Şimdi Ara

G-Shock Topluluğu. (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.710
Cevap
90
Favori
255.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Hocam mix lerden memnun musunuz¿ Ben de ileride düşünüyorum. Her telefona uyuyor mu? Pil çabuk bitiyor mu? Memnun kaldığınız özelliklerini yazar mısınız?

ben onları renklerinden dolayı almmıştım. benim bildiğim İos ve android için sitesinden destek alabiliyorsunuz. programı telefona indirip bluetooth üzerinden bağlanıp ayarlayabiliyorsunuz. yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. çok ışık yakmadığımdan ve bluetooth açık olmadığından pil sorunu yaşamadım. ancak müziği hiç denemedim.

memnun olduğum özelliği kolda gerçekten şık duruyor. dikkat çekiyor. ayrıyeten ayar için tuşlara basıp basıp yanlış işlem yapma gibi bir durum bulunmuyor. kılcal çizikler parlaklıkta pek belli olmamakta mesela mat renklerde biraz kendini belli ediyor. ancak g-shock hayranı olmayanlar için renkleri itici gelebilir. renkleri için çocuk saati diyebilir. zevk meselesi. tek dez avantajı biraz fazla pahalı.

gidip saatçiden bakmanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Ray // 7 -- 15 Haziran 2017; 11:12:59 >

• Selamın aleyküm yaklaşık olarak 1 haftadır saat araştırıyorum saatlerden pek anlamam ama en çok hoşuma giden saat G Shock oldu G'MIX GBA-400 modeli de baktığım saatler arasında almadan önce önerilerinizi almak istedim. özelliklerinden pek anlamam ama almışken 600 civarı vereceğim özellikli olsun ve devamlı kullanaileyim istiyorum yorumlarınız benim için değerli teşekkürler.

http://urun.n11.com/erkek-kol-saati/casio-casio-gba-400-1a9dr-erkek-kol-saati-P188678468?icid=990007_prudsys_productdetail_crosssell

• s.a arkadaslar elinde bu saatten olupta satmak isteyen varmi g shock 5600 yesil renk ..

G-Shock Topluluğu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mutama -- 26 Haziran 2017; 3:54:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taha 7806

Selamın aleyküm yaklaşık olarak 1 haftadır saat araştırıyorum saatlerden pek anlamam ama en çok hoşuma giden saat G Shock oldu G'MIX GBA-400 modeli de baktığım saatler arasında almadan önce önerilerinizi almak istedim. özelliklerinden pek anlamam ama almışken 600 civarı vereceğim özellikli olsun ve devamlı kullanaileyim istiyorum yorumlarınız benim için değerli teşekkürler.

http://urun.n11.com/erkek-kol-saati/casio-casio-gba-400-1a9dr-erkek-kol-saati-P188678468?icid=990007_prudsys_productdetail_crosssell

hocam selam,

saati saatçiden denemenizi öneririm. internetten bakmak ile kolda denemek çok farklı.

• Doğru diyorsunuz da, saatçiler de ayakkabı dükkanı gibi değil ki. Zaten kaliteli dükkanlar da satılıyor sadece. Adam direk sana yoğunlaşıp hizmet vereceğinden, almadan çıkarsak arkamızdan küfür eder kesin.
  • Herkese merhabalar ga-100-1a2 ile aranıza katılmış bulunmaktayım. Sorusu olan varsa yanıtlarım.

G-Shock Topluluğu.

• Bombastic. B kullanıcısına yanıt
    Hayorlı olsun. 2 seneyi geçti, aynı modeli kullanıyorum.

• heavyrocker kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• G Shock GA110 serisinden Rose Gold ve Siyah rengin birleşimi. Hem ağır durabilen hem de sportif bir saat. (GA110RG)

G-Shock Topluluğu.

G-Shock Topluluğu.

Bu arada G Shock kullanan arkadaşlar yurtdışında bazı satıcılar jelly yani şeffaf kordon ve kasa (bezel) satıyorlar. Üstelik boyasını da yanında veriyorlar ve istediğiniz renge sahip şeffaf bir kasa ve kordon ile yepyeni görünüme sahip bir G SHOCK'unuz oluyor. :-) Fakat ebay'ın kapanmasından sonra sipariş edecek yer bulamadım.

