Şimdi Ara

★★★ G Flex KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.170
Cevap
28
Favori
67.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S5miş z2ymiş hiç heyecanlanmadım. G flex'im perşembeye geliyor işte bu heyecan verici

• Diğer bütün telefonlar g flex ten daha iyi olsa ne olacak? Insanları anlamak mümkün değil. Adam telefonu beğenmiş z2 falan umrumda değil diyor verilen cevaba bak. Cidden garip insanlarsınız.

G flex sahipleri artsa da buralar şenlendi biraz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheSpy

Diğer bütün telefonlar g flex ten daha iyi olsa ne olacak? Insanları anlamak mümkün değil. Adam telefonu beğenmiş z2 falan umrumda değil diyor verilen cevaba bak. Cidden garip insanlarsınız.

G flex sahipleri artsa da buralar şenlendi biraz

Ben ona takılmadım hocam. Adam Hala bilinçli kullanıcı olduğunu iddia ediyor ben ordayım

• Adama gelip Z2 senin flexi dağıtınca korkuyu yaşıycaksın diye salça oluyorsun sonra ona takılmadım diyorsun
  • telefonu kullanan arkadaşlar memnun musunuz? ben de almayı düşünüyorum da. turkcell nasıl paketler sunuyor?
  • rockyy R kullanıcısına yanıt
    Paketlere turkcell.com.trde cihazı bulup tekliflerden bakabilirsin. Ben perşembe kullanmaya başlayacağım, alan başka var mı forumda henüz bilmiyoruz, zamanında biri varmış ama kayıplarda sanırım.

• Hocam telefon sağlam fakat 2500 lira fiyat biçildi eğer o parayı vercek bütçeye sahipsen şiddetle tavsiye edilir
  • Telefon güzel, ancak ben de dahil çoğu kullanıcı içbükey ekran tercih etmeyecektir. Bunun dışında fiyatı da olması gerekenin çok üstünde. 2500 TL edecek bir telefon değil. Gerçi hiçbir telefon 2500 TL etmez de o ayrı mesele.

Bir telefona 2000 TL üstü para verecek olsam alacağım telefon Xperia Z2 olurdu. Ancak 1500 TL'ye aldığım LG G2 32 GB işimi rahatlıkla görüyor. Kaldı ki 1500 TL bile çok uçuk bir rakam. 1500 TL'ye üst düzey bir masaüstü PC toplanabilir mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 25 Şubat 2014; 22:51:18 >
  • kemalboran kullanıcısına yanıt
    İç bükeyi kullanışlı bulmasaydım g2 alacaktım. Z serisinin çerçevesi ve arayüzü bana itici geliyor. Bu yüzden z2yi de tercih etmezdim. Fiyat trde biraz daha uygun olabilirdi evet...

• Bende var telefon. Pazar günü aldım ayrıca kesinlikle katılıyorum 2500 tl etmeyeceği konusuna fakat zaten telefon değiştirmeyi planlarken eski telefonum artık çalışmaz hale gelince,aciliyetten ötürü o fiyatları vermek zorunda kalıyor insan madem telefon değiştiriyorum enazından o an en iyisini alayım dedim. kredi kartı meselesinden sonra zaten turkcell falan sağolsun abandı.
  • TheSpy kullanıcısına yanıt
    Ne güzel. Cihazda bir sıkıntı yok ve kulanımı rahat değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kemalboran kullanıcısına yanıt
    Lg G2 cok doğru tercih hocam haklısın 2500 tl cok banada ters bir telefona 1800 tl den fazla vermek ama bütçesi uygun olan alır telefonun en begendigim yanı ise bataryanın 3500 olması

