Şimdi Ara

Fx 8320 Asus gtx 960 4gb 2133 MHz Anakart tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acık zorla 970A Gaming al 8+2 Choke , Choke başına +4 VRM tasarımı ve soğutmaları ile gayet güzel bir anakart.

Attığın anakartlar ya taş devri ilk fx anakartları ya da beslemeleri kötü modeller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

Acık zorla 970A Gaming al 8+2 Choke , Choke başına +4 VRM tasarımı ve soğutmaları ile gayet güzel bir anakart.

Attığın anakartlar ya taş devri ilk fx anakartları ya da beslemeleri kötü modeller.

Benim düşüncem de bu yönde fakat ssd ye ayırdığım bütçeye girmek istemediğim için bu kartları seçenek olarak listede tutuyorum anladığım kadarıyla kötünün iyisi durumundalar Gaming serisi alamadığımı düşününce en ideal tercih sizce hangisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KruxeL

quote:

Acık zorla 970A Gaming al 8+2 Choke , Choke başına +4 VRM tasarımı ve soğutmaları ile gayet güzel bir anakart.

Benim düşüncem de bu yönde fakat ssd ye ayırdığım bütçeye girmek istemediğim için bu kartları seçenek olarak listede tutuyorum anladığım kadarıyla kötünün iyisi durumundalar Gaming serisi alamadığımı düşününce en ideal tercih sizce hangisi?

SSD sonradan alınabilir veya eklenilebilir bir şey.

Ankartı kısıp SSD almak yapılacak en büyük hata olur ki 8320 gibi sağlam bi işlemci ile kullanacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 16 Eylül 2016; 14:37:19 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KruxeL

quote:

SSD sonradan alınabilir veya eklenilebilir bir şey.

Ankartı kısıp SSD almak yapılacak en büyük hata olur ki 8320 gibi sağlam bi işlemci ile kullanacaksınız.

Görüş ve önerilerin için teşekkür ederim

• Ddr 4 lü anakart ne zaman çıkar acaba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.