Şu satıcıyı takip edip mesaj attım. Henüz ülkesinde satıyor fakat yurtdışınada ileride açılma planının olduğunu söyledi.
    https://www.instagram.com/braderwatch/

İşlemler için şu kişinin videolarını takip edebilirsiniz:https://www.youtube.com/watch?v=K0tT0IYtjno

Bir kaç örnek vereyim:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dulcet -- 9 Temmuz 2017; 21:32:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Doğru diyorsunuz da, saatçiler de ayakkabı dükkanı gibi değil ki. Zaten kaliteli dükkanlar da satılıyor sadece. Adam direk sana yoğunlaşıp hizmet vereceğinden, almadan çıkarsak arkamızdan küfür eder kesin.

hocam saatçilerin yoğun olduğu yere giderseniz sıkıntı yaşamazsınız. sizin dediğiniz yerler tek tük dükkanların olduğu fazla çeşidin olmadığı yerler. orda budurumla karşılaşabilirsiniz ancak adamda esnaf mantığı varsa bu tepkiyi göstermez.rahat olun para sziin ister alırsınız istemezseniz almazsınız. adamın tahammülü yoksa bu durumlara işi bıraksın.

• X-Ray // 7 kullanıcısına yanıt
    çağrı ya da mesaj geldiğinde titreşim özelliği var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakay27

çağrı ya da mesaj geldiğinde titreşim özelliği var mı?

yok hocam sadece müzik ve saat ayarlayabiliyorsunuz.
  • gshocka merhaba
     G-Shock Topluluğu. G-Shock Topluluğu.

• Arkadaşlar Ga 200 modeli sahibiyim ve silikon kordon koptu.Orjinal kordon bulabileceğim bir yer ya da site öneriniz var mı acaba?

G-Shock Topluluğu.

• quote:

Orijinalden alıntı: dulcet

G Shock GA110 serisinden Rose Gold ve Siyah rengin birleşimi. Hem ağır durabilen hem de sportif bir saat. (GA110RG)

G-Shock Topluluğu.

G-Shock Topluluğu.

Bu arada G Shock kullanan arkadaşlar yurtdışında bazı satıcılar jelly yani şeffaf kordon ve kasa (bezel) satıyorlar. Üstelik boyasını da yanında veriyorlar ve istediğiniz renge sahip şeffaf bir kasa ve kordon ile yepyeni görünüme sahip bir G SHOCK'unuz oluyor. :-) Fakat ebay'ın kapanmasından sonra sipariş edecek yer bulamadım.

Şu satıcıyı takip edip mesaj attım. Henüz ülkesinde satıyor fakat yurtdışınada ileride açılma planının olduğunu söyledi.
    https://www.instagram.com/braderwatch/

İşlemler için şu kişinin videolarını takip edebilirsiniz:https://www.youtube.com/watch?v=K0tT0IYtjno

Bir kaç örnek vereyim:

Zamanında benim G-shock u alırken bu ve içi kırmızı olanla kalmıştım almamıştım. Geçenlerde alayım diye baktım 700-600 arası fiyatları. Benim aldığım zamanda 270 liraydı Hemde aynı yer Konyalı Saat.

Dolar, euro artınca baya uçmuş fiyatları.

• Karpuzcu. kullanıcısına yanıt
    Aynen, aynı şeyleri söyleyecektim neredeyse yazmamışım. :-) Malesef fiyatlari 250-300 seviyelerinden birden 600-TL seviyelerine çıktı.

• amerikadan gelirken saat alacağım.
    Türkiye'de pahalı olup amerikada ucuz olan önerebileceğiniz marka model var mı?
    Gshock olması şart değil.
  • Casio G-Shock aldım.
    GG-1000-1A5DR Kol saati aldım.
    Çok memnunum 2 gündür kullanıyorum...

Çok Teşekkür ederim bu saati yapanlara
    Herkese de tavsiye ederim..
  • eyvahnecdet kullanıcısına yanıt
    hocam bu modelin kodu nedir?
  • arkadaşlar yeşil rangeman satan var mı acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.