Şimdi Ara

fx 6300 iğne yamulmus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 1 hafta kadar önce fx 6300 aldım.Biraz inceleyip kutusuna geri koydum.Anakartım henüz gelmediği için yuvasına takamadım tabi.daha sonra kullanma klavuzunda asla iğnelerden tutmayınız yazdığını gördüm.bende iğnelerden tutmustum.aklıma geldi bakayım sorun var mı diye.köşedeki 3 iğnenin yamuk olduğunu gördüm.ve elimle düzelttim.şimdi dümdüz duruyor bi sorun olur mu ?

• Ben 8320 islemcimi macun yenilemek icin temizlerken pinlerinin uzerine dusurup en alt 1 sira ve yan bir siranin yarisi olmak uzere tamamen yamulmustu. Islemci de bir haftalik olunca evlat acisi gibi koymustu.

Buraya konu acmis arkadaslardan yardim istemistim. Tavsiyeler ile birlikte tirnaklarim ve ince bir tornavida ile duzelttim. Anakarta takarken biraz zorlandi. Fakat tam oturunca cikarip baktim ice katlanma falan olmasin diye. Tekrar takarken daha kolay takildi, birdahakine daha da kolay takildi.

Suanda hicbir sorun yok. Sicakliklarim normal. Stress testlerde stock 3.5 ghz i sabit goruyor. Mavi ekran vb hata da hic almadim.

Yani oldugu kadar elle duzeltip sonra anakarta oturtun. Kendi kendine duzeliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elimle düzelttim sonra baktım kardeşime falan gösterdim dümdüz olmus sonra neresi yamulmus göremedim bile :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar.isiktas

elimle düzelttim sonra baktım kardeşime falan gösterdim dümdüz olmus sonra neresi yamulmus göremedim bile :D

Bir daha böyle birşey olursa rotring kullanın forumda islemciyi cepte unutup camasir makinesinde yıkayan vardi. Tabi o da sağlam kalmış nasıl olduysa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rotring nedir :D
  • aynen rotring nedir
  • rotring kalem yada herhangi bir uclu kalem
  • tırnağımla azıcık iteledim sıfır gibi oldu zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar.isiktas

tırnağımla azıcık iteledim sıfır gibi oldu zaten :)

Geçmiş olsun :D
  • O pinler zaten hemen kırılacak yapıda değil ancak yamukken takıp birde üstüne soğutucuyla baskı yaparsanız kırılabilir, yamulanları düzeltip yola devam edersiniz geçmiş olsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 17 Ekim 2013; 21:49:53 >
  • geçmiş olsun umarım bir sorun çıkarmaz ders olsun
  • Amdyi öven arkadaşlar :) ucuz malın yahnisi yavan olur :) hala bacaklı işlemci üretiyor ve hala 32nm

• eyv saolun :D ders oldu oldu bidaha elime almam zaten :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can_R6

Amdyi öven arkadaşlar :) ucuz malın yahnisi yavan olur :) hala bacaklı işlemci üretiyor ve hala 32nm

verdiğin cevabın konuyla ne alakası var ne yani intelin işlemcilerinin pini eğilmez çelikmi ne dir?
  • quote:

Amdyi öven arkadaşlar :) ucuz malın yahnisi yavan olur :) hala bacaklı işlemci üretiyor ve hala 32nm

intel bacaksız dimi seni seniii hanimiş bacak

• quote:

dikkat et fx 6300 culer seni taşlayabilir...

• Amdyi öven arkadaşlar :) ucuz malın yahnisi yavan olur :) hala bacaklı işlemci üretiyor ve hala 32nm

• quote:

Orijinalden alıntı: BILDIRCAN

quote:

intel bacaksız dimi seni seniii hanimiş bacak

Valla lga 775 den itibaren bacaksız .

• Hem 700 lira veriyon islemciye hemde bacagi yok. Valla kazik. Biz aynisini bacagiylan 400e aliyok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

AMD olmasaydi da Intelve Nvidia sizi bir yolsaydi

Bu ne nefret anlamadim AMD bir sey mi yapti sana?

Yaptiginin konuyla alakasi yok mesaj yazma bundan sonra mesgul etme konuyu

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.