Şimdi Ara

G-Shock Topluluğu. (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.710
Cevap
90
Favori
255.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sayfa sayısından ötürü arayıp bulma şansım olmadı . bu tarz kasalardan alıp kullanan var mı kullanışlı mıdır. taktıktan sonra su geçirme gibi problem yaşayan oldu mu ?

G-Shock Topluluğu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu saati nereden bulabilirim fikri olan var mı? :)

G-Shock Topluluğu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Casio g-shock gg 1000 burton ariyorum satmayi dusunen varsa dm atsin bana

• quote:

Orijinalden alıntı: ComandanteBilic

Aliexpress gibi sitelerde bulursunuz ama bildiğim kadarıyla bu saatin ana üst gövdesi yani bezel diye geçen parçası ve kordonlar tümüyle pahalıya patlayabilir. Değişim ile ilgilide şüphen olmasın internette diğer modellerin değişim videosu vs var onlardan farklı bir işlem olacağını sanmıyorum saat sonuçta hepsi.
    Selam hocam saati gördükten sonra bir araştırma yaptım reddit ve bir japon youtube kanalında değişim videolarını buldum hatta aynı modelin değişimi...
    Parçaları da buldum;https://tr.aliexpress.com/item/4000650175515.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.30a07a5fdRTTrB&algo_pvid=f49e15a5-2679-4677-996f-292c402d6217&algo_expid=f49e15a5-2679-4677-996f-292c402d6217-0&btsid=0be3743b15986514192888738e8242&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
    Parçaların maliyeti +550₺
    Saat 1200₺
    yanıtınız için ayrıca teşekkür ederim

• Merhabalar 🙋‍♂️ Casio G-Shock AWGM100B-1ACR Solar modelini arıyorum nereden bulabilirim yardımcı olur musunuz

•  G-Shock Topluluğu.

• Arkadaşlar merhaba 👋 bu modeli arıyorum.Casio G-Shock AWGM100B-1ACR Solar yardımcı olabilecek var mıdır?

G-Shock Topluluğu.

• Merhaba arkadaşlar.2016 yılında rangeman almıştım ve sürekli su buharı problemi ile karşılaştım.Teknik servise gitti geldi ama sorun çözülmedi.Şimdi de ışığı çalışmıyor.Garantisi de bitti.Ne yapmalıyım bilemedim.Böyle sorunu olan varsa bana biraz bilgi verebilir mi acaba? İyi günler.
     G-Shock Topluluğu.

• gd400 1 dr alarak aranıza katıldım. n11 den saatinmerkezi adlı kullanıcıdan aldım. 509₺ idi en uygun bu sekılde buldum.

Sormak istedigim bir iki sey var.
    Saat bazı yerlerde bana göre karanlık geliyor. Isık yanana kadar normal mi?
    Otomatik ışık kılavuzdan okudugum kadarıyla altı saat sonra sona eriyor. Bunu sürekli yapabilir miyim?

G-Shock Topluluğu.

• YETISEN kullanıcısına yanıt
    Hocam korucuyu nerden aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: brooklyn666

Hocam korucuyu nerden aldınız?
    kendinden demirli hocam koruyucu yok
  • Casio Gshock işin koruyucu demir arıyorum yardımcı olabilirmisiniz?

• ussu35 U kullanıcısına yanıt
    Bende var hala arıyorsanız yazın

•  G-Shock Topluluğu. satılık 1 yıldan fazla garantisi var 500 lira fiyat isteyene detaylı fotoğraf atılır yer İstanbul kadıköy elden satılık yada öncesinde eft sonra kargo yapılır

Satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-42A59A911 -- 24 Ekim 2020; 1:37:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-42A59A911

satılık 1 yıldan fazla garantisi var 500 lira fiyat isteyene detaylı fotoğraf atılır yer İstanbul kadıköy elden satılık yada öncesinde eft sonra kargo yapılır

Satıldı

gönderebilir misiniz fotoğrafları

• Kristallklar kullanıcısına yanıt
    Satıldı bugün

• YETISEN kullanıcısına yanıt

Aramıza hoşgeldiniz. Güzel model lakin özellik olarak 400 yerine 350 modelini tercih ederdim. Ekstradan titreşimli alarm çok işe yarıyor.

• g shock ga 110cb 1 adr için orijinal kordon nerede bulabilirim. internetten satın aldığım kordon orijinal değilmiş takmadım bende, aradım bulamadım bilgisi olan varsa aydınlatırsa sevinirim.

• Casio ga110-mb saatim var pilini değiştirmeye çalışırken kasasından çıktı akrep yelkovan ve stopwatch kısmındaki kolu çıktı yapamadım paketleyip kaldırdım saatciye götürsem yapabilir mi ? Kendim yapabileceğimi sanmıyorum çok küçük zarar vermek istemedim kaybedersem akrep yelkovani bir daha bulabileceğimi sanmıyorum

• Carte Blanche kullanıcısına yanıt

https://www.pacparts.com/model.cfm?mfg=Casio&model_id=GA110MB-1A&row_start=91&src_model_id=ga110&action=list_part

Stoklarda yokmuş. Orjinal bulmak istiyorsanız ersa saate iletişimden mail atıp sorunuz.

Artık eskisi gibi kayış uydurupta takamıyorsun şu lanet gshocklara. Her birinin farklı tipi var.

Sürüsüne bereket aldım şu son 5 senede. Şimdi lanet ediyorum keşke bir tane rolex alsaydım 2015te dolarda uygunken.

En azından ömürlük olurdu.

2014te casio gd-350 aldım. 3 kişinin askerliğini sırtladı, şu anda babam kullanıyor ve kayış artık zortladı zortlayacak.

Hadi yiyorsa bul kayış orjinal gibi kullan.

Bir şeyler uydurup taksam şıklığını kaybediyor.

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.