Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

G1W-C Dünyanın en iyi F/P Araç Kamerası 29 $ Hemde Kapasitörlü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2.274
Cevap
138
Favori
88.893
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Fırsat Ürün İncelemeleri >> G1W-C Dünyanın en iyi F/P Araç Kamerası 29 $ Hemde Kapasitörlü
Giriş
    9718 Mesaj
    Kapanip acilmasinin sebebi kablo. İçerisinde batarya olmadigi icin doğrudan elektrige bagli. Kablo da hasar varsa, cok uzunsa yeteri kadar akimi iletemiyor ve kamera surekli kapanip acilmaya başlıyor. Orjinal kablosunu kullaniyorsaniz ve bunu yapiyorsa yeni ve kaliteli bir kablo almaniz gerekiyor. Her kablo da da duzgun calismayabilir akimi düzgün iletmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Cevap evetse hangi kapasitör ?

Forumda G90 kamerasına pil dönüşümü konusu olacaktı. Orayı okumanızı tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    sakiiin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    31 Mesaj

Çözebildiniz mi ?aynı sorun bende de var. Reset atıyorum dolunca otomatik resetlemesi gerek miyor mu?

|
    |
    Buffa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hareket sensörü gibi bir sensör var. Yüksek g kuvveti algıladığında onu kaza gibi anlayıp o videoyu silmiyor. Böyle videolar çoğalıp kart dolunca da kayıt yapmıyor. Format atınca tekrar kayda devam ediyor Ayarlardan bakarsanız bulabileceğinizi düşünüyorum. Onu kapatın. Yazılım güncellemesi ile alakası var mı bilmiyorum. Ama bu dediğim ayarı kapatmanız lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    barış05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    316 Mesaj
    Benim kameraya 16 gb Micro sd takıyorum sorun olmuyor, yeni aldığım 32 gb evo plus takınca kart dolana kadar kayıt yapıp duruyor. Verilerin üzerine yazmıyor. Sorun neden kaynaklı olabilir.

|
    |
    Ey İnsanlar! Rabbinize karşı gelmekten sakının. Ne babanın evlâdı, ne evlâdın babası nâmına bir şey ödeyemeyeceği günden çekinin. Bilin ki, Allah'ın verdiği söz gerçektir. Sakın dünya hayatı sizi aldatmasın ve şeytan, Allah'ın affına güvendirerek sizi kandırmasın.

Lokmân : 33
  • Yüzbaşı
    345 Mesaj
    kameramın cama yapıştırma parçası kırıldı(vakumlu olan ilk kutudan çıkan). bunu ya da muadilini nerden bulabilirim? kamera çalışıyor ama cama tutturamadığım için kullanamıyorum şu anda..

Ben zamanında vakumlu olan parça sık sık camdan düştüğü için Aliexpresten linkini verdiğim ürünü almıştım. Belki size bir fikir verebilir.

_https://s.click.aliexpress.com/e/5JpkgHU4_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakan84 -- 12 Eylül 2019; 15:45:23 >
    |
    |
    muten_roshi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şöyle de bir alternatif var.
    https://www.aliexpress.com/item/33047312925.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 12 Eylül 2019; 15:34:27 >
    |
    |
    muten_roshi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2 yılın sonunda artık bozuldu galiba belki çözümü vardır diye sormak istiyorum.
    velcome yazıyor öyle kalıyor ekran.
    eve getirdim 2a şarj cihazı ile denedim aynı
    karta format attım makine üserinden reset yaptım aynı
    başka neler yapılabilir acaba?
    |
    |

Eğil de Kulak ver ceddine.Türk'e Kefen giydirmek hangi itin haddine!!!
  • Yarbay
    3580 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Hocam sayenizde çevreme yaklaşık 10 12 tane kamera aldık benim en memnun kaldığım model a118 b40c modeli oldu.

Cihazın durumu bu ilerliyen zamanda komple patlayıp araç içince yangın vs çıkarır diye kullanmıyorum şimdilik. gearbest e durumu anlatan bir mail attım resimleride gönderdim cevap bekliyorum.

Alıntıları Göster
    benimkide aynı kapasitor model
    bu şekilde sorunsuz 1 yıl kullandım.kontak kapanınca güç kesildiği için patlama çatlama olmaz zannımca
    |
    |

Eğil de Kulak ver ceddine.Türk'e Kefen giydirmek hangi itin haddine!!!

• Binbaşı
    1599 Mesaj
    Merhabalar, A118C kapasitörlü modeli kullanıyordum fakat aylardır kenarda atıl halde duruyor nedeni ise araçta enerji geldiği an kendini açıyor sonra kapatıyor sonra yine açıyor yine kapatıyor. Elektronikle arası iyi olan bir arkadaş batarya kaynaklı olduğunu söyledi ama cihazda batarya yok. Kondensatör problemi olabilir mi (enerji kablosunu da iki kez değiştirdik) Tavsiyenize ihtiyacım var.
    quote:

Orijinalden alıntı: harunresitz

Merhabalar, A118C kapasitörlü modeli kullanıyordum fakat aylardır kenarda atıl halde duruyor nedeni ise araçta enerji geldiği an kendini açıyor sonra kapatıyor sonra yine açıyor yine kapatıyor. Elektronikle arası iyi olan bir arkadaş batarya kaynaklı olduğunu söyledi ama cihazda batarya yok. Kondensatör problemi olabilir mi (enerji kablosunu da iki kez değiştirdik) Tavsiyenize ihtiyacım var.
    Powerbank ile deneyince ne yapıyor. Kapasitörden olabilir

|
    |
haberler
son dakika
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.