Şimdi Ara

fx5600 yerine Ati 9550 almaya değer mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: TiesTorN

ne 5600xt'si ya onun ne olduğundan haberin yok sanırım. iğrenç ötesi bir kart o. radeon 9200den bile kötü.

yazdigim seyi dikkatli okursan, duz 5600 ise satip almaya degmeyebilir ama 5600xt ise satip 9550 alinabilir demek istedigimi anlarsin. ben de biliyorum 5600xt'nin nasil bir kart oldugunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caitlin -- 4 Kasım 2004, 14:11:48 >
  • 5600 olsada değiştirmeye değer çünkü önümüzde hl2 var. dx8 ile oynamak istemez oyunu değilmi. hem oc ile 5600'ü ezip geçiyor 9550.
  • 5600 de dx9 var zaten.. ama 9550 tercih sebebidir tabiki.
  • elinin hamuruyla bu işlere karışma Sayın kaya..Çık aradan..
  • değiştirmeye değer. Testlerde bu açıkça ortada. İyi de bir Overclock yaparsan olur biter.
  • quote:

Orjinalden alıntı: baykaya

5600 de dx9 var zaten.. ama 9550 tercih sebebidir tabiki.

olabilir
    1- fx'lerdeki dx9'a ben dx9 demem. tam destekli değil. berbat dx9 performansları var. 3dmark2005 gibi gerçek dx9 uygulamalarında bu belli oluyor
    2- HL2'nin fx'lerde dx8 ile çalışacağını sağır sultan bile duydu sen duymamış olabilirsin ama.
  • quote:

Orjinalden alıntı: taylanbey

Arkadaşlar ben Power color 9600XT brava editon aldım bu ekran kartı nasıl sizce

güzel kart hayırlı olsun
  • quote:

quote:

olabilir
    1- fx'lerdeki dx9'a ben dx9 demem. tam destekli değil. berbat dx9 performansları var. 3dmark2005 gibi gerçek dx9 uygulamalarında bu belli oluyor
    2- HL2'nin fx'lerde dx8 ile çalışacağını sağır sultan bile duydu sen duymamış olabilirsin ama.

hastamısın birader?? adam gibi konuşsana sen dx9 yok demişsin ben var dedim ne var bunda. HL2 ile ilgili bişey demedim ki.. ekran kartında bi tek o oyun mu oynanıyor. ben 5600 ü önermiyorum zaten okurmusun??
  • Arkadaşlar herhangi birşey eklemeden 9550 günlük kullanımda sorunsuz olarak 9600 xt ye yakın hızlarda çalışır mı?
  • quote:

quote:

quote:

olabilir

hastamısın birader?? adam gibi konuşsana sen dx9 yok demişsin ben var dedim ne var bunda. HL2 ile ilgili bişey demedim ki.. ekran kartında bi tek o oyun mu oynanıyor. ben 5600 ü önermiyorum zaten okurmusun??

ne biçim konuşuyosun lan sen hastamısın falan? ne demişimde adam gibi konuş diyosun? önce benim yazdığım şeyden haberin olmayıp sonra ne alakaysa 5600'e dx9 destekli diyosun. sonrada üste çıkmaya çalışıyosun. ben hl2 fxlerde dx8 ile çalışacak dedim sen dx9 destekli demişin ne alaka

• Benim Inno3D FX5600 var 3.6ns ramli sanırım. 3dMark03'te 2250 puan alıyor overclock ile max 2670 alıyor. Karşılaştırmaya yardımcı olur belki.
  • ben bu gün asus 9550 gt/td aldım kutuda 64 bit yazıyo asusun sitesinde 128 bit yazıyo hangi donanımcıya gittysem kutusunda 128 bit yazan bulamadım.acab şimdi kart 128 bit mi 64 bit mi?
  • 9550 yi al performansı yaşa
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.