Şimdi Ara

Futbolcuların krallar gibi havaalanında karşılanması hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu nasıl saçma bir olaydır ya var mı benim gibi düşünen

bu kadar saçma bişey olabilir mi ya, adamlar trilyonları kazanıyor yani sanki tuttuğunuz takıma babanızın hayrına gelıyor. bi de bunları havaalanında karşılıyorsunuz

abe bi imza abe bi imza, abiii abiii ne olur bir fotoğrafff, abi .okunu yiyim bir selfie plsss. abi yalvarıyorum imdaatttt bir fotoğraf lütfennn

ciddi ciddi utanç verici

yemin ediyorum messi gelse bizim takıma, gidersem şerefsizim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -davaro- -- 15 Haziran 2017; 12:11:0 >

• Bu durum genel olarak ülkemizin orantısız reaksiyon göstermesiyle alakalı, iyi veya kötü olaylar karşısında tepkilerimizin sınırı yok :)
  • var mı benim gibi düşünen lafına da ifritim. sen çok özelsin bir tek sen düşünmüşsün.

işinize bakın siz gitmeyin gidene de laf yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

var mı benim gibi düşünen lafına da ifritim. sen çok özelsin bir tek sen düşünmüşsün.

eminim

Gs sabri ile sözleşmesini uzatmadı ya

Sabri bize gelsin, sen eminim hemen karşılamaya gidersin

Şu van persie'yi karşılamaya gidenler geldi aklıma yine güldüm bi de
  • bu dünya iki şeyden yıkılacak. bir popçular bir de topçular.
  • Tamamen katılıyorum. Peygamber ilan ediyoruz adamları.
  • Acerbi gelirse ben de giderim karşılamaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • futbolcu karşılamaya giden ya işsizdir ya da para karşılığı yaygara yapmak için gidiyordur.
  • mallık
  • quote:

Orijinalden alıntı: -davaro-

quote:

Orijinalden alıntı: sommet de la montagne

var mı benim gibi düşünen lafına da ifritim. sen çok özelsin bir tek sen düşünmüşsün.

eminim

Gs sabri ile sözleşmesini uzatmadı ya

Sabri bize gelsin, sen eminim hemen karşılamaya gidersin

Şu van persie'yi karşılamaya gidenler geldi aklıma yine güldüm bi de

Sabriyi karsılamak mi? Ciddi ciddi giden olur mu?

Hocam bu arada mesajlarini begenerek okuyorum. Cok guzel tespitlerin var.

• boş iş zaten işsiz güçsüz tipler gidiyor
  • asıl önemli olan o futbolcuların o havaalanından nasıl uğurlandığı bence
  • cahillik bencede daha doğrusu fanatiklik işssiz gücsüz parayı bir yerden kazanan tiplerdir , sanki messi ronoldo vs çok ünlü topcu geldide drogba filan diyelim snider ya işte millet yapcak bişey bulamıyor yakınız diyor varıyor başkada bişey değil
  • ben sırf o havaalanı yolunu çekmeye üşendiğim için 2-3 gündür memlekete dönemedim millet avrupa'dan kalkıp sabiha'ya gidiyor ordan 15 dk futbolcuyu karşılayıp geri dönüyor kafayı yemişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben gitmem. Hatta bir futbolcuyu yolda görsem durup fotoğraf bile çektirmem. Ancak havaalanına karşılamaya gidenleri de eleştirmem. Gelen futbolcuya nasıl bir takıma, nasıl bir ülkeye geldiğini, ondan beklentilerin ne kadar büyük olduğunu göstermek açısından güzel birşey. Birçok yabancı futbolcu röportajlarında en etkilendikleri anın havaalanındaki karşılama olduğunu söylediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebastianbjk

Ben gitmem. Hatta bir futbolcuyu yolda görsem durup fotoğraf bile çektirmem. Ancak havaalanına karşılamaya gidenleri de eleştirmem. Gelen futbolcuya nasıl bir takıma, nasıl bir ülkeye geldiğini, ondan beklentilerin ne kadar büyük olduğunu göstermek açısından güzel birşey. Birçok yabancı futbolcu röportajlarında en etkilendikleri anın havaalanındaki karşılama olduğunu söylediler.

bknz : van persie

kaç kişi gitmişti karşılamaya

adam çoşturuyor ligi
  • quote:

Orijinalden alıntı: -davaro-

quote:

Orijinalden alıntı: Sebastianbjk

Ben gitmem. Hatta bir futbolcuyu yolda görsem durup fotoğraf bile çektirmem. Ancak havaalanına karşılamaya gidenleri de eleştirmem. Gelen futbolcuya nasıl bir takıma, nasıl bir ülkeye geldiğini, ondan beklentilerin ne kadar büyük olduğunu göstermek açısından güzel birşey. Birçok yabancı futbolcu röportajlarında en etkilendikleri anın havaalanındaki karşılama olduğunu söylediler.

bknz : van persie

kaç kişi gitmişti karşılamaya

adam çoşturuyor ligi

Karşılamaya gidilen oyuncu iyi performans gösterir, karşılanmayan birşey yapamaz demiyorum. Tabi ki Van Persie geldiği dönem ismi ve geçmişteki başarılarıyla son yılların en büyük transferiydi. Adam geldiğinde Avrupa'nın en iyi golcülerinden biriydi. O kadar insanın karşılamaya gitmesi normal.

• takım şehirine gelir yanında olmak için gidersin havalanına işin yoksa, ama sadece bir oyuncuya özel karşılama yapmak büyük saçmalık bence de.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.