Şimdi Ara

G-SYNC MONİTÖRLE TAKASLIK AOC G2460PF

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Takaslık Kondisyon #Kullanılmış Monitör Türü #LED
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 G-SYNC MONİTÖRLE TAKASLIK AOC G2460PF
    Elimde amazondan alınma birkaç senedir kullandığım AOC G2460PF model freesync 144hz 1 ms bir monitör var. Ekran kartımı yükseltip G-SYNC bir ekran kartı aldığım için monitörümü de g-sync bir monitörle değiştirmek istiyorum. Teklif edilen monitöre göre üzerine makul bir ücret verebilirim. Monitörümün en ufak bir sorunu ya da kozmetiksel hasarı yoktur. Kutusu da durmaktadır, kutusuyla birlikte verilecektir. Dileyen dilediği testi yapabilir. G-SYNC MONİTÖRLE TAKASLIK AOC G2460PFG-SYNC MONİTÖRLE TAKASLIK AOC G2460PFG-SYNC MONİTÖRLE TAKASLIK AOC G2460PFG-SYNC MONİTÖRLE TAKASLIK AOC G2460PFG-SYNC MONİTÖRLE TAKASLIK AOC G2460PF
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Elazığ, Merkez Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Fiyat nedir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Takaslık düşündüğüm için bir fiyat belirlemedim hocam. Bir teklifin varsa değerlendirebilirim.

• DP kablosuyla bağlarsanız ve "freesync" aktif ederseniz nvidia denetim masasında "g-sync" yazısını göreceksiniz. Onu da aktif hale getirirseniz, g-sync monitöre daha fazla para vermeye gerek yok. Sevgiler hocam, güzel monitör.
  • Bu monitör desteklemiyor diye biliyorum freesync/gysnc olayını hocam. G-sync ayarlarında da seçili monitör g-sync uyumlu olarak doğrulanmış değil diye yazıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.