Şimdi Ara

fx520064mb mı gfmx440 128mb mı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    DAHA NE DİYİM!!!
  • SPICA : HOCA GİT TORNADO 128MB GEFORCE FX5200 AL YANLIZ KAZIKLANMA 128 MB LİKTE PASİF SOĞUTUCU VAR

validebag:rahatça çalıştırırsın istediğin oyunu

rosicky +1 katılıyorum arkideş
  • ben aradım zamanında tornado fx5200 ü ama, hiçbiyerde yok, markomda varmış dediler ama oraya bakamadım, pcgold a gitim onnardada 64bitlik olanı var, bulsam bende alcam ama.
    şimdi gidip tornadoun mx440 128mb ı nı almayı düşünüom.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by drhardware</i>
    <br />Fly'ın 8X MX440'ı var 64MB ve RAM leri 4ns. Aynı zamanda 128 bit arabirime sahip. Son 15 günde 10 makinaya uyguladım kesinlikle FX5200'ü aratmıyor tavsiye ederim. Fiyatı 42$+KDV, ara bulursun.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    benim anakartım 4X. acaba aynı performansı yakalayabilir miyim yoksa 8X desteği ister mi bu anakart?
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by drhardware</i>
    <br />Fly'ın 8X MX440'ı var 64MB ve RAM leri 4ns. Aynı zamanda 128 bit arabirime sahip. Son 15 günde 10 makinaya uyguladım kesinlikle FX5200'ü aratmıyor tavsiye ederim. Fiyatı 42$+KDV, ara bulursun.
    ya bir de bu ramlerdeki 4 ns ne oluyor acaba?
    cehaletimi bağışlayın (ya da şu anda kafayı toparlayamadım)
    teşekkürler
  • gf3ti hakkında bişey bilen varmı?
  • iki modeli var...ti500-ti200...ikisi de dx8 destekli...
  • 4ns RAM lerin cevap zamanlamasıdır. 1/4ns = 250Mhz, DDR timingine göre hesaplarsan DDR500 elde edersin yani RAM frekansını gerçek anlamda 250Mhz'e DDR timingine göre 500Mhz'e kadar overclock edebilirsin. Normalde 400Mhz'e ayarlanmışlardır. Bu da yaklaşık (diil tam) %25 RAM performansını artırabileceğin anlamına gelir. 128Bit RAM arabirimini de hesaplarsan derim ki FX5200'ü aratmaz bu MX440. Yeter ki SE olmasın.
  • 1024*768 Quincunx AA açık tüm ayarlar kaliteye ayarlı olarak imzamdaki sistemle Auake3 arenada 125 kare aldım..
  • Kardeş GeForce MX 440 8X 64 DDR Fly'ın kartı var ama DirectX 7 Destekli.
    Sana tavsiyem yeni bir kart alacaksan FX 5200 al. biraz fiyat farkı ile sana daha uygundur. çünki yeni 3d teknolojilerine destek sunuyor. aynı zamanda DirectX 8 uyumlu. DirectX9 olsa daha iyi olurdu ama onu yanlızca Atinin ekran kartları destekliyo şimdilik. DX ne diyip geçme çünki oyun teknolojilerinde bu çok önemli. tavsiyem paranın alabileceği en iyi ekran kartını al. çünki bu iş hakkaten fiyata göre değişiyo!
    Çok satılsa da MX 440lar aslında Geforce 2'nin sonraki sürümüdür. ve güncel oyunlar directX 8-9 destekleyeceğinden bu kartlar tercih edilmemeli bence.
  • e peki neden benim radeon 9200 biosu update edilemiyor ve o/c yapılamıyor gerçi sonradan bir program ile yaptım ancak his excal9200 vivo 4 ns lik hynix ram 220 mhz den 1 mhz yukarı çıkmıyor.gpu ise 270 mhz den bir mhz yukarı çıkmıyor.9200 eğer vivo su ile ilgileniyorsan fiyatı eh işte fiyatıda 100 dolarlar mertebesinde idi galiba.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Spica</i>
    <br />gf3ti hakkında bişey bilen varmı?
    bence bulabilirsen ti200 alabilirsin hiç o kadar para bayılmaya gerek yok ekran kartı için..bende war 3. senesi oldu bütün oyunları 1024*768 oynuyorum ne takılma war ne bişi...kart 175/400 olarak gelio benim 4ns ramler vmodsuz 532 yapıo ama vmod yapınca 600 görüo çipide 250e çıkardım ii soğutma istior bu sewiede kullamak için yoksa kartı rahatlıkla ti500 gibi kullanabilirsin (240/500) bulabilirsende 128mb bulursun tamamdır...
  • Arkadaşlar herkesin sistem özellikleri birbirinden farklı olduğundan
    "benim sistemimde şu kadar DDR RAM ile şu kadar score alıyor" türü subjektif görüşler yerine,sorulan soruların çoğuna cevap olabilecek bir link veriyorum. "www.darkhardware.com/st.php?u=reviews/vga_chart".Bu linke darkhardware.com anasayfadan da "23 Ekran kartının testi" başlığından kolayca ulaşabilirsiniz.Burada markadan kaynaklanan küçük farklar ihmal edilirse GF3 Ti200 ile GF Fx 5200 128bit'in kafa kafaya olduğu görülüyor.Herkese kolay gelsin.
  • ben sistemimde asus ve tornadonun fx5200 modellerini kullandım ve son olarak bu kullandığım msi mx440 ı seçtim...en iyi performansı bu kartta aldım...taysiyem sana fx5200 alma drex 9x muhabbeti olucek dersen zaten o oyunları oynayacak güçte bir kart değil ...
    yaptığım testlerde fx5200 mx440 tan geride kalıyor hız olaraktan...
    mantık şu zannedersem mx400 serisine drex dopingli hali=fx5200 oluyor...bence...
  • HIS Atı radeon 8500 le 64 mb aldım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.