Şimdi Ara

★★★ G Flex KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.170
Cevap
28
Favori
67.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HatimİndirenSteveJOBS

quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

Dağıtmak? Korku? Ego? Kurban? Ayrı yollardayız bu açık. Bilinçli ve kulanıcı dostu bir tüketici olmak kolay değil haliyle...

Sakın bana kendinin bilinçli biri olduğunu söyleme Komik duruma düşersin Ayrı yollardayız evet. Dağıtmak konusunda da anlamadığın yer olursa şöyle söyliyim; Z2 dünyanın en iyi TELEFONU. Gerisini becerebilirsen sen düşün Ego da şu; konuyu üstte tutmak için mesaj atıyosun belki ama attığın mesajın içeriğine de dikkat etsen biraz

Dünyanın en iyi telefonu diye bir şey yok. Bir

Para verip alıcağın bir telefonun kölesi olmuşsun. İki

Firma yetkilisi olsan neyse diyeceğim.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Sazan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• TheSpy kullanıcısına yanıt
    Peşin, tek çekim mi aldın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • duyguçiçek D kullanıcısına yanıt
    aynen öyle hiçbir zaman dünyanın en iyi telefonu diye birşey yoktur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HatimİndirenSteveJOBS

quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

Dağıtmak? Korku? Ego? Kurban? Ayrı yollardayız bu açık. Bilinçli ve kulanıcı dostu bir tüketici olmak kolay değil haliyle...

Sakın bana kendinin bilinçli biri olduğunu söyleme Komik duruma düşersin Ayrı yollardayız evet. Dağıtmak konusunda da anlamadığın yer olursa şöyle söyliyim; Z2 dünyanın en iyi TELEFONU. Gerisini becerebilirsen sen düşün Ego da şu; konuyu üstte tutmak için mesaj atıyosun belki ama attığın mesajın içeriğine de dikkat etsen biraz

Dunyanin en iyi telefonu dediginiz telefon daha 5-6 aylik note3le bas basa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 1 Mart 2014; 21:54:34 >

• Ben Turkcell'den aldım kampanyayla hocam. G2 almaya gitmiştim G Flex var bakmak istermisiniz deyince, zaten bildiğim için biraz daha kurcakadıktan sonra alma kararı verdim, aldım

• TheSpy kullanıcısına yanıt
    Anladım. Vodafone da satmaya başlamış

• TUrkcell bayısınde ınceledım telefonu.. ıncelemekten kastım soyle bı baktım da... devasa bısey yaws.. alanlara hayırlı olsun dıleklerımle
  • Servis menü için: 3845#*958#

Ülkemiz versiyonu dolayısıyla cihazda fm radio alıcısının olmaması da üzücü bu arada...

• G flex 2 nasil olacak acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: maraz755

G flex 2 nasil olacak acaba

Gelecek G3'e ek olarak suya-toza dayanıklı olup bu tasarımı korursa işte o zaman tam olacak

• telefonu merakla bekliyorum, yarın ulaşsa bari...kuryeden arayan soran olmadığına göre yarın zor gibi gerçi...
  • Birkaç resim ekleme imkanınız var mı?
    @User Friend @TheSpy
  • rockyy R kullanıcısına yanıt
    Evet daha arayıp bir tarih verecekler müsait misiniz diye Güya randevu alıyorlar En azından kurye hızlıymış da söylenenden bir gün önce geldi bana.

• İlk sayfayı birazcık derleyip güncelledim video bakımından, mesajlarıma bakmanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EF013079 -- 3 Mart 2014; 7:00:16 >
  • bu telekurye garipmiş, randevu anlayışları şu gün 9-18 arası evde olun demekten ibaret :D
  • Şu an cidde Suudi Arabistan'da memleketin altını üstüne getirdim bulamadım. Ilginç olan buralara her yeni telefon anında düşüyor dediler ama Flex yok ortada.

• kullanan arkadaşlar biraz daha deneyimlerini paylaşsa ne güzel olur :)
  • carman1tr kullanıcısına yanıt
    umarım bulursun, kullanıcılar çoğalıyor hadi bakalım. Cihaza alıştıkça ve kullanışlılığını tattıkça bağlanıyorsun...

• Aklınızı başınıza alın beyler!

İpad air+Nexus 5 alırsınız bunun yerine napıyonuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazın kavisli tasarımının verdiği seyir, tutuş ve kaydırma keyfi diğer hiçbir cihazda yok şuan için. Bu yüzden alternatifi de yok şuan için.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.