• rockyy R kullanıcısına yanıt
    Valla umulmadık biçimde memnunum telefondan,6 inç telefon ilk ele alınca motorola razrdan sonra aşırı büyük gözüküyor,ilk rahatsızlık yaratmasına rağmen alışınca çok keyifli. Taşıma konusunda daha hiçbir sıkıntım olmadı arka yada yan cebimde taşıyabiliyorum. . Şimdi bazı arkadaşlar gelip bana yok z2 de şöyle samsung s4 te şöyle falan demesin,denemedim daha iyileri elbette olabilir sadece telefonla ilgili yorum yapıyorum,kişisel olarak bende uyandıran hisler kısaca.
    Artıları
    -Ekranı çok güzel,özellikle renkleri muhteşem. Telefonu özelleştirmekle hiç uğraşmayan ben bile 4 saat civarı kilit ekranı,ana ekran için duvarkağıdı baktım keyifle.Minimum parlaklığı fazlasıyla iyi. Pazar gününden beri güneşli hava olmadığı için test edemedim açıkçası güneşte ne olur şuan bilemiyorum ama sorun olacağını hiç zannetmiyorum.
    Ayrıca kavisli yapaısından ötürü -bilmiyorum,ben mi abartıyorum- ekran çok keyifli bir hal aldı,birşeyler izlerken vs.
    -Özellikle benim gibi tombul parmaklı arkadaşlar için birşeyler yazmak çok rahat büyüklüğünden ötürü.
    -Ses tutuşunun,ekran kilit tuşunun arkada bulunması aşırı rahat ve çok kullanışlı bence.
    -Verdiği ses fazlasıyla kaliteli açıkçası o konuda beni çok şaşırttı,yalnız çok aşırı yüksek bir ses vermiyor,duyma konusunda bir problem yaşanacağını düşünmüyorum ama telefon haykırmıyor.
    -Fazlasıyla hızlı telefon,daha hiçbir takılma donma problemi yaşamadım.antutu benchmark puanı 34000 civarındaydı sanırım,tam hatırlamıyorum yapmıştım ama daha sonra sildim. Tekrar yapabilirim bir ara isteyen olursa.
    -Özelleştirilmiş uygulamalar(qslide,quick memo,kablosuz depolama vs vs) insana bu telefonla sanki bilgisayarmışçasına herşeyi yapabilirmişsiniz hissi veriyor.
    -Pil

Eksileri
    -Kesinlikle kamera,kamera doğal olmayan ışıkta cidden kendine yakışmayan fotoğraflar çekiyor. O konu bende huzursuzluk yaratmadı diyemem.
    -Hala android 4.4.2 sürümünü bekliyor olmak

4.4.2 güncellemesi kesin alıcakmı g flex ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BKrmn

4.4.2 güncellemesi kesin alıcakmı g flex ?

valla yabancı haber sitelerinde alacak diye görmüştüm. hatta bazı ülkelerde almış bile olabilir bilmiyorum. çok öyle ayrıntılı araştırmadım ama negatif bir haber de görmedim. zaten g2 alırken g flexin almaması saçma olur sanırım.
    Fikir verdiğin için teşekkür, sanırım kullanmaya başlayınca ben de benzer hissiyatlar yaşaacağım iyi günlerde kullan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

Fikir verdiğin için teşekkür, sanırım kullanmaya başlayınca ben de benzer hissiyatlar yaşaacağım iyi günlerde kullan.

Ne demek hocam rica ederim,ayrıca teşekkür ederim. Ben forumda alan vardır diye düşünmüştüm haberim yoktu açıkçası merak konusu olduğuyla ilgili,daha erken haberim olsaydı pazar akşamı da yazabilirdim. gerçi bir süre kullanmdıktan sonra yorum yapmak daha iyi.
    Hocam bir sitede buldum kitkat güncellemesi alacak telefonlar diye ama nekadar doğru nekadar yanlış bilemem

• BKrmn B kullanıcısına yanıt
    Doğrudur zannediyorum,korede g2 almış zaten g flexte alacaktır diye düşünüyorum. Bu arada alacaklar pil konusunda hiç endişelenmesin en son sabah 8de %90 da almıştım cihazı şuan %36 baya da kullandım internet,whatsapp,video vs. Parkaklıkta %50 de.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.