Şimdi Ara

Futbolcu olmak için kulüp önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamünaleyküm herkese ben 15 yaşındayım ve çok ciddiyim futbol konusunda çok yetenekliyim bu yeteneğimi kaybolmasını istemiyorum futbol stilim zidane a benziyor 8 yaşından 14 yaşıma kadar kulüpte oynadım liglerde oynadım sonra sınavdan dolayı bırakmak zorunda kaldım şimdi tekrar başlamak istiyorum. Hangi kulübe gitmeliyim, futbolcu olmak için torpil gerekli mi (torpilim yok) boy 180 kg 74 poz:Oos İstanbul'da oturuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Sınavı futbolun önüne koyan adamdan topçu olmaz kardeşim.

Doktor,mühendis falan ol salla futbolu.
  • yigit1044 kullanıcısına yanıt
    Aile baskısı vardı o sene şimdi öyle bir baskım yok çok şükür

• quote:

Orijinalden alıntı: mfeyks23

Aile baskısı vardı o sene şimdi öyle bir baskım yok çok şükür
    ikisinde de başarılı olamazsın.Öss yaklaştığında,lise son sınıfta ne yapacaksın ailen daha çok baskı yapacak tekrar mı ara vereceksin?

Birini seç ona yönel.Fiziksel ve mental futbola çok çalışman lazım, derslere zaman ayıramazsın.Ayırmaya kalkarsan futbolun aksar.

Ailene sözünü geçirmen lazım yoksa engellerler seni futbolda.Ülkedeki üniversite mezunu işssizleri,mühendis maaşlarını falan göster mesela vazgeçerler zaten
  • yigit1044 kullanıcısına yanıt
    Zaten babam mühendis ve kendisi futbola yönelmemi istiyor annem sıkıntı. Ya korktuğum şey futbol dünyasında kaybolmam çok ciddiyim aşırı yetenekliyim abartmıyorum yemin ederim

• Kardeş sen böyle hayalsiz ve hayattan beklentisi olmayan insanlara kulak verme. Futbolcu olmak istiyorsan kendini geliştir. Doktor olmak istiyorsan ders çalış. Karar senin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulüp konusunda bişey diyemem ama sahada yere dengeli basmak, ayakta kalmak, diri durmak çok önemli. Kulüp seçene kadar kendi imkanlarına fiziğini geliştirmeye bak.
  • bu saatten sonra futbolda bir basari elde edemezsin

o yuzden LİVERPOOL a git

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

bu saatten sonra futbolda bir basari elde edemezsin

o yuzden LİVERPOOL a git

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.