Şimdi Ara

G1W-C Dünyanın en iyi F/P Araç Kamerası 29 $ Hemde Kapasitörlü (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.295
Cevap
110
Favori
98.764
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 5 adet bu kameradan almak istiyorum, vergi gümrük vs. ilave ücret ödememek için ne yapmak gerekiyor sipariş vermek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

olgu hocam. 2 yıl oldu G1wc kullanıyorum. son zamanlarda galiba en eski videoyu silmiyor.
    geçen kartı söktüm baktım 4 5 aylık videolar duruyor silmemiş. en son çekilen video da yok. ekranda kayıt ediyor görülüyor. kartı biçimlendirip taktım. Daha önce de böyle bir şey olmuştu biçimlendirip kartı takmıştım değişen bir şey olmadı.

kart 16gb class 6 Samsung kart.

ne yapmamı önerirsiniz,. Selamlar

Başka bir kart ile deneyelim.

teşekkürler.

kamera üzerinden 2 kere format attım bakalım ne olacak. bir de şok sensorunu kapattım. ani şoklarda video kilitleyen sistemi. bakalım ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyzade0606 -- 22 Mart 2017; 14:45:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• EU indirim kodu varmi? Kod sadece china de calisiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: g3z3g3n1616

EU indirim kodu varmi? Kod sadece china de calisiyor.

Eu depoları Türkiye ye gönderim yapmıyor. Mlsf avrupa birliğinde değiliz. Bu gidişle bırakın avrupa birliğini dünya üzerinde dost ülke kalmayacak

• quote:

quote:

Eu depoları Türkiye ye gönderim yapmıyor. Mlsf avrupa birliğinde değiliz. Bu gidişle bırakın avrupa birliğini dünya üzerinde dost ülke kalmayacak

Eu ülkesinde yaşıyorum chin den alırsam eger 12 usd ustu 2 katı vergi vermek zorundayım. Maskelerin düşmesi seni yanıltmasın zaten dostumuz degillerdi hiçbir zamanda olmazlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Eu ülkesinde yaşıyorum chin den alırsam eger 12 usd ustu 2 katı vergi vermek zorundayım. Maskelerin düşmesi seni yanıltmasın zaten dostumuz degillerdi hiçbir zamanda olmazlar.

• G1w-c ve g1w-cb ne farki var? yeni model diye yazilmis

• quote:

Orijinalden alıntı: hssapiens

G1w-c ve g1w-cb ne farki var? yeni model diye yazilmis

B nin lens çerçeve kısmı siyah.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    gearbestten ilk alısverisim olacak herhangi bir yeni uye kampanyası vs var mıdır
  • Kamerayı alalı yaklaşık 2 sene oldu. 1 kez camımın kırılmasında karşı tarafın suçunu kabul etmesinde etkili oldu. Arada komik videolar denk geldi falan derken yaklaşık 1 aydır kamera açıkken kaydı durdurup ayarlara giremiyorum. Kayıt durdurma tuşu çalışmıyor malesef.

Bunun önemi ne derseniz, benim laet eski kayıtları silmesine rağmen her günden 1-2 kayıt bırakıyor ve birkaç hafta sonra 32 GB hafıza kartının tamamı bu kalan her gün silinmeyen 1-2 kayıt yüzünden doluyor. Ben de bu sırada elle hafıza kartına format atıp kullanmaya devam ediyordum. Şu an kartı silemediğim için kamera yeni kayıt alamıyor gibi bir şey. Bu durumda yapılabilecek bir şey var mı yoksa kamera 2 yılda ömrünü tamamlamış mı oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cesc_

Kamerayı alalı yaklaşık 2 sene oldu. 1 kez camımın kırılmasında karşı tarafın suçunu kabul etmesinde etkili oldu. Arada komik videolar denk geldi falan derken yaklaşık 1 aydır kamera açıkken kaydı durdurup ayarlara giremiyorum. Kayıt durdurma tuşu çalışmıyor malesef.

Bunun önemi ne derseniz, benim laet eski kayıtları silmesine rağmen her günden 1-2 kayıt bırakıyor ve birkaç hafta sonra 32 GB hafıza kartının tamamı bu kalan her gün silinmeyen 1-2 kayıt yüzünden doluyor. Ben de bu sırada elle hafıza kartına format atıp kullanmaya devam ediyordum. Şu an kartı silemediğim için kamera yeni kayıt alamıyor gibi bir şey. Bu durumda yapılabilecek bir şey var mı yoksa kamera 2 yılda ömrünü tamamlamış mı oluyor?

