Şimdi Ara

G-Shock Topluluğu. (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.710
Cevap
90
Favori
255.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bende ga-100 almak icin girdigim saatcide gg-1000-1adr yi alarak ciktim. Bu saati gorunce diger saatler gozume cok basit gorundu. Kullanan varmi? Iyimi ettik bilmiyorum.

• hidrojenperoksit kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, gayet şık. Dediğiniz gibi, eğer saat takmayı ve özelliklerini kullanmayı seviyorsanız giriş seviyesinden ziyade üst seviyedekilere yönlenmek mantıklı. Ben de baştan giriş seviyesi aldım fakat sonradan keşke ileri seviye alsaydım dedim.
  • bu gece saat 12 ye kadar n11.com da sanırım 3 g-shock satan mağazada ve başka markalarda da sepette extra %20 indirim oluyor. baya avantajlı. bende yeni gördüm. 12 ye kadar ihtiyacı olan birileri umarım görür
    Iyigunlerde kullanin, ne kadara aldiniz acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar GA-110c modelini kullanmaktayım.İkinci bir G-shock düşünüyorum 511d modeli metalimsi bir model benim öğrenmek istediğim bu 511d nin fake olanı varmıdır 2.el olarak alacamda taklaya gelmeyelim....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrqaNn

Iyigunlerde kullanin, ne kadara aldiniz acaba?

800tl ye aldım. Bu fiyata protrek seriside alinabilirdi aslinda.
  • Arkadaslar ga 110-1b modelini alacagim yakinda ürün hakkinda tecrübesi olan varmi yada onerisi olan kronik sorunu varmidir kasa yapisi nasil saglamlik hissi varmi ve en garanti nereden alabilirim ben bu ürünü hepsiburada dan baska altarnatif varmı internet üzerinden.. yasadigim sehirde bu model yok ayrica saat satan esnaf internette 70 lira olan saate 150 lira dedi kazinlanmak istemem

saat degilde hangi telefonun kamerasi bu :)
  • arkadaşlar g-shocklar hakkında bir bilgim yok. sadece isminden de anlaşılacağı üzere:) darbeye dayanıklı olduğunu biliyorum. ancak forumda göz gezdiriken giriş seviyesi profesyonel gibi tanımlar gözüme çarptı. g-shocklar için özet bir bilgi verebilirseniz çok sevinirim. tşk

edit; bu arada casionun sitesine göz gezdirdim çok fazla alt başlık var ama tam olarak farkları nedir çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbii -- 15 Ağustos 2016; 23:50:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurakkas

saat degilde hangi telefonun kamerasi bu :)

Note 4Note 4
  • quote:

Orijinalden alıntı: egelim1993

quote:

Orijinalden alıntı: egelim1993

Merhabalar , bende bir G-shock alma arefesindeyim. Kız arkadaşım saatçide çalıştığı için ona 50% indirim avantajı hakkı veriyorlar. 1.500 lira gibi olan bir saati 750 TL gibi bir fiyata alabiliyorum. Normal fiyatı 1.500- 1.600 civarlarında olan güzel ve şık bir g-shock modeli önerebilir misiniz?

bu modeli çok beğendim ve aldım :)

Hocam bu modelin kodu ne acaba

• Bende 3 ay kadar once araniza beyaz ga100'le katilmistim. Sans eseri akbati g shock factory'de gezerken, ordaki satici renginin degisebildigini soyledi. Bende verdim degisime, 100₺ aldilar pahali ama olsun simdi hem siyah hem beyaz olarak kullaniyorm saati. Az bi el beceriniz varsa kendiniz degistirip kullanabilirsiniz.

• CDBurnerXP kullanıcısına yanıt
    metal kayışlı model bu GA-1000 serisinin GA-1000FC-1A modeli
  • Selamlar herkese,
    Ga120 model g-shock almaya karar verdim..

Hb'da haftasonuna sepette %20 indirim fırsatı var. Saatin satıcısı Isvicre saatcilik, yeri Eminönü'ndeymiş. Bu satıcıyla ilgili bilgisi olan var mı? Orjinalliği konusunda sıkıntı olabilir mi? Yorumlarınızı ve cevaplarınızi bekliyorum.
    Iyi forumlar

• Bende bugün gw-9400 aldım.Daha önce hiç kullanmadığım özellikleri var.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Temocan -- 31 Ağustos 2016; 1:31:59 >
  • Temocan kullanıcısına yanıt
    Gule güle kullanin .fotografi ne ile çektiniz.

• Teşekkür ederim.Samsung S6 ile çektim fotoyu.
  • Abiler ben öğrenciyim bana 250tlye kadar g shock önerebilir misiniz

• Temocan kullanıcısına yanıt
    Hayırli olsun bende 2 aydir kullanıyorum aynı saati tam bir hava tahmini canavarı yağmur yağacanı artık saatten anlıyorum. Geçenlerde misafirliğe gittik baktım saate yağmur yağacak gibi biz kalkalım yağmura yakalanmayalım dedim yok bu havada yağmaz filan derken ben çıktıktan sonra yağmur fena patladı kısacası cihaz süperhttp://umutspicks.blogspot.com.tr/2010/09/casio-protrek-prg-130t-7vdr-saat.html?m=1 buradaki linkten basınç düşünce neler oluyor fırtına nerden anlaşılır güzelce yazmış incele istersen.

• Casio GA-100CF-8ADR saatimi satıyorum arkadaşlar.Almak isteyen olursa pm den yazabilir
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.