Şimdi Ara

G1W-C Dünyanın en iyi F/P Araç Kamerası 29 $ Hemde Kapasitörlü (108. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.295
Cevap
110
Favori
98.791
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dr123

aynısından dün geldi banada.Fluance için elektriği tavan aydınlatmasından alsak sorun olurmu?yoksa çakmaklığa takınca daha mı iyi olur.istop edildiğinde sürekli akım çekip aküyü bitirirmi? teşekkürler..

Benim de merak ettiğim konular var,

1- Araba stop edildiğinde de çakmakta takılı duracak mı?

2- Yine araç park halinde iken bir cismin hareketi halinde kamera devreye girer mi?

3- 32 gb hafıza kartı destekler mi? (Kılavuzda yazıyormuş, destekliyor ve hatta class10 destekler diyor anladığım kadarıyla)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 30 Mayıs 2017; 15:16:46 >
  • 1 senedir camda takılı duran kamera bu gün düştü torpidoya gördüğüm kadarıyla kapasitorlu olmasına rağmen kasa şişmiş. Ne yapmam gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m1xer

1 senedir camda takılı duran kamera bu gün düştü torpidoya gördüğüm kadarıyla kapasitorlu olmasına rağmen kasa şişmiş. Ne yapmam gerekiyor?

rice etsem elektrik bağlantısı nerede idi.bir yıldır sürekli elektrik mi alıyordu yoksa araba çalışırken mi elektrik alıyordu. teşekkürler
  • dr123 D kullanıcısına yanıt
    Kontak açıldığında elektrik alacak şekilde sigortaya bağladık konunun ilk mesajlarını referans aldim

• quote:

1 senedir camda takılı duran kamera bu gün düştü torpidoya gördüğüm kadarıyla kapasitorlu olmasına rağmen kasa şişmiş. Ne yapmam gerekiyor?

3M yapıştırmalı aparat en iyisi vakum salıyor kendini, şişme olayı kapasitörden değil kasa biraz ucuz malzeme. ama sıkıntı yoktur büyük ihtimal. Vakum ve cam kolonyalı mendil ile silinip te takılabilir.

• Arkadaşlar resimdeki kod ile indirimde,

Dikkat edilecek konu NL Netherlansd Registered Post Seçilmeli kesinlikle, 1-2 $ fark ödensede önemli,

Gearbeste erişim engeli yaşanıyorsa cep telefonunuza puffin browser indirip oradan alabilirsiniz. Masaüstü bilgisayarınızda google chrome tarayıcısına hot spot Shield eklentisini kurabilirsiniz.

1. Msjdaki link ile DVR4X kodu kullanılabilir.

https://forum.donanimhaber.com/g1w-c-dunyanin-en-iyi-f-p-arac-kamerasi-29-hemde-kapasitorlu--103408149

G1W-C Dünyanın en iyi F/P Araç Kamerası 29 $ Hemde Kapasitörlü

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Hocam sayenizde çevreme yaklaşık 10 12 tane kamera aldık benim en memnun kaldığım model a118 b40c modeli oldu.
    Cihazın durumu bu ilerliyen zamanda komple patlayıp araç içince yangın vs çıkarır diye kullanmıyorum şimdilik. gearbest e durumu anlatan bir mail attım resimleride gönderdim cevap bekliyorum.
    G1W-C Dünyanın en iyi F/P Araç Kamerası 29 $ Hemde KapasitörlüG1W-C Dünyanın en iyi F/P Araç Kamerası 29 $ Hemde KapasitörlüG1W-C Dünyanın en iyi F/P Araç Kamerası 29 $ Hemde Kapasitörlü

• quote:

Hocam sayenizde çevreme yaklaşık 10 12 tane kamera aldık benim en memnun kaldığım model a118 b40c modeli oldu.
    Cihazın durumu bu ilerliyen zamanda komple patlayıp araç içince yangın vs çıkarır diye kullanmıyorum şimdilik. gearbest e durumu anlatan bir mail attım resimleride gönderdim cevap bekliyorum.
    G1W-C Dünyanın en iyi F/P Araç Kamerası 29 $ Hemde KapasitörlüG1W-C Dünyanın en iyi F/P Araç Kamerası 29 $ Hemde KapasitörlüG1W-C Dünyanın en iyi F/P Araç Kamerası 29 $ Hemde Kapasitörlü

Deforme olan sıcak yüzünden plastik yanlış görmüyorsam ?

Benim babamın aracında da pilli modeli 3 sene olmuştur. Yani patlama riski olan birşey yoktur tahminimce

Hatta bizdeki pilli pil derdi var :https://youtu.be/0unwvYFIe-Y

Aynı şekilde plastik deforme ama işini yapıyor kayıtları güzel.

• m1xer kullanıcısına yanıt
    Ama sizinki baya eğrilmiş,

Gündüz sıcakta araç çalışmıyorken güneş altında park modu kaydına bırakıyormusunuz ?

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam enerji kontak açınca geliyor

9 ayda bu duruma gelmesi üzücü

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Ama sizinki baya eğrilmiş,

Gündüz sıcakta araç çalışmıyorken güneş altında park modu kaydına bırakıyormusunuz ?

öyle bir modumu var araba kilitliyken devamlı kayıtmı yapıyor sabaha kadar
  • quote:

A118 modeli ,G1w-cb den daha mı iyi? Artıları neler

• bedfellow kullanıcısına yanıt
    Anlatılmayacak kadar çok hocam . A118 audi g1wc seat

Okadar diyeyim
    https://forum.donanimhaber.com/dunyanin-en-iyi-gizlenen-arac-kamerasi-kacmaz-42--102481415

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m1xer -- 9 Haziran 2017; 15:38:14 >
  • Olgu anladigim kadarıyla kameraya hem güneş altında calisirken veya park halinde calismiyorken güneş isigindan korumak için birşey geliştirmeniz lazim.

