Şimdi Ara

★★★ G Flex KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.170
Cevap
28
Favori
67.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kulaklıktaki ses çıkış nasıl G-Flex'in ? iPhone 5S yada HTC One M7/M8 kadar güçlü ve temizmi?
  • Arada g3 mü acaba diyorum ama ufak tefek şeyler için 600tl fazla vermeye değmeze geliyorum yine..20 saatlik video oynatma performansı veriyor testlerde siteler doğruysa en yakın rakibinin 2 katı eder:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrd3 M kullanıcısına yanıt
    Hocam cihaz surumunuz ne hangi ülke rom

• ten_don T kullanıcısına yanıt
    G3u tavsiye etmem hocam hem ilk seri sorunlu seri olur hemde gerek yok ki 2k ekrana, su an asfalt gibi oyunlari kaldırmıyor çünkü sürüm uygun değil hatta

• hocam n11 üzerinden aldım italatçı garantili cihaz orjinal geldiği gibi cihaz
  • mrd3 M kullanıcısına yanıt
    Anladim, cihaz bilgilerini okursanız yazılım hakkında kisminda rom hangi ülke yazar o ülkeye daha güncelleme gelmemiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ten_don

Arada g3 mü acaba diyorum ama ufak tefek şeyler için 600tl fazla vermeye değmeze geliyorum yine..20 saatlik video oynatma performansı veriyor testlerde siteler doğruysa en yakın rakibinin 2 katı eder:)

hocam ben g3 ü incelemei bırak hiç görmedim bile g3 ü g flex ile kıyaslamak yanlış olur. g flex lg nin elite telefonu yani d segmenti g flexi anlaman için cihazı 15-20 dakşka incelemen yetiyor sonra zaten farkı anlamaya başlıyorsun, note 3 g3 vs hep aynı düz kasa diktörtgen bir çerçeve, ama flexi ise bu sınırların dışında olduğundan dolayı tadı apayrı. bazen sabah evden çıkarken bakıyorum şarj yüzde 36 da, hiç oralı bile olmuyorum akşam eve gelince bakıyorum şarj yüzde 15 lerde (tabi batarya tasarrufda devreye giriyor, ama gündüzleri wifi açık); bu şekil batarya performansı bile yetiyorda artıyor bile.

samsunK larda ekranda elini kaydırınca ekran resmi çekiyordu acaba bunda da "aynı yöntemle" ekran resmi çekme olayı varmı?

• kararımı verdim, vutalk el kaydırma ile resim çekmeden daha iyi :) biraz lg g3 konusuna baktım da vatandaş şarjdan yana sıkıntıda , ısınma şarjı az gitme ortak sorun galibe g3 te.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1992

Anladim, cihaz bilgilerini okursanız yazılım hakkında kisminda rom hangi ülke yazar o ülkeye daha güncelleme gelmemiştir.

anladım hocam teşekkür ederim. avusturalya yazıyor ondan gelmemiş demekki
  • LG G FLEX almış olanları ve alacak arkadaşları uyarayım istedim. Bu cihazda ekran yanığı "BURN IN" sorunu var.

Ekran, panel vs. teknolojilerini takip edenler bilirler, bir dönem plazma tv lerde çok konuşulurdu bu sorun. Şimdilerde plazma tvler ne halde bilmiyorum ama bir zaman sonra ekranda aynı şekil uzun süre kalmışsa, mesela bir kanalın logosu, o logonun şekli ekranda gölge şeklinde kalırdı. Bu soruna burn in (yanma) deniyor.

Uzun süredir takip ettiğim bu cihazı bu akşam İzmir Bornova Forum Teknosada standında gördüm ve biraz inceleyim dedim. Flexin çoğu menüsü siyah olduğundan ilk başta farkedilmiyor ama chrome browser'ı çalıştırmam ile beyaz ekranda çok bariz bir şekilde yanıklar belli oldu. Cihazın üst bölgesi o kadar yanmış ki mavi bir şekilde önceki görüntülerde ne yazdığı bile okunuyordu. Çoğusu satış öncesi oynatılan cihaz reklam videolarının görüntü yanıkları idi. Hatta alttaki geri ok görüntüsü de yanmıştı.

