Şimdi Ara

★★★ G Flex KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.170
Cevap
28
Favori
67.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sim kartin 4.5 uyumlu mu birde yasadigin sehiri ogrenebilirmiyim

• Lte configuration linki paylaşın bende deneyeyim

• beyler ben denedim lg g3 lte apk sini indrip şu anda cihaz 4g çekiyor hız testi yaptım ankarada oturuyorum 43 mb gördüm şu an için maksimum fakat bilen arkadaşlar var ise bir şey danışacağım cihaz 4g çekmeyen yerde 3g veya e ye geçerken tamamen internetten kopuyor ve yaklaşık 1-2 dakika içinde hangi hıza bağlanacak ise bağlanıyor bu normalmi yoksa benim oturduğum yerde mi sorun var yada resmi bir destek olmadığın dan mı böyle oluyor anlayamadım onun dışın da baya iyi çalışıyor bir de bizim cihazın için de ki modemin çeşidi ne yani cat2 mi cat 3 mü bilen var mı? Fakat bu yöntemle de olsa 4g ye bağlansam da lg nin bize attığı kazığı unutmayacağım bundan sonra hiç bir ürünüm lg olmayacak ve yakınım da kim sorarsa da lg aldırmamaya çalışacağım.
  • Hız testi yapan yokmu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben direk lg servisi aradım dedikleri 4g lte hatlar ile çalıştığını ama uyumlu olmadığini söylediler yani arkadaki yazi tamamen aldatmaca tüketici hakem heyetine başvuralim derim

• Birnumara3486 B kullanıcısına yanıt
    Telefonun arkasında koskoca LTE yazıyor kutusunda band sayısı var neyin kafası bunlar ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler bende aradım bana resim cekin mail atin dediler bende attim arkasindaki 4glt yazisini dedim 2500 kusur para verdik 4 g olsun diye bu nasil iştir bakalim cvp bekliyom

• Gençler bi tane kod buldum netten telefon ayarlari cikiyor girince lte var hiz testi yaptim 2 cubukta 42 mp cikti 4g yazdi sonra normal ayarlara girdim geri 3g oldu

• 4 çubukta 77 mp cikti sadece yükleme az oda 7

• Tahegames36 T kullanıcısına yanıt
    o kodları biliyoruz hocam.

Senin dediğin ya *#*#4636#*#* ya da 3548#*958# dir.

Ben de biraz önce müşteri hizmetlerini aradım. Dedim böyle böyle. Bu telefon ile 4G kullanabilecek miyim? Flex 2 kullanır Flex 1 kullanamaz dedi.

Telefon arkasında yer alan 4G LTE yazısı ne anlama geliyor diye sordum? İmei istedi TR ürünü mü diye. İthalat olsa hemen yurt dışı falan filan diyecekti ama TR garantili.

Verdim kontrol etti. Durum departman tarafından kontrol ediliyor dedi. Daha önce de arayan soran, şikayet eden, mail atan olmuştur.

Olumlu sonuçlanmazsa ne olacak dedim? Sonuçta üzerinde ibare var. Kutu üzerinde LTE band seçenekleri var. Araştırdığımda telefon modemi 150mbit kadar destek sağlıyor dedim.

Onun için bir şey diyemem, şu an diğer durum inceleniyor dedi. Olumsuz olursa arayıp sorabilirsiniz dedi.

Olmadı yarın bir daha arayacağım.

• Malesef kendi kendine geri dönüyor :(

• Şimdide! Arama yaparken 3g oluyo arama bitince 4g ye bağlanıyor

• nightfrostt kullanıcısına yanıt
    İlk kod ordan sectim denedim hepsini tek tek. En son lte gsm vardi onu secince oldu bakalim nasil olacak digerlerinde arama yapmadi sadece nete girdi simdi ikiside oluyo bakalım

• beyler lg g3 için yayınlanan lte config apk işe yarıyor fakat 4g den 3g ye geçerken kopuyor ve 1ile 3 dk arasın da geliyor tekrar 4g de test yaptım 43 mb gördüm bence lg g flex için resmi bir güncelleme yayınlarsa bu cihaz 150mb kadar görür ve kopmaz bu yüzden lg yi arayıp duracam durmadan bence siz de öyle yapın email atın resmi bir yazılım yayınlanması için lg nin bize yaptığı çok ayıp 4g lte yazan cihaz 4g desteklemiyor diyorlar aksi halde tüketici mahkemesine bile gideceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gerçekoyuncu11

beyler lg g3 için yayınlanan lte config apk işe yarıyor fakat 4g den 3g ye geçerken kopuyor ve 1ile 3 dk arasın da geliyor tekrar 4g de test yaptım 43 mb gördüm bence lg g flex için resmi bir güncelleme yayınlarsa bu cihaz 150mb kadar görür ve kopmaz bu yüzden lg yi arayıp duracam durmadan bence siz de öyle yapın email atın resmi bir yazılım yayınlanması için lg nin bize yaptığı çok ayıp 4g lte yazan cihaz 4g desteklemiyor diyorlar aksi halde tüketici mahkemesine bile gideceğim

Tüketici hakem heyeti neyaparki

• Benim anladığım bu telefon 4g destekliyor ben zaten 150mbps razıyım.
    Hani yeterki 4g yazsın o 4g işareti çıksın ve stabil çalışsın buda bence mümkün ama sadece ufak bir yama ile.
    Lg bu yamayı vermezse benim için lg biter.

• Lg tr ye atacağımız mesajlardan bişey çıkacağını sanmam bence lg nin global sitesine yönlenmeliuiz biri ingilizce buraya yazsın bizde gönderelim. Fare dağa küsmüş dağın haberi yok

• Red_Devil33 kullanıcısına yanıt
    hocamhttp://lgdestek.net/lg-g3-lte-confing-guncellemesi-almayanlar-uzulmesin/ bu linkdeki dosyayı indir yükle 4g çekiyor cihaz dediğim gibi bazen 4g çekmeyen yerlere geçince kopuyor ondan sonra H oluyor belki bu benim yaşadığım yerden dolayı olabilir ama yükle bir dene bakalım
  • 4.5G ile uyumlu mu?
    Turk telekomdan baktim 4.5g uyumlu telefon listesine Lg G Flex var ama d955 var d959 var benimkisi d958 neden böyle bişey var birde
    Bende de suan sadece gsm/wcdma yaziyor

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.