Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

G-Shock Topluluğu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
2.205
Cevap
68
Favori
192.274
Tıklama
Giriş
    288 Mesaj
    N11 den aldım . Faturası var.Bursa da teknik servise götürucem. Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

hocam aynı şey benim mudman serisinde olmuştu. Sıcak bir duştan sonra bir de baktım ki içi buhar olmuş. Hemen garantiye verdim. Saat garantiden geldi yine aynı oldu. Bir daha verdim aynı sorun devam ediyor diye bu sefer de değişim istedim. Değişim yaptılar ve aynı sorun o saatte de oldu. Tahminim sıcakta içindeki su geçirmezlik contası şekil değiştirip ters dönüyor ve saat su geçirmeye başlıyor bazı modellerde böyle bir sorun var. Garantiye verin bir daha olursa değişim isteyin.
    |
    |
    Temocan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
  • Yarbay
    5273 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Temocan

Buhar camın içinde oluyor

Gecmiş olsun. Bende de aynı saat var kolumdan hiç çıkartmıyorum denize havuza banyoya heryere giriyorum bende hiç böyle birşey olmadı bekletmeden servise verin hocam buhar yapabilmesi için içeride nem yada sıvı olmasi lazım.

|
    |
    Arkadaşlar Bursa da casio teknik servis saati almadı yada Servis değil di.2-3 bayii ye gittim . Saati İstanbul'a yolladım bugün.Saatdeki hatayı da anlatan bi de not yazdım, faturaya gerek yokmuş.Garanti belgesi yetiyormuş.

hocam direkt ersaya yolladıysan kargoyla icabına bakarlar sonuçta bayi de ersaya gönderiyor. Bizzat sizin yollamanız daha iyi olmuş.
    |
    |
    Temocan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar Bursa da casio teknik servis saati almadı yada Servis değil di.2-3 bayii ye gittim . Saati İstanbul'a yolladım bugün.Saatdeki hatayı da anlatan bi de not yazdım, faturaya gerek yokmuş.Garanti belgesi yetiyormuş.

Evet Casio ürünlerinin hiç birisinde FATURAYA gerek yoktur. Ersa'ya ait garanti belgesi yeterlidir Casio kullanan arkadaşlarım...
    |
    |
    Anlamadığım konu bu saat efsane dediler 20 bar dayanıklılık var filan sonra denize havuza bile girmedim su almış neyse kısmetimiz bu hatalı ürünmüş.Yardımlarınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Temocan -- 10 Aralık 2016; 15:18:28 >

Anlamadığım konu bu saat efsane dediler 20 bar dayanıklılık var filan sonra denize havuza bile girmedim su almış neyse kısmetimiz bu hatalı ürünmüş.Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Kısmet Hocam sonuçta kul yapısı Allah yapısı değil hata olabilir ama efsane konusunda haklısınız üzerinden kamyon tır geçse bir şey olmaz 10 kattan bırakın en fazla çizilir Hocam.
    |
    |
    Beyler bende ga-100 almak icin girdigim saatcide gg-1000-1adr yi alarak ciktim. Bu saati gorunce diger saatler gozume cok basit gorundu. Kullanan varmi? Iyimi ettik bilmiyorum.

• Yarbay
    2255 Mesaj

Hayırlı olsun, gayet şık. Dediğiniz gibi, eğer saat takmayı ve özelliklerini kullanmayı seviyorsanız giriş seviyesinden ziyade üst seviyedekilere yönlenmek mantıklı. Ben de baştan giriş seviyesi aldım fakat sonradan keşke ileri seviye alsaydım dedim.
    |
    |
    hidrojenperoksit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen5 2600, Stock Fan, 8+8GB DDR4 3ghz Corsair Vengeance, Gigabyte x470 aorus ultra gaming, OCZ-ZS 650W 80+ , OCZ Vertex 460 240 GB SSD, 1 TB Seagate ST31000524AS, MSI rx570 armor oc 4gb, Zalman Z5+, Samsung S23B550V, Bloody B328 Klavye, Bloody Pad B-081, Logitech G402, Shov 5.1 Hoparlör
  • Çavuş
    64 Mesaj
    bu gece saat 12 ye kadar n11.com da sanırım 3 g-shock satan mağazada ve başka markalarda da sepette extra %20 indirim oluyor. baya avantajlı. bende yeni gördüm. 12 ye kadar ihtiyacı olan birileri umarım görür
    |
    |

Iyigunlerde kullanin, ne kadara aldiniz acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar GA-110c modelini kullanmaktayım.İkinci bir G-shock düşünüyorum 511d modeli metalimsi bir model benim öğrenmek istediğim bu 511d nin fake olanı varmıdır 2.el olarak alacamda taklaya gelmeyelim....

|
    |
    Stereo: Marantz PM-14MK2 KI Signature / Analog Players: Thorens TD321 MKII Turntable, SME 3009 II Arm, Sumiko Blue Point Special EVO III Cartridge & Teac V-8030S Cassette / Digital Players: TEAC DAT R9 / JVC XL-Z611 AV Receiver: Onkyo TX-NR818 / Projection & Screen: Panasonic AT-6000, Specta Tensioned Contrast Grey 110'' / Blu-Ray & DAC: Oppo BDP-105D / Equalizer: Jvc Sea-M770 / Speakers: GoldenEar Technology Triton Two, Super Center, Aon 2, ForceField 4 Subwoofer / Power Conditioner: Monster HTS5100 Signature / System Cables: Furukawa Elect. by Oyaide Power Cords (3pcs) / CVT Terminator 2 by MIT Speaker Cable, MIT Terminator 2 (3pcs) & Terminator 5, Audioquest King Cobra Interconnect's
  • Yarbay
    4204 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OrqaNn

Iyigunlerde kullanin, ne kadara aldiniz acaba?

800tl ye aldım. Bu fiyata protrek seriside alinabilirdi aslinda.
    Arkadaslar ga 110-1b modelini alacagim yakinda ürün hakkinda tecrübesi olan varmi yada onerisi olan kronik sorunu varmidir kasa yapisi nasil saglamlik hissi varmi ve en garanti nereden alabilirim ben bu ürünü hepsiburada dan baska altarnatif varmı internet üzerinden.. yasadigim sehirde bu model yok ayrica saat satan esnaf internette 70 lira olan saate 150 lira dedi kazinlanmak istemem

|
    |

saat degilde hangi telefonun kamerasi bu :)
    |
    |
    arkadaşlar g-shocklar hakkında bir bilgim yok. sadece isminden de anlaşılacağı üzere:) darbeye dayanıklı olduğunu biliyorum. ancak forumda göz gezdiriken giriş seviyesi profesyonel gibi tanımlar gözüme çarptı. g-shocklar için özet bir bilgi verebilirseniz çok sevinirim. tşk

edit; bu arada casionun sitesine göz gezdirdim çok fazla alt başlık var ama tam olarak farkları nedir çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbii -- 15 Ağustos 2016; 23:50:11 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: onurakkas

saat degilde hangi telefonun kamerasi bu :)

Note 4Note 4
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: egelim1993

quote:

Orijinalden alıntı: egelim1993

Merhabalar , bende bir G-shock alma arefesindeyim. Kız arkadaşım saatçide çalıştığı için ona 50% indirim avantajı hakkı veriyorlar. 1.500 lira gibi olan bir saati 750 TL gibi bir fiyata alabiliyorum. Normal fiyatı 1.500- 1.600 civarlarında olan güzel ve şık bir g-shock modeli önerebilir misiniz?

bu modeli çok beğendim ve aldım :)

Hocam bu modelin kodu ne acaba

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
son dakika
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,613
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.