Şimdi Ara

G.Skill TridentZ RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3866Mhz (16 ay garantili)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Marka #Diğer Ram Üreticileri Tür #DDR4 Kapasite #16GB Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ram/Hafıza Kartı #Ram Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 G.Skill TridentZ RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3866Mhz (16 ay garantili)
    10 ay önce topladığım masaüstü sistemim tek parça halinde satılmayınca parça parça satmaya karar

verdim. Ürünü 1750 TL ye aldım. Biraz klişe bir tabir olacak ama sıfır gibi kullanabilirsiniz gönül rahatlığıyla.

Satış sebebim ise seyahat etmem gerektiğinden dizüstü bilgisayara geçmek zorunda olmam.

Ürünün tüm kutu içeriği mevcut olmakla beraber 14 ay garantisi devam etmektedir.

Bilgisayarımı da oyun için kullandım sadece . İstediğiniz testi yapabiliriz. ?

Dilerseniz sistemin diğer parçaları için de konuşabiliriz.G.Skill TridentZ RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3866Mhz (16 ay garantili)
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 1200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 7 Temmuz 2019 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Başlıkta garanti süresini yanlış yazmışım , yanıltmasın lütfen. 14 ay olacak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.