Şimdi Ara

Futbol katili Pep Guardiola düşmanları derneği (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
688
Cevap
0
Favori
20.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cagkan1905

Futbol katili Pep Guardiola düşmanları derneği

Bazı şeyler yıllar geçsede değişmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam nereden buldun bu mesajı bravo :D
  • winwin35 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım güzel söylüyorsun. Zaten kendisi de Barcelona daki sisteme benzer sistemle oynamaya çalışıyorum diyor. Ama bu tiki taka değil. Tiki taka rakibi bayıltıp bayıltıp seri paslarla ceza sahasına girdiği sistem. Bunu barça da iniesta xavi messi ve busquets le yapıyordu. dakikalarca top çevirip rakibi uyutup bir anda çok seri paslarla içeri giriyordu.

Şu an city ile psg nin oynadığı futbol birbirine benziyor. ikisi de tiki taka değil. top bizde olsun ve sürekli atak yaparak rakibi bunaltalım diyorlar. ve bunu beceriyorlar da. Tiki taka ile epl de başarı sağlaması imkansıza yakın. geçen sene denedi gördü.

Rush filmini de izledim bu arada :)
  • Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    rush filmi falan ne ayak siz baska nerde konusuyorsunuz delikanlilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piêr Dé Sans kullanıcısına yanıt
    İşte benim Rush filminden verdiğim örneğin sebebi konu başlığı olan Pep'in futbol katili olduğu noktasıydı.

Barcelona, Real Madrid, Messi, Ronaldo, Manu, City, bunlar üzerinden değil.

final sahnesinde Nicki tamda yine her zamank gibi risk faktörlerinden bahsederken Hunt ne diyor;

No, no, no, Niki, don't bring the percentages into this. Don't be a pro. The minute you do that, you kill what's good about this. You kill the sport.

İşte Pep'in de yaptığı bu

sporu öldürüyor, futbolun seyir zevkini mahvediyor. O maçı izlenmez kılıyor.

Keşfettiği ve güncellediği taktik adamı başarıya götürmedi mi? elbette götürdü, götürüyor, götürecek.

Bazıları sevecek, kimileri kıskanacak, bir kısmı fesatlanacak.

Mesela Mou, Maçtan sonra City'li futbolcuların kendi özel alanları olan soyunma odasında ki kutlamalarının sesinden rahatsız olup kapıya dayanmış, olay çıkmış.

O Mou değil miydi Chelsea başındayken Nou Camp'ta otobüsü park edip, Barca'yı eledikten sonra Stadta deli danalar gibi dolanan.

Ama benim olayım bunlar değil. Futbol ve seyir zevki.

daha önce de vermiştim sanırım örneğini; Milli takım kariyerini salla. BJK ve GS başındaki Luce.

2 takımla da şampiyon oldu ama her 2 takım taraftarı memnunmuydu futbol kalitesinden, sergilenen oyunun seyir zevkinden?

City'i eleştirmek, haşaa, futbolda para her zaman önemli, para varsa yıldızları getirirsin.

Pep? iyi bir futbolcuydu, iyi de bir teknik direktör oldu. Ama çalıştırdığı, gönlünde yatan takımı her şeyi bir kenarı bırakıp;

futbolun içindeki seyir zevki, maç temposu, heyecan vs. konularda

Benim bakış açımdan katlettiği konular :)

Yine de teşekkür ederim vakit ayırdığın için, zevkli, seviyeli ve keyifli bir sohbetti.

• Asıl Futbol katili José Mourinho denen balondur.

