Şimdi Ara

Futbol Menajeri -OFM- (529. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.582
Cevap
24
Favori
766.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the_executioner_

quote:

Orijinalden alıntı: Pençe_

Oyun güncellendi. Çok güzel oldu. Şu başlığı Osm diye değiştirirseniz daha iyi olur. Yakın zamanda lig açacağım. Dh grubu oluşturup oynayabiliriz.

Lig acarsaniz haber verirseniz gelirim hocam

Bir ligimin bitmesi lazım hocam. Ondan sonra haber veririm.
  • Uzun zamandır oynamıyorum lig önemli değil hedefi 4+ olan başarı yakalanabilecek bir takım önerebilecek var mı ?
  • arkadaşlar yok mu burda kimseler yahu bu oyunun maç motoru ve taktikleriyle alakalı püf noktalar nelerdir
  • Almnaya ligi açtım büyük takımlar alındı ama küçük takımla kendine güvenenleri beklerim hazırlık 2. gününde şuan
  • good old days
  • http://www.turkmaxi.org/forum/40146-cok-yakinda-online-menajerlik-geliyor.html buradaki oyunu hayata geçirmek istiyorum bir kaç test aşaması yapıldı.Test devam ediyor yardımcı olmak isteyen varsa ekip olarak yapabiliriz
  • Vay be o zamanlar şifresini unuttuğum hesabımla ne yazıyormuşum skorlarımı
    2008 nere 2017 nere be abi
    özledim be hala oynuyorum ama eski zevki vermiyor ne güzel eskiden dh ligimiz varmış hayat güzelmiş yıllar sonra yine burda bulunmak eski hesabımla eski yorumları okumak ah ah hala oynayan varsa yazabilir adım Asocil oyunda pokemon ligindeyim bu aralar :D Water takımıyım poison'a 6 koymuşum belki kimse yazmayacak ama ben hergün kendi kendimede olsa yazacağım ahhhh anılar ahhhh yaktın yine yüreğimi :(
    1.Hafta
    Water 6-0 Poison
    Ligde 2. bulunmaktayım
  • Hortlatsak mı acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla ekip kurma felan ücretsiz olmuş en azından aktif şekilde halen oynayan varsa aramızda ekip ligi felan açalım?
  • omerayvaz O kullanıcısına yanıt
    Ben oynuyorum hocam
  • yıllar sonra 4-5-1 kaleyi görünce vura devam :D
  • ben de oynuyorum

• omerayvaz O kullanıcısına yanıt
    Beyler ekip kuralım aktif oynayan varsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ContackTR C kullanıcısına yanıt
    Hocam kuralım ben de katılırım ekip için hala oynuyorsan tabi.

• Leonidas Chego L kullanıcısına yanıt
    Oynuyorum da en az 5 kişi olmak lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fazla yok herhalde oynayan

• lig kuracağım ilgilenenler bu başlık altında toplanabilir. henüz kafamda hangi ülkenin ligi olacağı konusunda kararsızım lakin ingiltere, almanya veya italya düşünüyorum. hala oynayan ve kuracağım lige katılmak isteyen olursa buraya yazabilir.
  • Vay be... Ne günlermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fibonacci's -- 11 Eylül 2020; 8:48:43 >
  • Güncel Liverpool için taktik lazım oyunla uzun süredir haşır neşir biri yardımcı olabilir mi  Futbol Menajeri -OFM- 

• Güncel Ekibi olan varsa katılmak isterim 2015 ten sonra tekrar bi başlayayım dedim

• 
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.