Şimdi Ara

Futbolu Bırakıp Basketbola Yönelmek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Scavenger Of Human Sorrow kullanıcısına yanıt
    Arada bir iki nba playoff. Final maçı izle de ondan sonra yorum yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thanatos_1905 kullanıcısına yanıt
    yeterince izledim merak etme ama maalesef senin hakkında şunu yapda eksiğin kapansın diyeceğim bir şey yok.. kapasite göremiyorum
    Senin beynin benim kapasitemi anlayacak kadar gelişmemiş o yüzden göremiyorsun.

görememem çok normal değil mi? yani ben normal bir insanım ve olmayan bir şeyi doğal olarak göremiyorum
    Beyninle ilgili bir sıkıntın olabilir büyük ihtimalle gördüğün şeyleri anlamlandırmada yetersiz kalıyor.
    Allah'ım laflara bak anaokulundaki çocuklar bile daha iyi atışıyor yav he he sen haklısın
    Haklıyım zaten önce şu yorumuna bak sonra tekrar düşün.
    1- yorum Kaan Kural'a ait ve sonuna kadar katılıyorum
    2- Nba de rekabetten önce pazarlama gelir ve hiç bir zaman bu markaya zarar verecek olaylara müsade göstermezler.. Hakeme itirazın ve eleştirinin bile büyük cezası vardır marka değerine zarar geldiği için.. Olympiacos maçında serbest atış kullanan oyuncuya lazer tutuldu ses bombaları atıldı neler neler oldu 5bin avro ceza verildi sadece.. Nba de yugoslav faulü tarzı fauller yapılmaz, her zaman görsel şova öncelik verilir..
    3- David Blatt Nba'e gitti ve aynı yıl final oynadı ama ertesi yıl takımı çalıştıramadı Euroleague'e döndü yani nba'i koçlardan öte süperyıldızlar yönetir onların düdüğü öter çünkü birinin milyar takipçisi vardır diğeri ??

düşünmek yetmez, araştırmak ve bilmek önemli
    Kaan Kural'ı yıllardır takip ederim her zaman doğru tespit yapacak diye bir şey yok,Nba'de rekabet her zaman vardır bu rekabet pazarlamayı getirir;Boston-Lakers serileri SAS-Miami son dönemde de GSW-CAVS insanlar bu rekabeti izliyor şov tabiki de var ama öncelik rekabettir.Nba'de Popovich 96'dan beri Spurs'te keza Phill Jackson,Brad Stevans gibi Cleveland ile Nba finali yapmak başarılı bir sonuç değil çünkü zaten belli Cleveland'ın bunu başaracağı önemli olan şampiyon olmak.
    Araştırmak ve bilmek önemli demişsin önce kendin uygulasan daha iyi olur senin için
    Bu sadece Kaan Kural'ın söylediği bir şey değildir ve bu bir gerçektir.. Nba de rekabet yoktur demedim pazarlama daha önce dedim.. Ama hata sende değil bende bunu anlamanı beklemek senin için imkansız bir şeydi tabi..

tabi kapasiten olmadığın gibi saygında yok.. ben nba de pazarlamanın çok önemli olduğunu yazdım sen oradan atladın... bu benim görüşümdür ama tabi kapasiten olmadığı için bunu anlamadın, anlatmaya çalıştım tabi sonuç olumsuz..

bu benim görüşümdür, herkes istediğini yazar ve forum bu yüzden vardır.. tabi anlamayacağın şeyler

senin yapman gereken şey; Uza git anaokuluna başka biriyle muhattap olmaya çalış
    Sana bir tarafımla gülüyorum sadece,basketbolun 'b'sinden anlamayan birine ne anlatırsan anlat her mesajında 'yav he he, uza' gibi kelime kullanan, fizyolojik yaşı büyümüş,zeka geriliği olan birine bundan sonra bir şey yazmaya değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: largo21

Şimdi farkı şöyle anlatayım şuan Fbyle NBA'den ortalama bir takım karşılaşsın en az 20 sayı fark atar oranın basketbolu çok üstün.En basitinden tüm dünya turnuvalarına diğer ülkeler en iyi oyuncularını yollarken Amerika en iyilerini değil ortalamın bile altındakileri yolladığı oluyor ama yine Dünya şampiyonu oluyorlar.O yüzden bence olacak iş değil

yazdıkların bana göre tamamen yanlış.