• bu gearbest benimle dalga geçiyor sanırım ürünü hatalı kullanmışım garanti dışı kalır dıyorlar :) almayın arkadaşlar bu kamerayı bana verilen cevap:

Dear Sezgin,

I empathize with your situation.
    As stated in our policy.http://www.gearbest.com/about/warranty-and-return.html

Warranty Exemptions
    Note: If the buyer has damaged/misused the item(s), it will immediately void the product's warranty. No compensation is available in such cases. However, customers are welcome to contact us to purchase replacements or spare parts (if applicable). We will charge the original value of the components and a shipping fee to dispatch them.

We have forwarded your case to the supplier,we regret to tell you the item can’t be repaired according to them.
    As a proof of good will, we can send 200 points to your account for compensation.

Thank you for your cooperation and understanding.

Best Regards
    Eva
    Gearbest Customer Service
    http://www.gearbest.com

• Bu G1W-C modelini yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum, çok memnunum, Ebay'dan almıştım. Arkadaşa da bu başlıktan görüp, Gearbes'ten sipariş ettik 2 ay dolmadan bozuldu. Ne yapmamız lazım, Gearbest yardımcı oluyor mu?
  • o iş ile uğraşıyorum ama yardımcı olmuyorlar.

attığım maile cevap olarak öndermişler olgu hocam ne yapmamı önerirsiniz?

Thanks for your message .
    Kindly refer to our warranty policy here:http://www.gearbest.com/about/warranty-and-return.html and terms and conditions from
    http://www.gearbest.com/about/terms-and-conditions.html

After reviewing your case, you can send it back for free repair.
    It would be more convenient to be able to fix the item without a return . However unfortunately our technician can not confirm it can be repaired with a basic fix .Also , the return process needs to take long time and money which is worthless to spend time and energy on it considering the remote distance between us .

Please review our possible solutions:

1)Keep the item and accept a partial refund to your GB Wallet (credit)
    In this case, you can keep the item and do not need to return it to us for this time.
    We can offer refund 10% of item price which is USD4 to your wallet and reward you with extra points(e.g. If your refund is USD 1=2 points, USD 3=3*2 points=>get 6 points etc). This amount can be used for your future orders.

2)Keep the item and accept a partial refund to your payment account
    We can refund USD4 to your original payment account.
    Please note:
    - For credit card refund may take up to 7-14 business days to process and appear in your card.
    The exact length of time is dependent on your card issuing bank.

3)Resend the same item with a partial payment
    We kindly ask you to pay USD35 for the reshipping and handling fee.
    If you choose this option, we will send you an invoice to process this payment. You will receive the item 10 to 25 business days after the dispatch date.
    Please reconfirm your address as follows:
    Consignee name:
    Detailed address:
    City:
    State:
    Zip code:
    Country:
    Phone number:

I look forward to hearing from you.
    Thank you for your understanding.

• quote:

o iş ile uğraşıyorum ama yardımcı olmuyorlar.

attığım maile cevap olarak öndermişler olgu hocam ne yapmamı önerirsiniz?

Thanks for your message .
    Kindly refer to our warranty policy here:http://www.gearbest.com/about/warranty-and-return.html and terms and conditions from
    http://www.gearbest.com/about/terms-and-conditions.html

After reviewing your case, you can send it back for free repair.
    It would be more convenient to be able to fix the item without a return . However unfortunately our technician can not confirm it can be repaired with a basic fix .Also , the return process needs to take long time and money which is worthless to spend time and energy on it considering the remote distance between us .

Please review our possible solutions:

1)Keep the item and accept a partial refund to your GB Wallet (credit)
    In this case, you can keep the item and do not need to return it to us for this time.
    We can offer refund 10% of item price which is USD4 to your wallet and reward you with extra points(e.g. If your refund is USD 1=2 points, USD 3=3*2 points=>get 6 points etc). This amount can be used for your future orders.

2)Keep the item and accept a partial refund to your payment account
    We can refund USD4 to your original payment account.
    Please note:
    - For credit card refund may take up to 7-14 business days to process and appear in your card.
    The exact length of time is dependent on your card issuing bank.

3)Resend the same item with a partial payment
    We kindly ask you to pay USD35 for the reshipping and handling fee.
    If you choose this option, we will send you an invoice to process this payment. You will receive the item 10 to 25 business days after the dispatch date.
    Please reconfirm your address as follows:
    Consignee name:
    Detailed address:
    City:
    State:
    Zip code:
    Country:
    Phone number:

I look forward to hearing from you.
    Thank you for your understanding.

Paypalı Türkiyeden hangi zihniyet kaldırdıysa ortadan onu

Yani 4 $ iade önermişler şu anda, onu ben 10 $ iade istiyorum diye baskı kurabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sayaga

Olgu anladigim kadarıyla kameraya hem güneş altında calisirken veya park halinde calismiyorken güneş isigindan korumak için birşey geliştirmeniz lazim.

Örtü örtü tam türk işi

Eskiden teyplerin üstüne örterdik

• Benim aldığım kamera kapasitörlü olarak geçiyordu ürün linkinde ama kamerayı güçten çekince bataryadan 5 dakıkadan biraz uzun süre hala kayıt yapabiliyor. Ürünün kutusunda manuelinde herhangi bir ürün kodu yazmıyor. Kapasitörlü veya pile dair bir bilgi de yok. Ürün çakma olabilir mi?

İkinci sorum aracımda anahtarsız çalıştırma var. Arabayı kapattığımda hala cihaz güç çekiyor gösteriyor. Park mode u kapalı auto power off 3 dakika da. Bir şeyi yanlış mı yapıyorum

@OlguErhan

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.