum rekorunu kıracağım :)

buyuk ihtimallemayıs da elimizde olucak bu kamera.benim hiç hevesim kalmadı bu kamera işinde.bana göre değil bu bekleme işi.30 40 gunler havada ucusuyor.rahat bekleme süresi olan(olgu abi gbi rahat insanlara gore )ilerde cok daha stabil hızlı olurlar diye düşünüyorum.sabah 9 da hepsiburada.com dan aldıgım urun şuan paketleme aşamasında aksama kargoya verilcekmiş.bize boyle hizmet lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf_TV -- 23 Mart 2015; 10:45:27 >

• quote:

quote:

Benimkini de az önce kargoya vermişler. En geç bana ulaşacak sanırım, forum rekorunu kıracağım :)

buyuk ihtimallemayıs da elimizde olucak bu kamera.benim hiç hevesim kalmadı bu kamera işinde.bana göre değil bu bekleme işi.30 40 gunler havada ucusuyor.rahat bekleme süresi olan(olgu abi gbi rahat insanlara gore )ilerde cok daha stabil hızlı olurlar diye düşünüyorum.sabah 9 da hepsiburada.com dan aldıgım urun şuan paketleme aşamasında aksama kargoya verilcekmiş.bize boyle hizmet lazim.

Türkiye içi bu kadar uygun fiyata + kaliteli ürün olsa bende paylaşacağım merak etme

• Panik yapmayın, iki hafta içinde elinizde olur. En geç 16 17-gün. Kargolar hollandaya gidene kadar uzun sürüyor ama ordan 3 5 günde geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kargo takibini yapabilen varmı arkadaşlar?takip numaraları eklenmiş.bizde ogrenelim nasıl yapıldıgını?
  • quote:

kargo takibini yapabilen varmı arkadaşlar?takip numaraları eklenmiş.bizde ogrenelim nasıl yapıldıgını?

http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta_yeniweb221214.php

Dealextreme'den aldığım zaman burdan takip etmiştim. Belki işe yarar.
  • quote:

kargo takibini yapabilen varmı arkadaşlar?takip numaraları eklenmiş.bizde ogrenelim nasıl yapıldıgını?

Sabır et sabır

G1W-C Dünyanın en iyi F/P Araç Kamerası 29 $ Hemde Kapasitörlü

• http://www.postnl.post/ bu adresden bakabilirsiniz çıkıyor..
  • Benim siparişim de kargoya verilmiş bugün. Şimdilik kargo takibi yapılmıyor. Birkaç gün içinde aktif olur sanırım takip sayfası. Kamera gelince örnek çekim koymayı denerim upload hızım müsaade ederse
  • Bedavadan biraz pahalı.

• Kabuska kullanıcısına yanıt
    Kargo takibi için 1 haftayı gözden çıkart hocam. Hollandaya geldikten sonra rakipte gözüküyor ancak

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.