Şimdi Ara

G-Shock Topluluğu. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.710
Cevap
90
Favori
255.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AtaletMomenti
    Bilek çevreniz kaç cm acaba?

15,5 cm
  • quote:

Orijinalden alıntı: EyesOnYou-TR

quote:

Orijinalden alıntı: AtaletMomenti
    Bilek çevreniz kaç cm acaba?

15,5 cm

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZT7 -- 30 Nisan 2013; 13:01:57 >
  • Hangisi ufaktir bilmem ama en kotü ihtimalle kordona saatçide yaptırırsın bişeyler. Ama ben sondan dorduncu delikte kullanıyorum seninde kestirmeye ihtiyacın olcağını sanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: EyesOnYou-TR

Hangisi ufaktir bilmem ama en kotü ihtimalle kordona saatçide yaptırırsın bişeyler. Ama ben sondan dorduncu delikte kullanıyorum seninde kestirmeye ihtiyacın olcağını sanmam
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZT7 -- 30 Nisan 2013; 13:01:46 >
  • @Haunebu

dediğim gibi 15 cm :)

Bu arada ga100 ün siyahından aldım, 3 gündür kolumda baya güzel :)
  • ga100 simsiyah olan dehşet bi saat çok yakışıklı.. star wars'daki ölüm yıldızına benziyor =)
  • saatim geldi:).bileğime büyük ama çok güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: dsyn91

bende ilk g shock siparişimi verdim:) GDF-100
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi req16 -- 21 Eylül 2012; 22:32:02 >
  • quote:

bende ilk g shock siparişimi verdim:) GDF-100

hayırlı olsun...
    dikkat bağımlılık yapıyor...
  • g-shock g-1200D tough solar kullanıyorum, herkese öneririm.
    g-shock rules

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

saatim geldi:).bileğime büyük ama çok güzel.

/>

hayırlı olsun güzel model...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemomando

Örnek:)

G-Shock Topluluğu.

Aynı renk ve modeli kullanıyorum. Şimdiye kadar tek sıkıntım, karanlıkta ışığın LCD ekranları aydınlatamıyor olması. Gece alarm kurmak, alarm saati değiştirmek vs. işkence oluyor.
    Acaba Kırmızı-Beyaz, ekranı beyaz üzerine siyah olan modeli mi alsaydım diye düşünmüyor değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

quote:

G-Shock Topluluğu.

Aynı renk ve modeli kullanıyorum. Şimdiye kadar tek sıkıntım, karanlıkta ışığın LCD ekranları aydınlatamıyor olması. Gece alarm kurmak, alarm saati değiştirmek vs. işkence oluyor.
    Acaba Kırmızı-Beyaz, ekranı beyaz üzerine siyah olan modeli mi alsaydım diye düşünmüyor değilim.

bende 120 modeli vardı bende de aynı sıkıntı vardı...içi siyah olanlarda gece aynı sıkıntı mevcut aşırı güneştede okunmuyor...
    size tavsiyem içi beyaz klasik olandan alınması...

•  G-Shock Topluluğu.

G-Shock Topluluğu.

g-9100 2 yıldır kullanıyorum çok mennunum, her ortama yakışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoapGhost -- 28 Eylül 2012; 11:44:25 >
  • slm bende Casio GA-100 G-Shock modelini almayı düşünüyorum kullanan bilen var mı yorum yaparsanız sevinirim işim geregi arazide bulunuyorum sağlam ve sessiz bir saat lazım buarada fiyatıda 200tl nasıl
  • Guzel model forumda kullananlar vardi... Dayaniklilik konusunda rakipsiz...200 lira normal...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: req16

Guzel model forumda kullananlar vardi... Dayaniklilik konusunda rakipsiz...200 lira normal...

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

quote:

G-Shock Topluluğu.

Kırmızı beyaz siyah modelini kullanıyorum :) bu modelde akrep de kırmızı renkte olduğu için gece led ışığı yaksan bile akrebi göremiyorsun yelkovan beyaz olduğu için rahatlıkla görülüyor :) insan bir test eder gece yahuu kırmızı renge sarı led ile verirsen ışığı kırmızı siyah olur yine hayret bişey :D
    bu saatlerin ortak özelliklerinden biride bileğinizi 45 derece kendinize çevirdiğinizde led ışığın otomatik yanması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 12 Ekim 2012; 15:16:33 >

• Araniza yeni katildim.Yorumlarinizi bekliyorum.

G-Shock Topluluğu.
  • bende 1996 yilinda aldigim g-shock frogman saatimi hala cok severek takiyorum. sirf bu yuzden de baska saat alamiyorum cunku aldigimda kullanmayacagim yine bu saatimi takacagiim. 2 kez kordon 1 kezde kasa almak zorunda kaldim

G-Shock Topluluğu.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.