Şimdi Ara

★★★ G Flex KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.170
Cevap
28
Favori
67.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hediye alındı alanada sormadım açıkcası.Ama İstanbul Bilişimden alınmış muhtemelen ithalattır. @furkan1992
  • quote:

Orijinalden alıntı: pspozgur

Cevap için teşekkür ederim furkan kardeş birde arkadaşın birisi ekranda özellikle beyaz renkte ekranda yanma oluyor demiş izler kaliyor fln sizde boyle birşeyle karsilastinizmi

Burda bir mesai arkadaşımda var cihaz. Aynı problemden şikayetçi. Ekranlar arası geçiş yaparken iz kalıyor gibi sanki. Buradaki arkadaşlarda sıkıntı yok sanırım...
  • Aldığım en iyi ekran süresi resimde. 4 saat asfalt 8 iki saat transformers oynamıştır, whatsupta 200den fazla da mesaj alınıp atılmıştır, wi-fi sürekli açık .
     ★★★ G Flex KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide ekle bende aldım G flex

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firatmak -- 6 Ağustos 2014; 16:43:35 >
  • oyun oynarken alttaki klavye simgelerini nasıl yok edip tam ekran oynayabiliriz ve yeni aldığım g flex e kesinlikle yapmamı önerdiğiniz bi şey var mı?
  • G2 ve G flex arasinda gidip geliyorum.Gün ışığın da ekran parlaklık seviyesi G2 den düşükmüdür?

---
    Amoled kullanıcısıyım s1-s2 de burn in sorunu yaşamıştım uzun süre sabit bir görüntünün ekran da kalması sonucunda oluyordu bu sorun.
    (siyah status bar gibi)
    Aşağıda ki video da klavye değişiklik yaptıktan sonra önce ki harflerin yazıların izi ekran da bir kaç saniye gözüküyor sizde böyle bir şey var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 8 Ağustos 2014; 16:30:48 >
  • g flex i tavsiye ederim dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firatmak

oyun oynarken alttaki klavye simgelerini nasıl yok edip tam ekran oynayabiliriz ve yeni aldığım g flex e kesinlikle yapmamı önerdiğiniz bi şey var mı?

Ayarlar > ekran > ön dokunmatik tuşlar > tuşları gizle
    Menüsünden gizlemek istediğiniz uygulamaları seçebilirsiniz

• Burn in problemi ( ekran geçişlerinde eski ekranın izi kalma problemi ) bütün kullanıcılarda var mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cerberus

Burn in problemi ( ekran geçişlerinde eski ekranın izi kalma problemi ) bütün kullanıcılarda var mı acaba ?

Evet bende de oluyor. Ama çok rahatsız etmiyor.

Asıl rahatsız edici olan pütürlü bir yapısı olan ekran.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

quote:

Orijinalden alıntı: Cerberus

Burn in problemi ( ekran geçişlerinde eski ekranın izi kalma problemi ) bütün kullanıcılarda var mı acaba ?

Evet bende de oluyor. Ama çok rahatsız etmiyor.

Asıl rahatsız edici olan pütürlü bir yapısı olan ekran.

Ben bugün g2 den g flex e geçiş yaptım, Burn in problemi bütün g flex lerde bulunan bir problem midir yoksa değişim işlemi başlatmam lazım mı ?

• selamlar herkese. ben de uzun süredir araştırma yapıyorum telefonlar üzerinde. G Flex in fiyatı sınırımı aştığı için listemde yoktu lakin hepsiburada.com da indirim olduğundan dolayı düşünmeye başladım üstünde. normalde lumia 925 alıcaktım ancak 930 geldi Türkiye'ye. 1 kaç sorum olacak. G Flex Andorid L update i alacak mı? ya da alır mı? Lumia 925 ve 930 arasında 800 lira fiyat farkı var. kameraya önem veren biriydim ancak G Flex i de çok istiyorum. eğer ki wp alacak olursam 925 in 8mp kamerası bana yeter diyorum ben. sizin bildiğiniz + lar ya da çok belirgin farklar var mı? Lg G Flex in şuanki durumu nedir? Galaxy S5 veya LG G3 ile kıyaslandığında nasıl bi tablo ortaya çıkar? son olarak hepsiburada.com ve ithalatçı firma olayını bilmiyorum ilk defa alacağım. güvenebilir miyim? garanti sırasında bi problem yaşar mıyım? şimdiden teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1992

