Şimdi Ara

G.SKILL Trident Z Royal Elite Series 16GB (2 x 8GB) DDR4 4000Mhz C14

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 G.SKILL Trident Z Royal Elite Series 16GB (2 x 8GB) DDR4 4000Mhz C14
    Merhaba,
    Bu ram kiti fiyatı ve hızı ile herkese hitap etmiyor elbette, biraz tuzlu oyüzden farklı bir marka, versiyon vs. şurada şu kadar diye ilanı kirletmeyelim lütfen.

Ürün mükemmel bir görünüme sahip olduğu kadar en üst malzeme kalitesiyle üretilmiş olduğu satıcı websitesinden görülebilir. Samsung b-die çiplidir. İnsanların defalarca denemelerle elde ettiği hızları stock olarak vermektedir, 4000mhz c14. Kendim 5900x ile 2kit toplamda 32gb(4x8gb) olarak kullanıyorum, mükemmel bir uyum içinde. Anakartım Msi b550 unify takar takmaz kendiliğinden 4000mhz/c14 e geçti. Elimdeki 2 kitten 1ini isteyen olursa diye satmak istiyorum. 31 Aralık 2021de yurtdışından satın aldım yılbaşı dolayısıyla bayağı beklemiştim ama elime tam olarak nezaman ulaştı ne zaman pc ye taktım hatırlamıyorum. Ama fatura tarihini de baz alsak 3-3,5 aylık gibi birşey. Gskill ramler ömür boyu garantili diye biliyorum, kontrol etseniz daha iyi olur.

İşte olduğum için şimdilik websitesini paylaşıyorum. İsteyen arkadaşlara gerek pc, gerek bios fotolarını paylaşabilirim.
    https://www.gskill.com/product/165/362/1623029679/F4-4000C14D-16GTES

Fiyat:7500TL
    G.SKILL Trident Z Royal Elite Series 16GB (2 x 8GB) DDR4 4000Mhz C14 G.SKILL Trident Z Royal Elite Series 16GB (2 x 8GB) DDR4 4000Mhz C14 G.SKILL Trident Z Royal Elite Series 16GB (2 x 8GB) DDR4 4000Mhz C14
    Fiyat : 7500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 26 Haziran 2023 Satıldığı Şehir : Aksaray,Merkez Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Muhteşem ramler, para olsa da alsak, iyi satışlar G.SKILL Trident Z Royal Elite Series 16GB (2 x 8GB) DDR4 4000Mhz C14 

• Mr. Decent kullanıcısına yanıt
    Gerçekten mükemmeller şimdiye kadar 6 7 bilgisayar topladım, bunda da gskill in başka ramlari vardı satıp bunları aldıktan sonra fark ettimki bilgisayar yağ gibi akıyor. Ram in bukadar etki edeceğini hiç düşünmezdim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 3 . Kez trident z neo 2x8gb 3600 cl 16 kullanıyorum ama ilanınızdaki ramlerin var oluşunu ilanınızdan öğrendim ancak hiç bir yerde bulamadım, araştırıyorum inş fiyata revize gelir

• Ustam elimde Corsair Rgb Pro SL Stock 3600mhz cl16 ram var ama rahat bir şekilde 4000mhz CL14 Kullana biliyorum.

Tek satmak istesem sence ederi nedir.

G.SKILL Trident Z Royal Elite Series 16GB (2 x 8GB) DDR4 4000Mhz C14
  • Second sister kullanıcısına yanıt
    İnanın hiçbir fikrim yok, biliyorsunuz marka model farkediyor fiyatlar hususunda. Birde şöyle bir durum var, 1.si benim gibi oc den anlamayan yada deneme yapmaya vakti olmayanlar için tak çalıştır 4000mhz/c14. 2.si ben Ryzen 5900x ile kullanıyorum ve bilinen bir gerçek olarak Samsung b-die çipli bellekler Ryzenler için biçilmiş kaftan. Ben o sebeplerden dolayı sizin yaptığınız gibi bir ram alıp o işe girişemedim. Birde o görüntü insanı öyle bir cezbediyor ki. Muhtemelen benim gibi arkadaşlar da vardır diye ilana koydum. Hatta 2 kitte satabilirim belki.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.