Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

FX8350-8 Gb Gskill Ripjaws --İzmir'den ANAKART satılmıştır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #AMD AMD #Gigabyte Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Anakart & İşlemci >> Anakart >> FX8350-8 Gb Gskill Ripjaws --İzmir'den ANAKART satılmıştır
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      228 Mesaj
      Referanslar: 26

Katılım Zamanı
      01 Ekim 2008

Durum
      Forumda değil

03 Ekim 2017 00:42:52 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      Şu an halen kullanmakta olduğum bilgisayar bileşenlerimi yükseltme amaçlı satıyorum.

Ürünlerin garantisi bitmiştir. 3 yıldır sorunsuz kullanıyorum.Hiç bir sıkıntı yaşamadım.İşlemci zaten stock 4 ghz geldiğinden hiç O.C. yapma gereği duymadım.Tüm ürünler kutuludur. R9 290X ekran kartı ile birlikte bu sistemde tüm oyunları(BF4-FIFA17-DCS Flight sim.GTA 5 vs.) ultra ayarda ve 1080 p ile oynuyorum. Ayrıca Virtual reality'e ye giriş yaptım. Oculus CV1 VR kullanıyorum ve oyunları 1.4 pixel derinliği(şuan için en fazla 2.0 yapabiliyorsunuz) ve yüksek ayarlarda oynayabiliyorum.Ekran kartı için link: https://www.techpowerup.com/reviews/Powercolor/R9_290X_PCS_Plus/

İlgilenen olursa ekran kartı için de istediğim fiyat:800 tl

İşlemci Stock fan yok.Dış kutu yok iç kutu var özenle paketlenecektir.Ben su soğutma ile kullandım.Amd Fx8350

Ramler 2x4 GB Gskill ripjaws dır. GSKILL Ripjaws DDR3 1333MHz CL9 1.5V.Kutuludur. Ürün kodu F3-10666CL9-8GBRL

Bu 2 parça için İstediğim Fiyat(Cpu-Ram): 500 tl.

İzmir elden alışveriş yapılır.Bunun dışında önce havale sonra kargo olarak gönderilir. Kargo ücretini ben karşılarım.Ürün İzmir de dir.İlan yanlışlıkla İstanbul olarak girilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi predator35 -- 3 Ekim 2017; 19:58:27 >

|
      |

ürün sattıklarım: muratdm,bado6100,vengador,selcuk666,mathemus,vlad35,adam06,sagent,gokselgok,darkghost,BirCuvalincir,netfaruk,ahmsen,Heisenberg01,Chris Brown,Sheffield:karambiti,Wednesday,Pc.programcı,fthcgdm,KRBasarmak,gunmuharrem
      ürün aldıklarım:MURAT(Corsair H50cpu soğutucu),TIRAZLI(HAF 932 Full Tower kasa),blue35(5870),coolit(themaltake spedo advance),yasinonline(gigabyte 890fx ud5,amd 1090t phenom2 x6, g skill ripjaws x ddr 3 ram),Chris Brown,murat123

Amacım asla kar değildir. Kendi çapımda upgrade yapıyorum.

• Teğmen
      228 Mesaj
      Referanslar: 26

Katılım Zamanı
      01 Ekim 2008

Durum
      Forumda değil

03 Ekim 2017 19:59:47 Konu Sahibi
      OwN3D İsimli arkadaşa satılmıştır.Hayırlısı olsun.
      |
      |

ürün sattıklarım: muratdm,bado6100,vengador,selcuk666,mathemus,vlad35,adam06,sagent,gokselgok,darkghost,BirCuvalincir,netfaruk,ahmsen,Heisenberg01,Chris Brown,Sheffield:karambiti,Wednesday,Pc.programcı,fthcgdm,KRBasarmak,gunmuharrem
      ürün aldıklarım:MURAT(Corsair H50cpu soğutucu),TIRAZLI(HAF 932 Full Tower kasa),blue35(5870),coolit(themaltake spedo advance),yasinonline(gigabyte 890fx ud5,amd 1090t phenom2 x6, g skill ripjaws x ddr 3 ram),Chris Brown,murat123

Amacım asla kar değildir. Kendi çapımda upgrade yapıyorum.
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
web tasarım
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.