Şimdi Ara

Futbol tarihinin en iyi futbolcusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bana soracak olursanız benim cevabım kesinlikle Ronaldo nazario (el fenomeno) olur 3 büyük sakatlık geçirmesine rağmen hâla üst düzey futbol oynamaya devam eden birisi bazen diyorum hiç sakatlanmasaydi ne olurdu ?
    2. olarak cevabım Ronaldinho çoğu kişi bı fikrime pek katılmayacaktır Ronaldinho da klasik brezilyalılar gibi futbola pek fazla önem vermeyen bir futbolcuydu.

Listenin geri kalanında kararsızım bu yüzden ekleme yapmayı unutmayın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Messi. Adam kendi golünü kendi yaratıyor.

• Messi kesinlikle.

• Tabii ki Maradona.... messi, Ronaldo vs.. Napoli'yi , bari, udinesseyi şampiyon yapabilir mi? Dünya kupasında bu kadar etki eden futbol oynayabilir mi?
    Şimdi eski futbol yeni futbol tartışması yapanlara; Maradona zamanında yediği tekmelere sarı kart bile çıkmıyordu , şimdiki Zaman olsa karşısında hiç bir takım 11 kişi maçı tamamlayamaz.

https://www.youtube.com/watch?v=nPvzAxgoVEk&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DA7034F2D -- 3 Ağustos 2022; 14:25:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liseliler bilmez. Lothar Matthäus ve Del Piero gelmiş en büyük futbolculardır.

Pop futbolcu ronaldo, messi, beckham, ibrahimovic gibilerini iç çamaşırlarında sallarlar.

• Futbol tarihinin en iyi futbolcusu

• Messi tabiki

• frenkie de jong tabiki, en iyisi olmasa aylık 100 milyon euro kazanmazdı

• Messi

• benim gözümde C Ronaldo'dur.

bi arkadaş Del Piero'yu liseliler bilmez demiş, şöyle söyliyim, Messi-Ronaldo çağı başlamadan önce bu "en iyi oyuncu" tartışmaları çok ateşli geçmezdi, ve herkes başka ismi söylerdi. Figo, Zidane, Totti, Henry, Del Piero, Rivaldo, Raul falan bu liste uzar gider, sonradan bu tartışmalara Rooney-Ronaldinho-Kaka falan da katılmıştı ama sonuç olarak sadece iki oyuncu değil de 8-10 farklı oyuncu söylenirdi "en iyi" olarak. sonuç olarak Messi-Ronaldo öncesinde tek başına sıyrılabilen bi oyuncu yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 4 Ağustos 2022; 12:48:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Messi geçen sezon 15 asist yaparken Ronaldo 3 asist yapabilmiş. Bir forvet oyuncusu için 3 asist hiçbir şey. Bu adamın foyası ortaya çıktı

• En iyisi tartışması çok su götürür ama top hakimiyeti ve oyun zekası yönünden en beğendiğim oyuncu Dennis Bergkamp'dı. çok zarif goller atardı

Futbol tarihinin en iyi futbolcusuASComps - Match Compilationsyoutube
    Dennis Bergkamp When Football Becomes Art Arsenal Holland Netherlands Inter Milan Ajax Touch Passing Highlights Goals Goal Skills Skills Assists Best Top Most vs 2019/20 2020 ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Tracklist: Billie Eilish - lovely (carousel remix) Travis Scott Type Beat ~ Restless (prod. YZ) Westside Gunn type beat - hell on earth (prod. flowers in narnia) Billie Eilish - lovely (original) ---------------------------------------------------------------------------------------------------- I must state that in NO way, shape or form am I intending to infringe rights of the copyright holder. Content used is strictly for research/reviewing purposes and to help educate. All under the Fair Use law. Content is both TRANSFORMATIVE and EDUCATIONAL in nature. Content is in compliance with Content Quality section of YPP Policies as the editing adds creative value which makes content unique. "Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use."
    https://www.youtube.com/watch?v=Bty7iDkNyxs
  • En fazla Ballon D'or'u olan oyuncu, en iyi oyuncudur. Tartışılacak bir mevzu değil.

• Di sitefano con todo mi respeto

İzlemedim ama çamurlu toprak sahada tek topla. og ünün dandik ayakkabıları ile topu kaleye sokmayı geç yanındakine pas vermek bile bir zulüm olsa gerek

• Ronaldo

Pessi fanlari en çok Altintop kazanan oyuncu tarihin en iyisidir demişler. Sanki o altintoplari emekle, bilek gücüyle kazandi.Futbol tarihinin en iyi futbolcusu Futbol tarihinin en iyi futbolcusu  Babasinin ve kendinin medyadaki gücüyle, lobisiyle Lewandowski gibilerin hakettiği Altintoplari gaspederek kazandi.Futbol tarihinin en iyi futbolcusu 

• Hakederek kazansaydi katilirdim. Fakat Messinin Altintoplari nasil kazandiği belli.

En çok ŞLsi olan, ŞLde ve ŞL elemelerinde en çok golü ve assisti olan, kendini EPL ve Serie A gibi zorlu liglerde kanitlamiş olan en iyidir. Futbol tarihinin en iyi futbolcusu 

• Kenshin12 kullanıcısına yanıt

Hakederek kazandı. Futbol tarihinin en iyi futbolcusu 

• En büyük medya gücü Ronaldo'da.

• akıl olarak messi fiziksel olarak ronaldo

ronaldo diyorum messinin hakkı yeniliyor yada tam tersini söylüyorum içim rahat etmiyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.