Şimdi Ara

Futbol menajerlik/oyuncu yönetme oyunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
7.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Futbolseverler bugün internetten oynanan yeni bir oyun çıktı

KAYIT İÇİN ->www.CyberSoccer.com?ref=1189

Cybersoccer

Nedir bu oyun?
    Önce üye oluyorsunuz, sonra size 11 tane oyuncu yaratma imkanı tanıyor. Kaleci, defans, orta saha ve forvet mevkileri var. Oyuncunun skilleri var. Oyuncunun bu özelliklerini ayarlamak tamamen size kalmış, ister orta sahada teknik bir adam yaratın veya kafa toplarını bırakmayan savaşçı bir defans oyuncusu.. Veya Martins gibi hızlı bir forvet Herşey sizin kontrolünüzde...

Bir kaç SS koyayım daha açıklayıcı olur:
    Benim yarattığım adamdan görüntüler:

Oyunda training ler ile her skillinizi artıracak ve takımda ilk 11 de oynamaya çalışacaksınız.
    Bugün yeni açıldığı için bir an önce kaydolsanız iyi olur. Oyuna erken başlayanın özellikleri daha yüksek oluyor çünkü.

Bir de lütfen benim linkimden üye olursanız, oyunda elimden geldiğince yardımcı olacağım. (para verme, takım bulma, sorularınızı cevaplama vs. )

www.CyberSoccer.com?ref=1189

Yarattığınız adamları koyalım isterseniz buraya daha da zevkli bir hal alır.

NOT: Takım menajeri de olabiliyoruz, fakat bunun için cyberpoints denen oyun puanı gerekiyor (bir nevi gerçek para). İlerleyen günlerde belki ben alabilirim. Paypal veya kredi kartı hesabı olanlar 1000 Cyberpoint ile istediği takımı alabilir

NOT 2: Kaleciler için Keeping özelliği çok önemli. Defans için Tackling, Marking ve body skilleriniz.
    Orta saha için; eğer hızlı bir kanat oyuncusu istiyorsanız Crossing, Flanking, Speed i artırın. Orta sahada beyin görevi görmek isteyenler, ball control ve short passes, center play önemlidir. Defansif orta saha içinse biraz marking ve tacklingi artırın.
    Hucum orta sahası ve forvetlerin shooting skilli iyi olmalı. Heading ve strength de önemli "towering striker" larda
    Her ne mevkii olursanız olun stamina ve composure önemlidir. valueniz düzeyinde kalırsa iyi olur. Diyelim oyun başında valueniz 17 ,staminayı 5 yaparsanız adamınız hemen yorulacak ve performansı düşecektir. Pek de süre alamaz zaten..

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Herkese başarılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_motive -- 30 Temmuz 2008; 15:40:23 >

• www.futbolmeanjeri.com'u dene
  • konu dışına da aç. orada daha çok kişi var
  • Tamam, orada da açayım
    Emin ol bu oyun o dediğin oyundan çok daha eğlenceli.
    Bu dünya çapında bir oyun ve göreceksiniz sonra üye olmaya kalkarsanız oyuncularınız güçsüz kalacak
    Çünkü binlerce kişi bu oyunu bekliyordu ve herkes üye oluyor.
  • Bu tür oyunlar zamanla birlikte para çalmaktan başka birşey yapmaz.Bunu bilir bunu söylerim. KO , ultima online gibi bu tür oyunlar sizi ücretsizken saracak ve daha fazla şey yapmak isteyeceksiniz. orda da para devreye girecek ve siz yatırıma gideceksiniz. İnşallah sonunuz başkaları gibi olmaz.
  • YT1990 Bunun basketini oynuyorduk.Şimdide Futbolumu çıktı
  • Merak etme bu oyun para ile oynanmıyor zaten Sadece takım yönetmek için para ödüyorsunuz, yoksa oyuncun oyunun en iyi adamlarından biri olabilir ücretsiz bir şekilde

@Turkzat, aynen öyle. Prensip olarak basketbol oyunuyla aynıdır. Ama tabii ki bu daha zevkli olur
    cyberdunk ı oynamış olanlar mutlaka buna üye olurlar. (ben dahil )
    Seni de bekleriz Turkzat Yardım ederim sen hele bir üye ol. Sonuçta bu ülkede çoğunluk futboldan anlar, anlamayanlar bile üye oluyorlar sırf eğlence için..

Bu oyunun KO,Ultima ile uzaktan alakası yok Para ödemeden de oyuncunuz iyi olabiliyor. Ayrıca oyunun ilerleyen günlerinde (3-4 ay sonradan bahsediyorum) adamınızı satıp gerçek para bile kazanabilirsiniz. Tabi oyun çok sararsa bu şekilde adam da alabilirsiniz başka accountlardan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_motive -- 30 Temmuz 2008; 14:01:17 >
  • Verdiğin Linkden üye oldum.
    İsmim Arda Turan.
    Angola Ligindeyim 1.Ligde Nemenčinės Yuna diye bir takım.
  • hoooppp... Arda Turan benim adamım ya Nasıl aynı adı koydun ki Hoşgeldin, başka adamlar da yarat. Şu an takımlarda büyük çoğunluk computer kontrolünde. İnsanlar takım alınca onların takımlarında da oynarsın Oyuncunun ID no sunu yaz veya PM at bir bakayım
  • Nasıl sende mi oyle kurdun ne iş.Aynı isimde Adammı olur.Ya 3-4 adamı açınca zahmetli oluyor 1 adam yeter şimdilik.
  • oyun ingilizce benim berdiğim türkçe
  • Oyun ingilizce tabii ki. Senin verdiğin sadece Türklerin oynayacağı bir oyun çünkü. Bu uluslararası bir oyun dostum Oynayan kitlesi kıyaslanamaz düzeyde olucak yakında. Daha bugün açıldı binlerce kişi üye oldu düşün
  • kulup nerden bulucaz
  • istersen kendini draft et. Çok büyük ihtimal bilgisayar kontrolündeki bir takıma düşersin. Veya forumuna girip üye olup orada kendine insan kontrolündeki takımla anlaşabilirsin
    forum:http://forum.cybersoccer.com/

takıldığın yer olursa yine sorabilirsin.

NOT: Bilgisayar kontrolündeki takıma draft olsan bile insan yönetimindeki takımın menajeri seni bilgisayar kontrolündeki takımdan alabilir
  • draft ettim türk divisiondan sportinh shewask die bi takıma simdi o takımdanmı olmuş oldum
  • iyide gene olmadı gösteriyo
  • hayda pozisyonumu kaleci yapmıs simdide orta saha yapmıstım bu oyun baya bi karısık en iyi ellemim ben
  • dediğin takım buysa:http://www.cybersoccer.com/team.php?m=team&id=1357
    burada değilsin. sanırım draftı beceremedin aşağıdaki assign me a team butonuna bastıktan sonra gittiğin takımı gösterir. Sonra my crib e bas. ve şurayı kontrol et:

Team: NO TEAM YET, PLEASE DRAFT YOURSELF BY CLICKING HERE.

Eğer hala draft olun diyorsa anlık bir problem vardır. Bir kontrol eder misin dediklerimi yapıp?

EDIT: oyuncunu my crib den retire yap tekrar açabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_motive -- 30 Temmuz 2008; 14:34:52 >
  • oyuncumun adı Batıkan Delgado
  • hoşgeldin mevkiin nedir ? Hangi takıma draft oldun
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.