Tuş bozulduysa kartı pc de yada telefonda formatlamak çözüm olabilir. Babamın aracında 32 gb lık class 4 Kingston var eski kayıtları silmeme olayı yapmıyor. Belki class 4 bir kart ile sıkıntınız geçebilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cesc_

Kamerayı alalı yaklaşık 2 sene oldu. 1 kez camımın kırılmasında karşı tarafın suçunu kabul etmesinde etkili oldu. Arada komik videolar denk geldi falan derken yaklaşık 1 aydır kamera açıkken kaydı durdurup ayarlara giremiyorum. Kayıt durdurma tuşu çalışmıyor malesef.

Tuş bozulduysa kartı pc de yada telefonda formatlamak çözüm olabilir. Babamın aracında 32 gb lık class 4 Kingston var eski kayıtları silmeme olayı yapmıyor. Belki class 4 bir kart ile sıkıntınız geçebilir.

Olgu Bey her iki class kart da aldım daha stabil olanı kullanıyorum. Ancak kartı pc'de formatlama sorunu da laptopımı Windows 10'a güncelleyince dahili card reader'ın driver'ı olmadığı için card reader'ı kullanamaz hale geldim. O yüzden kamerayı arada formatlayıp önemli olay olursa başka laptoptan görüntüyü almak için kamerayı kullanıyordum. Teşekkür ederim cevabınız için.

• Arkadaslar merhaba.

Öncelikle iyi ki forumda bu tür bilgilendirici konular acılmış ki yoksa gidip çamur gibi kayıt yapan cihazlardan alacaktık. Hepinize teşekkürler.

Benim bir sorum var, yardımcı olursanız sevinirim. Almanyadan saolsunlar akrabalarım cb modelini benim için aldılar. 41€ ücreti var. Şimdi bana bu ürünü gönderecekler ama bildiğim kadarıyla gümrük sınırı 30€ ya düşürüldü. Ben gümrükten alırken ne kadar ücret öderim bilgisi olan varsa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kameralardan hangisini alalım cb modelinin teknik veri olarak diğerinden +,- 'si var mı ? Türkiye'ye kaç günde gönderiliyor ptt kargo aracılığı ile mi geliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kronik Farenjit

Arkadaslar merhaba.

Öncelikle iyi ki forumda bu tür bilgilendirici konular acılmış ki yoksa gidip çamur gibi kayıt yapan cihazlardan alacaktık. Hepinize teşekkürler.

Benim bir sorum var, yardımcı olursanız sevinirim. Almanyadan saolsunlar akrabalarım cb modelini benim için aldılar. 41€ ücreti var. Şimdi bana bu ürünü gönderecekler ama bildiğim kadarıyla gümrük sınırı 30€ ya düşürüldü. Ben gümrükten alırken ne kadar ücret öderim bilgisi olan varsa sevinirim.

Dhl ile gelirse %18 vergi alırlar. Normal global kargo ile yolllasınlar vergi çıkmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alsancak

bu kameralardan hangisini alalım cb modelinin teknik veri olarak diğerinden +,- 'si var mı ? Türkiye'ye kaç günde gönderiliyor ptt kargo aracılığı ile mi geliyor ?

Ortalama 3 hafta içinde geliyor, ptt kargo doğrudur. B modeli ni tercih edebilirsiniz fark yok.

• quote:

quote:

bu kameralardan hangisini alalım cb modelinin teknik veri olarak diğerinden +,- 'si var mı ? Türkiye'ye kaç günde gönderiliyor ptt kargo aracılığı ile mi geliyor ?

Ortalama 3 hafta içinde geliyor, ptt kargo doğrudur. B modeli ni tercih edebilirsiniz fark yok.

registered mail den malezya ve hollanda var hangisini tavsiye dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: must82

quote:

quote:

NL

• quote:

quote:

quote:

quote:

NL

o zaman 33 $ oluyor bu gümrük vergisine giriyor mu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

NL

o zaman 33 $ oluyor bu gümrük vergisine giriyor mu?

Vergi çıkmıyor.

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.