Şimdi Ara

★★★ G Flex KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.170
Cevap
28
Favori
67.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bizim cihaza mars. güncellemesi gelecek mi?
  • derkin D kullanıcısına yanıt
    Güncellemenin gelip gelmeyeceğine dair Hiç bir bilgi yok çok büyük ihtimal gelmeyecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok mu qcn dosyasını benimle paylaşacak kimse?

• quote:

Orijinalden alıntı: xblackk

Yok mu qcn dosyasını benimle paylaşacak kimse?

qcn dosyası ne işe yarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 8 Mayıs 2016; 8:06:52 >
  • Diger telefonlari elime alinca hepsi dis bukey geliyor :)

• https://drive.google.com/file/d/0Bx4zJ5Yx-Y0jaTQza2lzQnlWdTQ/view?pref=2&pli=1

4.5g ye geçmek siteyenler telefondan bu linke tıklayıp indirip kursun.. sonra Ayarlar>ağlar>internet paylaşımı & ağlar>Mobil Şebekeler>Ağ modu>gs/wcdma/lte yi seçebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Lg g flex kullanıyorum. Facebookta video izlerken ekran yeşil oluyor. Sebebini bilen var mı.Sorunumu nasıl çözebilirim. Flash player yükledim sorun çözülmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krtmynkl

Merhaba arkadaşlar,
    Lg g flex kullanıyorum. Facebookta video izlerken ekran yeşil oluyor. Sebebini bilen var mı.Sorunumu nasıl çözebilirim. Flash player yükledim sorun çözülmüyor.

Reeder marka telefonlarda da aynı hata mevcut. Galiba ugulama bozuk.

• Bende gflex 1 var bazen mavi video sorunu bendede oluyor videonun çözünürlügünde arttırınca duzeliyor

• Slm benim g flexi garantiye yolladım değişim dediler lakin 40 gün oldu sizce yeni cihaz ne verirler fatura tutarı 2700 liraydı ücret iadesi yaparlar mı cvp için teşekürler

• Istersen ucret iadesi alabilirsin.onlarin degil senin insiyatifinde.tabi. cihazin sifirini gonderebilirlerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Theganes36

Slm benim g flexi garantiye yolladım değişim dediler lakin 40 gün oldu sizce yeni cihaz ne verirler fatura tutarı 2700 liraydı ücret iadesi yaparlar mı cvp için teşekürler

Yasal sınır 25 ama normal gün mü iş günümü bilmiyorum. Onu iyi araştırıp yasal sınırı aşmış ise yeni ürün yada para iadesi talep edin.

Yalnız bildiğim kadarı ile 1seneyi gecince yeni ürün 1sene altına para iadesi oluyor size ya g4 ya g5verilir

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

Slm benim g flexi garantiye yolladım değişim dediler lakin 40 gün oldu sizce yeni cihaz ne verirler fatura tutarı 2700 liraydı ücret iadesi yaparlar mı cvp için teşekürler

Yasal sınır 25 ama normal gün mü iş günümü bilmiyorum. Onu iyi araştırıp yasal sınırı aşmış ise yeni ürün yada para iadesi talep edin.

Yalnız bildiğim kadarı ile 1seneyi gecince yeni ürün 1sene altına para iadesi oluyor size ya g4 ya g5verilir

Yeni urunu kabul etmeme sansi var.ya gflex ya para diyebilir.g flexte uretilmediginden para alma imkani yuksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: derkin

quote:

quote:

Yeni urunu kabul etmeme sansi var.ya gflex ya para diyebilir.g flexte uretilmediginden para alma imkani yuksek.

Bir yerde okudum ama bu forum mu başka mı hatırlamıyorum para iadesi almak için cihazın ilk 1 senesinde olmak gerek gibi bir şeyden bahsedilmişti.

Yani yine de bilemem belki cihaz yok alın paranızı da diyebilir g5 te verebilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: derkin

quote:

quote:

Bir yerde okudum ama bu forum mu başka mı hatırlamıyorum para iadesi almak için cihazın ilk 1 senesinde olmak gerek gibi bir şeyden bahsedilmişti.

Yani yine de bilemem belki cihaz yok alın paranızı da diyebilir g5 te verebilir.

Tuketici isterse g5 alir.istemezse ' ben sir bu telefonu 6'kavis yuzunden'' aldim derse uretici bunu saglamak durumunda saglayamazsa mecbur para verecek.g5 kavissiz istemiyorum diyerek hakli cikar.tabi g flex verebilirlerse dedigin gibi okur.

• Arkadaslar 4.5g ile hayatiniz da degosdn bi durum oldumu
    Biliyodum bizim telefonda yok,o dediginizide indirmedim gereksiz gordum
    zaten en fazla 2 gb neti olan insanim
    Babamda 4.5 g yaptik benim telefonum daha hizli he birde cekmiyo hic bi sekildd Türk Telekom luyum neyse sadec emerak ettigim degisen bi durumunuz oldumu :?

• crazykartal C kullanıcısına yanıt
    Kota bitirmekten başka işe yaramıyor. Çektiği yerler 5 metre ara ile değişen bir sistem ancak kota ve batarya düşmanı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aman iste olay neyse anlamiyorum,butun operatorler ove ovw anlatti neymis daha iyi cekiyomus,daha hizliymis bazilaei goruntuku gorusme gosterdide bunlar 3g de de oluyodu,neyse ben 3g ile devam

• Theganes36 T kullanıcısına yanıt
    aynı süreci yaşamış ve g flex 2 almış biri olarak tavsiyelerim;
    süreci her gün takip edin, bana 2700 tl faturaya g2 göndereceklerdi ben bastırmasam onayı çıkmışmış.
    kesinlikle bastırın, istediğiniz yeni bir cihaz varsa modelini belirtin ben şu modelin şu ram şu hafızalısını istiyorum ya bunu verirsiniz yada size daha pahalıya malolacak olan ücret iadesini alırım öbür türlü aradaki kar yine size kalmış olur siz bilirsiniz deyin çok etkili olacaktır.
    çoktan 20 iş gününü aşmışsınız sözlü olarak beyanınızı 5 gün içinde her gün arayarak bildiriniz hala istediğiniz olmazsa dilekçe verin ki tüketici haklarına gideceğinizi belirtin.
  • Beyler benim flexime g4 gönderdiler lakin g4 bana tirt geldi sanki flexin göZünü seveyim dedim g flex aramaya basladim telefoncuda buldum bi tane garanti siz sifir cihaz adam zamaninda almis sifir ama hala satamamis lakin fiyata 1200 lira diyor benim g4 ude 1000e sayiyor garantisi bittigi icin anlicaginiz takasa girmeyi düşünüyorum sizce ne yapmaliyim

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.