• Bence yanlışsınız guardiola sistemi olan bir hoca top kendi takımında daha çok kalan ve topu kaybettiklerinde ise mümkün olduğunca en kısa sürede rakipten geri kazanılması sistemini uygulayan hoca o sistemine uymayan oyunculara da kapıyı açıyor :) bunda futbolcu harcıyor vs çıkarımı yapmak çok yanlış bazı oyuncuları o listeye almak hiç uygun değil mesala kroos onu real Madrid istedi parasıyla aldı guardiola ile alakası yok , emre can gelecek vaat eden oyuncuydu olmamışdı daha yedek tutup körelmemesi için satalım gitsin oynasın kendisini geliştirsin mantığı vardı !
    yaya toure den defansif olmasını istiyordu oda yaya toure ye uymuyordu ne yapsın, libero kaleci arıyor joe hart maalesef libero bir kaleci değil , kaldı ki listeye koydu onca takımda kaleci sıkıntısı vardı kimse de talip olmadı torinoya kiraladılar :) dante zaten 31 yaşından sonra geldi bayern e daha atik daha oyun içi stoper araması doğal değil mi ! Bence o listede ki oyuncular sisteminin yapısına uymuyor ama buna rağmen olabildiğince onlardan faydalandı :)

• Guardiola balonun kralıdır. Geçen sezon yaptıkları ortada. Bu sezon tamamlanmamış ve kendisini iyi bir hoca olarak lanse edecek değiliz.

Düz hesap yarım milyar dolar harcamış. Şampiyonluk kazanırsa o paraya sadece gülerim zaten. Eğer buna başarı deniyorsa tabii.

Balonların efendisi.

• Aha cikmis magarasindan .d
    Dunyanin tek para harcayan hocasi pep hocam. Kudurt hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aradesh -- 12 Aralık 2017; 18:21:35 >
  • Pep Guardiola ligte son 15 maçını da kazanarak rekor kırmış.

Bize de tebrik etmek düşer. Kendisini hala sevmiyorum orası ayrı.

Bu arada hala ısrarla Guardiola düşmanı olduğum için Mourinho veya United taraftarı olduğumu düşünen var.Hala onlarla kıyaslıyorlar ben daha da bir şey demiyorum. Mourinho ve Pep'i ölesiye sevmiyorum.

Guardiola'ya tekrar tebrikler.
  • Mourinho ne kadar harcamış biliyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Mourinho ne kadar harcamış biliyor musunuz?

Mourinho kaç farklı takım ile şampiyon kaç farklı takım ile şl kaldırmış. Guardiola bunları yapsın sonra gel tartışalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Abstergo industries

quote:

Mourinho kaç farklı takım ile şampiyon kaç farklı takım ile şl kaldırmış. Guardiola bunları yapsın sonra gel tartışalım

Bu adamlar ayni yasta degil. Hocaliga ayni anda baslamadilar 6 7 yillik bi fark var

• quote:

Orijinalden alıntı: Aradesh

quote:

quote:

Bu adamlar ayni yasta degil. Hocaliga ayni anda baslamadilar 6 7 yillik bi fark var

Bahane güzel ama hala yeterli değil. City ile şampiyonluktan öte vaad ettiği birşey yok. Fazlasını yapsın, sonra bunlar sunulabilir

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bahane güzel ama hala yeterli değil. City ile şampiyonluktan öte vaad ettiği birşey yok. Fazlasını yapsın, sonra bunlar sunulabilir

Bahane diye soylemedim. Ilerde koskoca 6 yil var sen onu dusun :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bahane diye soylemedim. Ilerde koskoca 6 yil var sen onu dusun :)

Düşünmesi gereken kişi ben değilim, guardiola ve siz

• Geçmişi napalım hocam? Chelsea'de son iki sezondur MANU'da ne yapıyor

Devir Guardiola devri

• Forumun gordugu en bos konu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Geçmişi napalım hocam? Chelsea'de son iki sezondur MANU'da ne yapıyor

Devir Guardiola devri

Chelsea dede manudada kupaları aldı.

Guardi bi kupa kazansında yıl sonu, adam bomboş bekliyor

• quote:

quote:

Geçmişi napalım hocam? Chelsea'de son iki sezondur MANU'da ne yapıyor

Devir Guardiola devri

Chelsea dede manudada kupaları aldı.

Guardi bi kupa kazansında yıl sonu, adam bomboş bekliyor

helal olsun morinyo hocama be komunity shield aldı bravo valla

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.