Şimdi Ara

Fx 8300 + Gigabyte 970A-DS3P + 8 gb Corsair 1600 Ram

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
3
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD #AM3/AM3+ AMD / Intel #AMD Şehir #Trabzon İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Fx 8300 + Gigabyte 970A-DS3P + 8 gb Corsair 1600 Ram
    Elimde 3.3 stock hızda stabil olarak kullanılmış Amd fx 8300 işlemci , yanında sistemde kullandığım anakartım Gigabyte 970A-DS3P modeli ve Corsair Vengeance 4+4 gb 1600 mhz ram bulunmakta. Bu sistemi üstüne vererek Ryzen 5 1600AF li ya da 7. nesil i5 seviyesi bir işlemci bulunduran sistemle takaslamak ya da nakir olarak pazarlıksız 900 tl ye satmak istiyorum. Anakartın arka aynası / kutusu / kutu içeriği bulunmaktadır , bios güncellemesi yapılmıştır. İşlemcinin kutusu bulunmaktadır ancak stok soğutması kayıptır. Kendim Sunbeam CCF ile oldukça serin şekilde kullandım. Ramlerin de kutuları bulunmakta yanlış bilmiyorsam ömür boyu garantileri sürmektedir. İşlemci ve anakartın garantileri yoktur. Yorulmamış temiz ürünlerdir. En yakın zamanda resimleri eklenecektir.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 900 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Trabzon Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Selamlar ürün hala satıştamı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • satılalı çok oldu

• volkitheking V kullanıcısına yanıt
    Kaçmazmışta işte geç haberimiz oldu ;) Eyv. Teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Nasip kısmet bazı şeyler. Şimdi sistemi tekrar yükseltecek gibiyim bende. Belki bu seti alırsın :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.