Şimdi Ara

G.I. Joe'nun yeni filmi Snake Eyes'tan yeni bir fragman paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • G.I. Joe'nun yeni filmi Snake Eyes'tan yeni bir fragman paylaşıldı

İlk filmi 2009 yılında yayınlanan G.I. Joe filmleri ile aynı evrende geçecek olan Snake Eyes filminden yeni bir fragman geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.DC filmi The Flash'in setinden görseller sızdırıldı: Flash, Batman, Supergirl ve daha fazlası

Paylaşılan yeni fragmanda filmin konusunu daha net bir şekilde anlayabiliyoruz. Fragmana göre ana karakterimiz Ninja Klanı'na katılabilmesi için üç zorlu görevi tamamlamak zorunda kalacak. 

G.I. Joe serisinin evreninde geçen yeni film Snake Eyes, karakterin doğuş hikayesine odaklanan bir film olacak. 6 Ağustos 2021 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. 

Snake Eyes filminin yönetmenliğini Robert Schwentke, senaristliğini ise Evan Spiliotopoulos üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Henry Golding, Andrew Koji, Samara Weaving, Úrsula Corberó, Iko Uwais, Peter Mensah ve Takehiro Hira gibi isimler bulunuyor. Bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Snake Eyes Fragman

Kaynak:
    https://www.gamesradar.com/henry-golding-takes-no-prisoners-in-new-snake-eyes-trailer/

• Öyle bir dizi mi varmış

• Başlarda izlenmez diye düşünürken sonlara doğru izlenilir dedim.Baktım baktım filmdeki karakterler yok yukarıya bir daha baktım yan hikayesini anlatıyormuş.

• Hollywood Filmlerini Daha Çok Seviyorum ya..On Numara 5 Yıldız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.