Şimdi Ara

FUTBOL OYUNLARINI SEVENLER DİKKAT!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler bu son we11 ve onun türevlerini sakın ps2'inize takmayın.memory cardlarınızı bozuyo..

bugün aldığım 2.memory card'ıda bozdu bu oyun..ben benim memory card bozuldu herhalde demiştim ve gittim yeni memory card aldım..

oyunları save ya da load yapabiliyosunuz..

ancak browser ekranından memory card'ı görmeye çalıştığınızda takılıp kalıyor ve donuyor..

hiçbi şekilde browser ekranından memory card'ı göremiyosunuz..

sakın bu oyunları almayın..

buna benzer bi konu daha var forumda linkini de vereyim

http://forum.donanimhaber.com/m_12056615/tm.htm

http://forum.donanimhaber.com/m_12821164/tm.htm

aman ha..dikkatli olun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luc Skywalker -- 8 Mart 2007; 22:33:11 >

• oyunun saveini silersen sorunun büyük ihtimalle çözülür ayrıca kopya oyunlarda bu tür sorunların olabilmesi doğal
  • quote:

Orjinalden alıntı: DefCon33

oyunun saveini silersen sorunun büyük ihtimalle çözülür ayrıca kopya oyunlarda bu tür sorunların olabilmesi doğal

denemedim mi sanıyorsun....???

kopya oyunlarda böyle şeyler olabililr diyosun ama ben memory card bozanına ilk defa şahit oluyorum..

kopya oyunlar olsa olsa en fazla açmazlar..yani ps2 tarafından okunmazlar..böyle meory card bozmazlar yani..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Luc Skywalker

quote:

Orjinalden alıntı: DefCon33

oyunun saveini silersen sorunun büyük ihtimalle çözülür ayrıca kopya oyunlarda bu tür sorunların olabilmesi doğal

denemedim mi sanıyorsun....???

kopya oyunlarda böyle şeyler olabililr diyosun ama ben memory card bozanına ilk defa şahit oluyorum..

kopya oyunlar olsa olsa en fazla açmazlar..yani ps2 tarafından okunmazlar..böyle meory card bozmazlar yani..

we11 diye bi oyun yok kopyacılar değişik yamalarla oyunu we11 diye başkalarına yutturuyorlar bilmemek diil öğrenmemek ayıp böylece abidik gubidik kopya oyunların memory card bozduğunu öğrenmiş oldun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DefCon33 -- 8 Mart 2007; 22:56:47 >
  • dostum şansına bozulmuş nese geçmiş olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: izmirli mert

dostum şansına bozulmuş nese geçmiş olsun

ne şansı ya...??? iki tane sapasağlam orijinal memory card'ım gitti.. salaklığıma...

ilk kart durup dururken bozulduğunda anlamalıydım ama..anlayamadım..
  • Daha önce böyle birşey ps1 de başıma gelmişti.
    Yanlış hatırlamıyorsam oyun da Test Drive idi.
    Save etmiştim sonra makine kitlendi tekrar açtım load yaparken yine kilitlendi
    Ben de memory carddan datayı silmek için memory card bölümüne girdiğimde takılıp kalıyordu.
    Memory card uçtu derken aklıma bir fikir geldi ve memory kartın içindeki dataları gören bir oyun taktım sorunsuz gördü datayı sildim ordan sorun ortadan kalktı ve bir daha o oyunu ne açtım ne oynadım
    Ama PS2 de başıma böyle bir olay gelmedi senin kartların ölmemiştir bence içinden o dataları silersen çalışır eğer browser ekranında memory kart gözüküyorsa çalışması gerek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: NetX

Daha önce böyle birşey ps1 de başıma gelmişti.
    Yanlış hatırlamıyorsam oyun da Test Drive idi.
    Save etmiştim sonra makine kitlendi tekrar açtım load yaparken yine kilitlendi
    Ben de memory carddan datayı silmek için memory card bölümüne girdiğimde takılıp kalıyordu.
    Memory card uçtu derken aklıma bir fikir geldi ve memory kartın içindeki dataları gören bir oyun taktım sorunsuz gördü datayı sildim ordan sorun ortadan kalktı ve bir daha o oyunu ne açtım ne oynadım
    Ama PS2 de başıma böyle bir olay gelmedi senin kartların ölmemiştir bence içinden o dataları silersen çalışır eğer browser ekranında memory kart gözüküyorsa çalışması gerek.

maalesef dostum...browser ekranından memory card'a ulaşamıyorum...
  • Luc Skywalker browsere ihtiyacın yok oyunu silmen için sadece w 11 i tak oyunun içinden options tan zaten memory cardın içini görüyorsun en azından oyunla ilgili olanları görebilirsin ordan çok rahat silersin yani merak etme 2 memory cardın eskisi gibi çalışacaktır
  • +
    ulaunchelf ile de yapabilirsin
  • aynen benımde memory card bozulmuş browse siyorum takılıp kalıyor. we datalarını silip deneyecegım.
  • Evet memory cardı bozuyor, benim memory cardı da bozmuştu.. Yukarıda arkadaşın dediği gibi gir oyuna option file dahil bütün her şeyi yok et düzelir..
  • sadece we11 demi oluyo bu. pes 2007de de var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: TylerFCI

Luc Skywalker browsere ihtiyacın yok oyunu silmen için sadece w 11 i tak oyunun içinden options tan zaten memory cardın içini görüyorsun en azından oyunla ilgili olanları görebilirsin ordan çok rahat silersin yani merak etme 2 memory cardın eskisi gibi çalışacaktır

galiba benim arkadaşıma olduydu aynısını yaptık sorun ortadan kaltı
  • quote:

Orjinalden alıntı: zinedine_zidane

sadece we11 demi oluyo bu. pes 2007de de var mı?

Bütün patchlenmiş winninglerde oluyor diye biliyorum..
  • Ben de WE11 oynuyorum. Aynı sorun benim başıma da geldi. Oyunu açtıktan sonra data dosyalarını sildim sorun ortadan kalktı. Kesin çözüm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.