Şimdi Ara

★★★ G Flex KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.170
Cevap
28
Favori
67.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler benim sarj eskiden daha uzun sure gidiyodu sanirim bu aralar sanki hemen bitiyo gibi herkese ovunurdum sarjim uzun gidiyor diye acaba nazar mi degdi
    Cidden baya gidiyo bence
    Ekran %kac sizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazykartal

Beyler benim sarj eskiden daha uzun sure gidiyodu sanirim bu aralar sanki hemen bitiyo gibi herkese ovunurdum sarjim uzun gidiyor diye acaba nazar mi degdi
    Cidden baya gidiyo bence
    Ekran %kac sizde

Uyku modunda sarj yiyorsa batarya kalibrasyonu yap

• Nasil yapabilirim abi
    Mesela elime alali 15 dk olmustur rn fazla 20 dk diyelim 2 tane sosyal ag sitesine girdim bakip ciktim birde oyuna girdim %8 sarj gitti cok fazla bu eskiden imkandizdi bu kadar

• quote:

Nasil yapabilirim abi
    Mesela elime alali 15 dk olmustur rn fazla 20 dk diyelim 2 tane sosyal ag sitesine girdim bakip ciktim birde oyuna girdim %8 sarj gitti cok fazla bu eskiden imkandizdi bu kadar

Telefonun şarjını bitir tel kapansın. Açmadan %100 olana kadar sarj et . okadar

• Arkadaşlar bir bilgisi olan yokmu bu guncellemeyle alakali. 2015 bitimine kadar gelecek dendi lakin hala birşey gelmedi. ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mervandalaz

Arkadaşlar bir bilgisi olan yokmu bu guncellemeyle alakali. 2015 bitimine kadar gelecek dendi lakin hala birşey gelmedi. ?

Lg hala karar veremedi sanırsam. G flex2 ye gelmedi daaha

• Bu cihaza güncelleme geleceğine inanıp kendinizi hayal kırıklığına uğratmayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

Bu cihaza güncelleme geleceğine inanıp kendinizi hayal kırıklığına uğratmayın.

Aynen doğru yazmışsın ben bu cihazı 2. El olarak 950 ye aldım ama alırken güncelleme almayacak gözüyle aldım. Güncelleme alırsa iyi olur almasada mühim degil

• Arkadaslae 4.5G simkarti alan var mi bize oluyor mu
    TÜRK Telekomluyum yazip gonderiyorum 5555 e isleminiz suan gerceklestirilemiyor falan diyor.

• quote:

Arkadaslae 4.5G simkarti alan var mi bize oluyor mu
    TÜRK Telekomluyum yazip gonderiyorum 5555 e isleminiz suan gerceklestirilemiyor falan diyor.

Avea nın online işlem menüsünde hattınız ile ilgili işlemler ve telefon ayarları derseniz en sonra 4.5g destekliyor sim desteklenmiyor diye yazısını
    Görebilirsiniz

• evvet arkaraslar selamlar belli bir sureden sonra telefonumu tekrardan flex ile degistirmek istiyorm ilgilenen olursa Sony xperia Z5 telefonumla garantili titiz kullanılmıs flexinizi takaslayabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon07

evvet arkaraslar selamlar belli bir sureden sonra telefonumu tekrardan flex ile degistirmek istiyorm ilgilenen olursa Sony xperia Z5 telefonumla garantili titiz kullanılmıs flexinizi takaslayabilirim.

Mersinde olsaydın 1 tane bile kılcal çizgi olmayan 3 tane kabı ve garantili cihazımla takas ederdik

• Red_Devil33 kullanıcısına yanıt
    es dost varsa istanbulda konusalım
  • edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    Telefonumuz destekliyormus arastirdim da
    Gidip simkartini alayim en iyisi
    Bu arada alan varmi sim kart ucretlimidir

• quote:

Telefonumuz destekliyormus arastirdim da
    Gidip simkartini alayim en iyisi
    Bu arada alan varmi sim kart ucretlimidir

Türk Telekom gurup mağazada ücretsiz 1gb internet hediye diye reklam vardı. Ama gerçek bayi olacak öyle 3 operatör de satış yapan değil.,

• beyler su telefonu 0 yada temiz nerede bulurum Allah için bilen var da soylemiyorsa bakın bulamıyorum telefonu migrosta buldum 2500 TL etiketli
  • napolyon07 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu saatten sonra bulup, ne yapacaksın, g4 al fıstık gibi her yönüyle daha iyi, zamanına göre iyi telefondu, ama bu saatten sonra, çok uygun olmadığı sürece alınmaz bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

Hocam bu saatten sonra bulup, ne yapacaksın, g4 al fıstık gibi her yönüyle daha iyi, zamanına göre iyi telefondu, ama bu saatten sonra, çok uygun olmadığı sürece alınmaz bence.

hocam g4 hem pahalı kacıyor biraz hem de istediğim batarya performansını vermiyor. Yoksa G4 üde cok begendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon07

beyler su telefonu 0 yada temiz nerede bulurum Allah için bilen var da soylemiyorsa bakın bulamıyorum telefonu migrosta buldum 2500 TL etiketli

Migros hangi yılda kalmış. O fiyat çıkıştı şimdi sıfırı nadir bulunuyor.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    aynen ben de onu dedim hatta ithalatci garantili
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.