https://en.wikipedia.org/wiki/NBA_versus_EuroLeague_games

burada avrupa takımlarının nba takımlarıyla yaptığı maçların sonuçları var. en kötüsünü olan brooklyn nets i yenmiş fenerbahçe mesela sas a 6 sayıyla kaybetmiş. geçen sene real madrid okc yi yendi.

https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_men%27s_national_basketball_team

burdanda amerikanın 2016 olimpiyatlarına gönderdiği kadroya bakalım. paul goerge, demarcus cousins, draymond green, kyrie irving, kevin durent, klay thompson carmelo anthony var. yani bu oyuncuların pek ortalama altı olduğunu söylemek mümkün değil, komik olur.

kendi fikrimi söyleyeyim, cska rma fb gibi takımlar eğer nba de bir şekilde oynama şansı bulsa, brooklyn netsten phoenix sunstan daha kötü durumda olmazlar.

• wamad W kullanıcısına yanıt
    Sezon öncesi maçta Nba takımını yenmiş olman seni daha iyi yapmaz karşı ne tam konsantre ne de tam kadroyla oynuyor istersen fark at normal sezon maçında Nba'in en zayıf takımına göre bile atletizm ve yetenek olarak geride kalırsın.
    Fb ve Cska dediğin takım Nba çıkması orada sürede alamayan birçok oyuncu barındırıyor,şuan belki Kings'i geçebilirsin ancak Suns'ı geçmen imkansız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thanatos_1905

Sezon öncesi maçta Nba takımını yenmiş olman seni daha iyi yapmaz karşı ne tam konsantre ne de tam kadroyla oynuyor istersen fark at normal sezon maçında Nba'in en zayıf takımına göre bile atletizm ve yetenek olarak geride kalırsın.
    Fb ve Cska dediğin takım Nba çıkması orada sürede alamayan birçok oyuncu barındırıyor,şuan belki Kings'i geçebilirsin ancak Suns'ı geçmen imkansız.

kendin de diyorsun sezon öncesi, aynı şey avrupa tarafı içinde geçerli. nba de süre alamayan oyuncular olmaları kalitesiz olduklarından dolayı değil, uyum sağlayamadıklarından dolayı.
    Lafı anladığın tarafın aynı zamanda gülme organınmış çok işlevsel.. 2001 yılından beri maçları salonlarda takip ederim basketbol sitelerinde editör ol teklifini reddettik daha yazardım ama fazlası gereksiz..

Bilgi ve zeka insanda olur ya da olmaz çok mesele değil ama ahmaklık büyük sorun.. maalesef sende üçü de ciddi derecede kötü

İyi ki reddetmişsin senin gibi cahillerin yorumlarını okuyacaktı insanlar,bu arada senden bilgi ve zeka olarak kat kat üstünüm boşuna yorma kendini.
    ben herhangi bir delinin ben deliyim dediğini görmedim :D hele ki cahil insanlar cahilliğin dibinde olduğu halde çok bilmişlik taslarlar sende tam öylesin diyeceğim ama kabullenmeyeceksin :D sen kendi hayal aleminde yaşamaya devam et en iyisi
  • wamad W kullanıcısına yanıt
    Şimdi şöyle düşünmek lazım mesaj atarak konuyu konuştuğumuz arkadaşa da dedim Beşiktaş Zamanında Barcelona'yı yenmiş ama bu Beşiktaş'ı o seviye bir takım yapmaz.En basitinden Sevilla ortalama bir İspanya takımı ama adamlar çerez gibi Uefa alıyor.Şuan bizim 3 büyükleri topla bir Sevilla yapmaz ama 3 büyükleri koy İspanya ligine küme de düşmez.Bunun gibi Fb de sonuncu olmaz belki ama orada bu etki olmaz.Ben Fb'yi küçümsemek için demiyorum ama Amerikan basketbolu genel olarak dünyada çok üstün farklı oynuyorlar.Lebron,Kobe,Jordan gibi isimlerle Avrupa'da yarışacak çok takım yok bence.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.