Şimdi Ara

Futbolu eskisi kadar sevemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar farkında mısınız bilmiyorum ama futbol bende dahil olmak üzere artık eskisi kadar rağbet görmüyor.Yani anlayamıyorum eskiden futbolu çok severdim dünya futbolunu türk futbolunu çok sıkı takip eder kim hangi takıma gitmiş,hangi takım td değiştirmiş ne varsa bilirdim.Artık eskisi kadar çekici gelmiyor futbol,ve çevremdekilerde bunu söylüyor.Sizce neden artık eskisi kadar futbolu sevemiyoruz?Ben koyu fenerbahçeliyim -futboldan sıkılmamın fenerbahçenin son durumuyla alakası yok 2-3 senedir bu hal üzerimde- artık gram zevk almıyorum izlediğim hiç bir maçtan..Sizdede durum böyleyse bu konuyu tartışalım..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Aksine çok daha fazla zevk alıyorum, fenerbahçe maçlarına bir lys sınavı edasıyla konsantre oluyorum.
    Sizinki kişisel bir mesele muhtemelen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • futbol futbolculara güzel, takip edenlere değil... futbolcular paralarını yerken, takip edenler ise elini dahi yiyemiyor

sıkıcı olması çook normal...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun yıllardır takip ediyorsanız 10-15 sene falan doğrudur.Başka spor alanlarına ya da hobilere geçmelisiniz.Dünyada o kadar öğrenilecek,görülecek şey var ki futbola bu kadar gömülmenin alemi yok.Yani 10 ömür yaşasan bile %5 ini bile deneyim edemeyiz o kadar çok bilgi var.Sana şöyle söyleyeyim 15 senedir düzenli video oyun oynuyorum daha oynamak istediklerimin çeyreğine gelemedim ve bu sadece bir hobi.Daha neleri var neleri.Kitaplar,Filmler,Gezilecek yerler,Bilimsel Çalışmalar,Dinler,Sporlar vs.

• Fenerbahçe taraftarında genel bir melankolik hava mevcut. Takım toparlarsa tekrar duzelirsin. Bize pek olmuyor o his, ne zaman düşecek gibi olsak Fatih Terim tutuyor elimizden.

• Benim en zevk aldığım dönem 2008 yıllarıydı. Şimdi futbol çok boş geliyor.

Ruhu, havası kaçtı çok fazla ticarete dönünce.
  • Şampiyonlar ligine katılmayınca öyle oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: paramedical

Şampiyonlar ligine katılmayınca öyle oluyor
    Sizin derecenizdeki iqya sahip olanlardan dolayı insan futboldan soğuyor. Futbol gün geçtikçe sıkmaya başladı bence de insanları.
  • 10 sene öncesinin CL maçlarını izle bide şimdiki maçları izle yetenek vardı yetek hadi biraz daha ileri git 2011-2013 e git gene güzeldi sonra bozuldu.
    Gerçi hiç bir şeyin havası kalmadı Sinema Müzik Sanat say işte aklına ne geliyorsa.

• bende hala eskilerde kaldım eski maçları izleyip duruyorum. benim için hala ibrahimovic barcelona da beyin inanmıyor
  • Bundan kadrodan sonra bitti maalesef. :(

Futbolu eskisi kadar sevemiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.