Teşekkür ederim imza için öncelikle :)

Vodafone'dan alınma cihazım dün geldi, brightstar garantili. cepporttan aldığıma göre ÇOOOK daha kaliteli..
    Ekran %0 parlaklıkta kullanıyorum(otomatik aydınlatma da kapalı) gren yok ekranda, maviye çalma gibi sorun da yok isterseniz ekran görüntüsü de atabilirim merak edenler için karşılaştırma açısından, pikseller de görünmüyor. Açıkçası çok şaşırdım bu kadar farklı olacağını beklemiyordum demekki üretilen paneller farklı..

Hocam şuan itibariyle cepport kargoladı bana telefonu fakat senin bu yorumun hiç ama hiç hoşuma gitmedi.
    Eğerki senin cepporttan aldığın fabrikasyon sorunlu değilse ve hepsi öyleyse değil cepporttan almayı G Flex almayı bırakırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1992

Hocam sizlerin telefonunda da google play'de uygulamalarıma girince Plugin: LG v1.0 diye bir uygulama var mı acaba acil yardıma ihtiyacım var, uzun süredir telefonumda ve yüklemeyi kaldır seçeneği de yok.

Dün formatladım ve başta yokken sabah bir uyandım yine gelmiş bu. Bilgisi olan var mı acaba?

Belki distribütör garantili ya o yüzden olmuş olabilir :)))
    Şaka bir yana ithalatçılar hakkında çok yorum yapmışsınız tek bir telefonunuzda sorun çıktı diye...
  • Ol-cay O kullanıcısına yanıt
    farkli uretim panel olacagini sanmiyorum.. uretim haftalari farklidir, ilk partilerde sorunlar cikiyor mutlaka belki cepport aldigindaki partiler ilk uretim partileridir..
  • Telefon elime ulaştı iki saattir kurcalıyorum,furkan kardeşimin dediğinin aksine tek kusur bulamadım telefonda,yanma olayıda yok.
    Ve ayrıca beni şaşırtan bir durum oldu,satıcı orjinal kılıf göndermiş 120tl değerinde vest case diye bir kılıf.
    gelen ürünün üretim yeri ve üretim tarihi nedir.. IND yazılım versiyonu ve 403k serisi gibi mesela, galiba kutunun üstünde yaziyor.. suan cardfinans kampanyasi varmis 100tl puan veriyor baya avantajli olacak oradan alirsam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: madprospar

gelen ürünün üretim yeri ve üretim tarihi nedir.. IND yazılım versiyonu ve 403k serisi gibi mesela, galiba kutunun üstünde yaziyor.. suan cardfinans kampanyasi varmis 100tl puan veriyor baya avantajli olacak oradan alirsam..

Hocam 403k program versiyonuda D95810e-IND-XX diye geçiyor.
    Ayrıca arka kapağın full jelatinli olması şaşırttı beni.
    Kuruşu kuruşuna hak ediyor parasını
    Hindistan yazılımı ve 2014'ün 3. ay üretimi cihaz.. tamamdır bende oradan siparişi verecem inşallah.. hayırlı olsun güle güle kullan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: madprospar

Hindistan yazılımı ve 2014'ün 3. ay üretimi cihaz.. tamamdır bende oradan siparişi verecem inşallah.. hayırlı olsun güle güle kullan..

Tesekkurederim kardesim,sanada hayir olur insallah

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.