Şimdi Ara

Futbol oyunlarına para vermeyin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ea ile konami yıllardır aynı oyunları yamalayarak bizi sömürüyor. Bu adamların online zımbırtılarıa coinlerinede oyunlarınada para kaptırmayın.

Bakın 2003te pa2 deki oyundaki atmosfer şimdiki oyunlarda yok. Adamlar 4mb gpu ramine sahip ps2 de ne atmosfer yapmışlar.

Animasyonlar sırıtabilir ama o zamanın konsolunun gücüne göre efsane oyunmuş.Eskisen oynardım bu oyunu . devamı gelmeyince pese yöneldim şimdi youtubede gördüm bu pes_fifa ile yıllarca beklentilerimizin köreltildiğini gördüm.Adamlar bizi en kalitesiz oyunlara alıştırdılar yattıkları yerden para kazandılar.

This is footbal.

• .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fifa, pes, nba, call of duty ve battlefield gibi oyunlar free to play olmalı zaten ama millet sömürülmeyi seviyor :)

• Football kingdom diye bir oyun vardi o da efsaneydi

• Bana Fifa'nın demosu yetiyor. Benim ufaklıkla karşılıklı oynuyoruz sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • katılıyorum
  • Bu sene almiyorum fiyatlar artti ustelik aman aman bir yenilik mevcut değil kariyer takilacağim fifada

• Kardeş sana da hak vermedim değil, kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş. Ama her koyun kendi bacağından asılır. Bu ülkede biz koyun olduğumuza göre sen almayabilirsin ama ben alırım, buna sen müdahil olamazsın.
  • Neye para verelim, aptal yapay zekalı single playerıma? Aaaaaa, örümcek adam deyipte kaldırımda yürümeye devam eden cpu ya sahip 3 A lı oyunlara mı? Yoksa sırf zorlu olsunda , aman da aman ne yapay zeka varmış dedirtmek için belirli bir formül üzerinde sana saldıran bosslara sahip oyunlara mı?

Atmosfer umurumda değil, yeterki karşımda birden fazla değişkene sahip , benim gibi kanlı canlı düşman olsun.

Teşekkürler EA, teşekkürler Activision, teşekkürler ubisoft. Bu firmalar sayesinde oyun oynama şevkim artıyor.

• Onu bunu bilmem de geçen sene 170TL civarı fiyata FIFA 18 aldım devüne vaar hııaağ vs vs diye diye çoook geç kıraklanmış idi Fifa 17
    Ben aldım ya şansımı seveyim 24 saat geçmeden kırıldı heeer yerlerde bool seedli sunuldu 17. Keza Pes zaten anında sunuldu ortamlara.

Şimdi merak ediyorum PES nasıl yapmış bizim ligi, oyuncu suratları formalar ne alemde diye. El oğlu oynasın ben izleyip bakim alışkanlığım da yoktur o yüzden tecrübe edemiyorum. Bi yerlerde geçen yılki gibi seedlisi olsa deneyeceğim iyi ise indirim vs olarak illa ki alırım çok ucuza (PES 18 psn 20TL aldım) ama olmuyor işte.

Garanti ikisi de çok zor kırılır, fifa da 17 gibi aylar sonra kırılır ve ben bu mantıkla iyice pes-fifa 18'e alışır bırakmam (malum fiyatlarda uçuyor şahlanan egonomimiz sağ olsun)
    İstemeyerek olsa da bu türe artık para vermeyeceğim gibi görünüyor... Belki origin access ile gelir 6-7 ay sonra da oynarım bi Fifa 19

• Fifa'yı aldığın zaman bir yıl boyunca oynuyorsun. 1 yıl boyunca beni oyalayacak bir oyun bence 60€'dan da fazlasını hak ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanlar almaya devam ettiği süre , bu böyle gidecek

• Futboldan anlamam fikrim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Bgrn7

Fifa'yı aldığın zaman bir yıl boyunca oynuyorsun. 1 yıl boyunca beni oyalayacak bir oyun bence 60€'dan da fazlasını hak ediyor.
    Senin gibiler ultimate teamde bi oyun parası daha harcıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 10 Eylül 2018; 0:10:23 >
  • Futbol oyunlarinda online myclub veya umtimate team tam para tuzagı birde kimse hakkiyla maç kazanamio bu şirketler oyuncuların hesabina ayar veriyor bu sebeb ten zaten beş kuruş para vermem ben sadece oyunu ortak alıyom

• AİGUN kullanıcısına yanıt
    Harcarım, size ne?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her sene yeni bir oyun yapmak yerine mevcut kadroları güncelleyecek bir paket de çıkarabilirler.

• onur89tr kullanıcısına yanıt
    Bu ne şimdi

Adamın alacak durumu olmadığını belirten hiçbir emare yok

Neyse sen al zaten

• Konsolu sadece futbol oyunu için kullananlara hiç itirazım yok. Zaten yılda bir tane oyun alıyorlar. Oyuna 60 Dolar civarında bir ödeme yapmanın üstüne online modları için de bir o kadar harcasalar bile yılda 2 oyun parasına keyif alıyorlar. Fifa da zaten bunu kullanıyor ağırlıklı olarak. Onun da bir kaç yıl içerisinde üyelik sistemine geçeceğini düşünüyorum. Yakında Netflix gibi her firmanın üyelik sistemine aylık sabit para ödemeye başlarız gibi görünüyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.