Sözün özü bu cihazı almış arkadaşların akıllarında bulunsun, LG firması ekrandaki burn in sorunu ile ilgili direk sorumludur.

• selam g flex kullanıcıları uzun bi araştırma icerisindeydim lg g2 note3 lg g pro2 ama gelmedi tr ye ve lg g3 dedim lakin bu cihazlar çok para ya. büyük ekran benim için önemli performans illaki en iyisi olsun isterim g flexiyi biliyordum ama en pahalısı bu cihazdı daha sonra ithalatcı firma garantili 1460 tl kadar gördüm sizce almak mantıklımı hatta 1300 e kadar alma fırsatımda var siz kullanıcılar olarak bu cihaz için degermi donanım ve batarya konusunda sınıfında en iyisi diyebiliriz dimi biraz karışık yazmış olabilirim kusuruma bakmayın. umarım bu cihazı alıp aranıza katılırım
  • pspozgur P kullanıcısına yanıt
    dostum sınıfının zaten en iyisi, onu geçtim piyasadaki en iyi cihaz.. ben daha hiç sorun yaşamadım batarya oyun vb herşey on numara.. internetten al beğenmezsen iade edersin hem ;=)
  • ekran takıntısını pek anlayamıyorum belkide farklı düşündüğüm için yada pek önemsemediğim içindir.

ekran çok parlak olunca gözü daha çok yorar daha fazla şarj tüketir cihaz daha fazla ısınır yani harmanlarsak stabil bir kullanım değil hatta verimsiz bir kullanım bile diyebiliriz.

şu an ekranı yüzde %25 parlaklıkte kullanıyorum, gayet tatminkar, gözü yormuyor cihazı kasmıyor şarjı sömürmüyor ısınma yapmıyor, gayet stabil bir kullanım sunuyor. ekran cihazın hem bataryasına hem de işlemcisine aşırı yük bindirir, g3 s5 iphone 5s vs bunlar ortada,1 gün gitmeyen batarya, ısınmalar kasmalar vs hep ekrandan kaynaklanıyor, bu şuna benziyor 1600 kg kasa ağırlığı olan bir arabaya 75 beygir motor koymak gibi bişe, motor ısınıyor yakıt dayanmıyor performans yok, 1600 kg 160 beygir koyarsın uçurur ama daha o işlemci piyasada yok o da yakıtı içer, yani demem o ki o işlemcide o ekran ve batarya yetersiz kalıyor malesef (bu benim görüşüm) ;

g3 formunada usulca kenarından göz attım, 3gb rami çıkartırsak g3 ün g flexden artı olan önde olan neyi var?

neyse herkes nasıl mutluysa öyle kalsın, açıkçası herkesin elinde g flexi de görmek istemem

• Cevap için teşekkür ederim furkan kardeş birde arkadaşın birisi ekranda özellikle beyaz renkte ekranda yanma oluyor demiş izler kaliyor fln sizde boyle birşeyle karsilastinizmi

• pspozgur P kullanıcısına yanıt
    ithalat garantili bir cihaz almıştım cepporttan ekranı grenli ve dediği gibi hafif geçmiş ekranların izi kalıyor 1 sn sonra geçiyordu. şimdiki cihazım dist. garamtili arkada 4g lte yazan cihazdan, hiç öyle bir sorun yok ne ısınma var ne yanma ne gren :)

Rica ederim bu arada ne demek:)
  • Benide ekleyin 6 aydır flex kullanıcısıyım

• ama bende ithalat garantili olan cihazı alacam acaba byle sorunlar olurmu gerçi baya alan olmuş o satıçidan olumsuz yorumlara raslamadım da kafama takıldı şimdi
  • Bugün telefonu yaklaşık 45 cm den düşünürdüm :(

• mtyg kullanıcısına yanıt
    Peki ne oldu cihaza bende üç kere dusurdum ustumden kaydı ama hiç bir sey olması taş mübarek taş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan1992

Peki ne oldu cihaza bende üç kere dusurdum ustumden kaydı ama hiç bir sey olması taş mübarek taş :)

Yüzüstü düştü kaldırıma. Egimli oldugundan ekrana birsey olmadi koselerde ezik var biraz.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.