Şimdi Ara

Futbol katili Pep Guardiola düşmanları derneği (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
689
Cevap
0
Favori
20.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Futbolcu olsam ilk olarak takımında oynamak istediğim td olurdu Pep... Bayılıyorum pas futboluna... Hiç de sıkıcı gelmiyor bana ...
  • İş vesilesinden konuyla fazla ilgilenemiyorum.

Şimdi izleyebildim özeti skor sizi aldatmasın Monaco Pep hocamı fena tokatlamış 10 dakika özet izledim 8 dakikası Monaco'dan oluşuyor.

City nasıl olmuş da kazanmış anlayamadım. Gerçi 2 golü duran toptan atmışlar. Neyse sağlık olsun tebrik edelim hocamızı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

İş vesilesinden konuyla fazla ilgilenemiyorum.

Şimdi izleyebildim özeti skor sizi aldatmasın Monaco Pep hocamı fena tokatlamış 10 dakika özet izledim 8 dakikası Monaco'dan oluşuyor.

City nasıl olmuş da kazanmış anlayamadım. Gerçi 2 golü duran toptan atmışlar. Neyse sağlık olsun tebrik edelim hocamızı.

Kel hocamin suara sansi yaver gidiyoda bakalim nereye kadar surucek bole

• Bayern'e gelip batırdığı kesin. Heynckes'in Bayern'i müthişti.

Ayrıca;https://forum.donanimhaber.com/guardiola-abartiliyor--121093083#121093083

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BéTo -- 22 Şubat 2017; 23:33:45 >
  • heynckes'ın bayerni eril erkek oyunu oynuyordu tam bir kuzeyli takımdı, kel hocam o oyunu dişil kız oyununa çevirdi.
  • Yuroligçilerin kurası var bugün çok heyecanlılar.Müthiş rekabetçi maçlar bizleri bekliyor.

Arada klasman farkı var tabii kel reyiz sürekli en zirvede mücadele eder.
  • barçanın başında çok sağlam takım kurmuştu hakkını vermek lazım.
  • LigTV sitesinde girdiğim teknik adam ankettinde verdiğim cevaplar sonucu ;

GUARDIOLA çıktı...

Uzun bir ara versem futbola sanırım iyi olacak.
  • huddersfield yedek kadroyla city'nin as kadrosunu tokatlıyor. adamlar otobüsü çekse maç böyle biter ama city çevirir bu gidişle. yine de keltoşu bu halde görmek zevkli.

şom ağzımı açtım gol yedi terriers, neyse zevkli maç olacak gibi, lazio roma maçı yerine tercih edilir bence

nayır nolamaz 3 tane yedi öküzler, halen neden otobüs çekmediklerini anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E1825AD4A -- 1 Mart 2017; 23:25:47 >
  • Futbol katili Pep Guardiola düşmanları derneği

İTİNAYLA TECAVÜZ EDİLİR
  • Futbol tarihinin en balon hocasına selam durun.

• Hocam ışık saçmaya devam ediyor.
  • Keli tokatlamışlar yine...

• Ver ağam elini öpem

Futbol katili Pep Guardiola düşmanları derneği
  • Buradan da gördüğümüz gibi Barça ile , Bayern ile başarılı olmak o kadar zor değil.
  • kaleci yok, savunma everton seviyesinde. ortasahada tek saglam topcusu ilkaydi, o da muzmin sakat,
    forvet sisteme uymuo, sterling ve saneyle olmaz abi. en iyi yedek olur onlardan. Pep hocam once iki tane bek, 2 stoper, 1 kaleci, 1 forvet, 1 kanat, 1de ortasaha alsin, onu sonra tartisalim. Silvaymis, Agueroymus Otamendiymis, hepsi gitsin. M.City Mancini transferleri haricinde Pep hocam gelene kadar bi tane nokta atisi transfer yapmis. KDB. Tum senelerin yanlis transferlerini Pep hocama yikmak dogru mu? Düzeltmek icin bi transfer donemi daha haketmio mu?
  • Olm pes lan pes.

Adam City ile Monaco'ya elenmiş adam hala City'in kadrosu yetersiz diyerek bahane buluyor.

Bu kadar mı körsünüz olm.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.