Şimdi Ara

fwqfqwfqfq (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
5
Favori
41.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bütün hırkalarımın fermuarını bozuyorum
  • bendede var aynı sorun hatta bugun loft pantolunum yırtıldı
  • Bukadar insan muzdaripmis benim gibi valla durum fena ozaman. Bende ne alsam etki etmiyo valla. Mavi aldim 3 ay gitti zaradan aldim 1 sene gitti bakalim 4 ay once levis aldim hala sorun yok. Kotu birakip defactodan kumas keten tarzimi baksam bilmedim.
  • Konu cort, gogıl amcadan aratınca buldum valla

Neyse bendeki sorun dikiş yerinden değil de arka tarafın dikiş yerinden 1-2 cm uzaklığındaki kumaşın 3-4 cm erimesi ve orada sadece tek yöne olan bir kaç
    ipliğin tutuyor kalması....

Zannedersem bol giymekten oluyor, oturunca dikiş yeri katlanıyor ve o kumaşın olduğu yere geliyor ve zamanla orayı eritiyor, terzi umarım yapar.
  • pantolon ağı nedir ya?
  • pamuklu don giyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: momechikafute

pamuklu don giyin

he valla. don giyme alışkanlıkları yok, sonra pantul cortladı diye konu açıyolar.
  • Yorumların hepsini okumadım ama o kilodan oluyor. Ben 64 kiloyum ve hiç öyle bir sorunum olmadı. Ama kardeşim 85 kilo ve aynı sorunu yaşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRojka

Bol giymekten, büşük bel olmayanı düşükmüş gibi giymekten oluyor genelde. Terziye diktiriyorum.

Aynısı valla, rahat olsun diye bol giyiyorum sonra bel düşüyor oturunca da arka taraftaki dikiş yeri normal kumaşın üstüne gelerek orayı eritiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hotel California

pantolon ağı nedir ya?

eee nasıl anlatsam pantolonun iki bacak arasına gelen yere doğru bakan arka ile önün arasında ki kısım oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakikiVisco

quote:

pamuklu don giyin

he valla. don giyme alışkanlıkları yok, sonra pantul cortladı diye konu açıyolar.

zeki misin arkadaşım sen ?
    dikkat edersen pamuk diye nitelendiriyorum.

adamlar 2 liraya polyester don alıyor ondandır.
    adam gibi pamuklu don giyin bir daha olacak mı görürsünüz

• quote:

quote:

quote:

pamuklu don giyin

ortaya şaka yaptım, niye o kadar ciddiye aldın ki?

- - -

ben bu işin neden olduğunu söyleyim.

iki bacak o noktada birbirine çok yakınsa yani ister kemik yapısından kaynaklı olsun, ister kilodan dolayı olsun, o noktada sürekli bir sürtünme oluyorsa, aşınma kaçınılmaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

pamuklu don giyin

- - -

iki bacak o noktada birbirine çok yakınsa yani ister kemik yapısından kaynaklı olsun, ister kilodan dolayı olsun, o noktada sürekli bir sürtünme oluyorsa, aşınma kaçınılmaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

pamuklu don giyin

- - -

aynen ne don giymekle alakası var ne kaliteli don giymekle alakası var ne giyersen giy o arası terlerse ve sürtünürs tabiki aşınma olacak malasef. . .

• LAN PANTOLONUN AĞI NERESİ
  • apış arası
  • merak ettim bu arkadaslar nasil kilot giyiyor?
    Eskiden ben slip kilodun altina giydigimde apis arama cok yakin durup tene temas ediyordu.
    Kisa boxerlarda da ayni durum olmustu.
    Ne zaman apis arasi ile kasigimi tamamen kapatan bir kilot giymeye basladigimda, o zaman bu tarz sorunlar kalkmaya basladi. Cunku olay en cok surtunmenin oldugu yer orasi, bu birde terle karisirsa cok kisa surede delinebilir veya atabilir. Kasiginizda surtunen yerleri kilotla kapaticak sekilde uzun giyinirseniz ic camasiri bir sorun olmaz.
    Not: giydigim marka genelde mavidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

Levi's, Mavi Jeans alıyorum hep. Ve öyle bir sorunla karşılaşmadım. Benim tek sorunum renk atması.

Mavi'nin pantalonlara para vereceğinize biraz daha ekleyip Levi's alın. Mavi'nin kot pantalon kumaşları eskisi gibi değil, çok dandik, hemen şekli bozuluyor.
  • Garip bir sorun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata

quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

Levi's, Mavi Jeans alıyorum hep. Ve öyle bir sorunla karşılaşmadım. Benim tek sorunum renk atması.

Mavi'nin pantalonlara para vereceğinize biraz daha ekleyip Levi's alın. Mavi'nin kot pantalon kumaşları eskisi gibi değil, çok dandik, hemen şekli bozuluyor.

O hatayı bir kez yaptım ve bir daha asla tekrar etmem ama işin kötüsü Levi's dışı jeans alışverişi yapmaya korkuyorum param boşuna gidecek diye. Öyle bir fobi oluştu. Ancak gömlek konusunda Mavi Jeans çok daha başarılı. Levi's üst ürünlerini sevmiyorum. O mağazadan aldığım sadece jeans.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.