Şimdi Ara

Futbol oyunlarına para vermeyin. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Bgrn7

Harcarım, size ne?
    Oyunu Tr psn'den almadın dimi?60 euro nun altında kalıyor fiyatı.Vicdan azabından uyuyamazsın sen sonra.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • la size ne millet isteiğini alır istediğini almaz.
  • AİGUN kullanıcısına yanıt
    Ben derdimi anlatamıyorum sanırım. Sana göre bir futbol oyunu 60€ etmeyebilir ama ben bu oyunu 1 yıl boyunca oynuyorum. Bana göre parasını fazlasıyla hak ediyor.

Cod, Bf, Fifa, Nba2k gibi oyun serilerinin her yıl on milyonlarca satmasının, oyun içi alımla korkunç derece kar etmelerinin nedeni benim gibi düşünen insanların fazla olması ki bu beni haklı yapıyor.

Hikayeli oyunları severek oynuyorum ama asla 20 saatlik oynanış sunan yada 100 saat oynanış sunup oyunun yarısı boyunca sağda solda dolaştığım hikayeli oyunlara 60€ vermem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben ikna oldum :d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam.
  • Adam nispeten haklı.
  • Bianco Angelo kullanıcısına yanıt
    Aynen katılyorum bu görüşüne, 10 dolar gibi bir fiyatla senelik güncelleme hakkı verirler, oyun oynanır güncellenmiş kadrolarla.

3-5 senede bir de yeni oyun çıkartırsın, bu sefer herkes hem her sene oyununu günceller hem de yeni oyun çıktığında onu alır. Her sene aynı oyuna para vermek çok saçma bir olay.
    Hadi amerika, avrupa neyse de bizim bu kurdan bu paraları vermemiz kolay mı ya.
  • Abi demoyu falan oynamamışsınız belli. Normalde bende sizin gibi düşünüyorum hatta bu sene almamayi da düşünüyordum ama demoyu oynadım ve beklemediğim kadar değişiklik gördüm oyunda. Şampiyonlar Ligi de cabası.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2k gelecek hepsinin eline verecek beyler. az kaldı sabredin !
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.