Şimdi Ara

[email protected] 6 biosun karşılaştırması (yeni)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
35
Cevap
0
Favori
1.191
Tıklama
Giriş
    793 Mesaj
    ne güzel bir nostalji yapmış olduk... :)...

sene 2004 kartlar fx5900 vaooovv.
    |
    |

• Binbaşı
    1813 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: mersan0

bu kart hala elinde olan varmı, yeni oyunlarda zorlanıyormu, yoksa hala idare ediyormu, 256 bitlik bir kar idare etmesi gerekir diye düşünüyorum, ben yeni bir oyun yüklemedim, işlemciyide sattım işlemcim küçük ama kart elimde, nasıl hala verimlimi diye merak ediyorum

rezil bir kart..
    |
    |
    |
    |
    atrin dostum neresi rezil bi kart, 256 bitlik bir kar ve şu ana kadar benim işimi her oyunda gördü, 256 bitlik daha ucuz bi kart söylesene evet biraz eski kaldı ama 6600 ün filan sen 256 bitlik versiyonunu 100 dolar civarında bulabiliyonmu veya bulunuyormu 256 bitlik versiyon
    |
    |
    256bit herşey demek değilki.. 6600GT bu karttan kat ve kat iyidir 128bit olmasına rağmen
    |
    |
    |
    |
    ben hiçbir sıkıntısını göremedim, birde ekran kartından veya işlemcilerden epiy ağzım yandı, çıkan en yeni ürünleri aldım epiy bir zaman ama çıkan yeni ürünlere uygun oyun ve program olmadığından ürüne kullanamadığın özellikler nedeni ile bi ton para veriyosun, daha sonra bu ürün iyice ucuzlayıp orta alt veya giriş seviyesi bir ürün olunca ancak o ürünün destekleriği oyun ve programlar piyasada oluyor ve tam kapasiteli kullanabiliyorsun, bu zaman zarfında ürün iyice ucuzlamış oluyor ve sen yediğin kazıkla kalıyosun, çıh arkadaş ben oyun ve uygulamalarda işime yaramayacak kartı ve işlemciyi istemiyom, iki üç test programında skor alacam diye kullanamadığım ürünlere bi ton para dökmeye son, elimdeki bütün işlemcileri sattım, şu anda celeron 1200 işlemci kullanıyom ve yapamadığım hiç bir işlem ve oynayamadığım hiçbir oyun yok, yerim ben onca işlemci gücünü
    |
    |

• Yüzbaşı
    296 Mesaj
    celeron 1200 ve 5900 ile fear oynamayı denedinmi ?
    |
    |
    |
    |
    5950 ultra biosu yuklemedigin surece hiç bi işe yaramıyo bu kart ve hepsine de ultra biosu yuklenmiyo ben kullanmıştım bi kac ay zamanında ve ultra olarak satmıştım leadtek ti markası
    |
    |
    ben anakart biosunu değiştirmekten anlarım ve bir çok kez değiştirdim, ekran kartı biyosu hiç değiştirmedim, nasıl yapılıyor, bir fark filan varmı dostlar, yoksa yine disketten başlayıp gerekli dos yazılımlarını çalıştırıp beklemek mi yapacağımız
    |
    |
    bu hortlatmatlar bi garip hissetriyor insana.Bi zamanlar Emre(diabelica) da vardi aramizda az ugrasmamaistik birbirimize gecmek icin nedense eski tadi kalmadi en son 3dmark yapali belki 7-8 ay oluyor.
    |
    |
    {GİGABYTE X38 DQ6}{[email protected] cooling by swiftec}{2*1024 GSKİLL [email protected] 4-4-3-4}{Sapphire [email protected]/1250 COOLİNG BY Mcw60 }{4*250GB SEAGATE 7200.11 SATA2 RAİD 0+1tb depo}{COOLERMASTER STACKER @[email protected]@[email protected]İLVERSTONE}{WATER CHİLLER}{ENERMAX GALAXY 1000W}{LOGİTECH Z-680}{LOGİTECH mx1000&G7 with RAPTOR P2}}
  • Yüzbaşı
    515 Mesaj
    yav tamamda soruma kimse cevap vermemiş, biyos yükleme anakar biosu ile aynımı yapılıyor.
    |
    |
    Zamanında ben de uğraşmıştım çok bios editleme ve yazma ile.
    Yazma işlemini windows üzerinden winfastin programı ile yapıyordum ama nvflash diye bir program vardı onunla da yapabilirsin.
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.