Şimdi Ara

★★★ G Flex KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.170
Cevap
28
Favori
67.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ozaman hiç düşünmeden, lenovo vibe p1 alıyorsun, çekle puanla gayet uyguna geliyor, kamerası da güzel, pilide süper :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon07

aynen ben de onu dedim hatta ithalatci garantili

Ben geçen ay 6 ay garantili nokta çizik olmayan 3 tane kılıfı olan flexi 950 ye aldım. Bence sende öyle bişey bak. Çokta memnunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam baktım lenovoya ama onun da ekranı hosuma gitmedi s4 ün ekranı bile daha iyi . Simdi diceksin ne yardan ne serden ama ne bileyim

@Red_Devil33

Hocam bakıyorum oyle birsey simdi bir tane konyada var arkadasın telefon temiz uygun ve turkiye garantili daha 6-8 ay garantisi var vatandan almıs. Ancak 2 tane olu pixel var ekranda o beni dusundurdu. Tamam garantiye gonderilebilir ama ugrasmak var birde onunla
  • napolyon07 kullanıcısına yanıt
    Sana Gflex verilmez. Ya ellerinde varsa g3 verilir ya fatura daki ücreti iade olur yada üzerine para isterler g4 verirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    aynen ama onunla da ugrasmaya vaktim yok o yuzden vazgectim. Flex 2 alacagım sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon07

aynen ama onunla da ugrasmaya vaktim yok o yuzden vazgectim. Flex 2 alacagım sanırım.

Gflex 2 iyidir sanırsam ama bence anakonuya yada gost screen konusuna göz atmadan almayın.
    Birçok kişi flex 2 yi elinden çıkarmaya çalışıyor ben onu gözlemledim. Gflex konusunu mobilde 1. Sayfadan 99. Sayfaya kadar okudum şikayeti olan görmedim aldım. Ama flex 2 konusu çok sıkıntılı görünüyor. Misal ben gflex imin hiç ısındığına şahit olmadım oyunda oynadım. Kamerası hızı bataryası çok çok memnunum flex ten.

• Red_Devil33 kullanıcısına yanıt
    biliyorum hocam bende de Flex vardı cok memnundum. ama piyasada temiz flex yok malesef.
  • Flexte facebook sorunu yasiyan varmi facta asagiya dogru inerken donuyor ve restart ediyor bende surekli

• altunkeser kullanıcısına yanıt
    Messenger mı normal Facebook ugulaması mı

• Merhaba arkadaşlar internette araştırıyorum android 6.0 alacak lg cihazları içerisinde g flex de yer alıyor ama hala bi sonuç yok acaba akıbeti ne olacak bir bileniniz varmı bu telefonun görüp görecegi güncelleme 4.4.2 midir.

Saygılar

• pspozgur P kullanıcısına yanıt
    Dostum g flex 2 kalktı piyasadan 6.0 almadı hala g flex kalkalı uzun zamöan oldu hiç sanmıyorum 6 alacağını
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigOTTOMAN1453

Dostum g flex 2 kalktı piyasadan 6.0 almadı hala g flex kalkalı uzun zamöan oldu hiç sanmıyorum 6 alacağını

Gflex 2 neden kalktı piyasadan

• Kullandıktan bir süre sonra kardeşime vermiştim, 2 sene geçmiş hala kullanıyor, sıkıntı yok...

• Red_Devil33 kullanıcısına yanıt
    vadesi doldu g flex gibi.. yoksa bende var en küçük sorununu da görmedim cihazın açıkçası
  • Arkadaşlar merhaba,

An itibarı ile ekteki resimde de görebileceğiniz üzere "Kamera Hatası - Kamera bağlantısı yapılamıyor" hatası alıyorum.

Durduk yere başlayan hata. Herhangi bir uygulama yüklemedim. Telefonuda düşürmedim.

Neden olabilir fikri olan var mı? Çözüm önerisi olan var mı?
    Bu mesaja eklenen görseller:

• nightfrostt kullanıcısına yanıt
    Yazılımsal mı diye öğrenmek için farklı kamera uygulaması yükleyip deneyin aynısı olursa fabrika ayarına dönün.

• Yazılım ile ilgidir diye fabrika ayarlarina geri döndüm. Düzelmedi.

2. Seçenek olan farklı uygulama ile denedim. Arka kamera açılmadı ama ön kamera açılıyor.

Nette de bu problem ile ilgili şikayet gordum ama cevap olarak format deneyin demişler.

Muhtemelen servise gitmesi gerekecek. Tek sıkıntım kullanıcı hatası olarak görürler mi?

Düşerek veya darbeye dayalı bir problem değil.

Cihazda düşme yoksa darbe yoksa kafan rahat olsun darbe olsa bile sorun olmaz.

Donanım sorunu gibi duruyor kamera kontrolcüsü bozulmuş olabilir kameranın kendi de bozulmuş olabilir.

• Beyler ikinci el piyasası ne kadar aşağı yukarı? İş çevremden bir sürü arkadaşım talip 500 TL'ye tamam dersem de 2 tane alıcısı direkt hazır.

Aslında piyasanın altı üstü önemli değil de G Flex'ten sonra hiçbir telefonu beğenmiyorum yoksa aylar önce elemanlardan birine satacaktım.

Kırmızı G Flex 2 32 GB bulsam alırdım ama o da piyasada sıfır kalmamış.

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.