Şimdi Ara

Futbol katili Pep Guardiola düşmanları derneği (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
689
Cevap
0
Favori
20.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orta seviye takımlarda ve farklı hedeflerde acaba takımı nasıl oynatır buna bakmak lazım. Bence bir teknik direktörün Yıldızlar topluluğu değilde daha vasat genç takımları nasıl oynattığı daha önemli. Mesela kendinden güç olarak üstün bir ekibe karşı oynarken taktik anlayışı nasıl olabilir? Belki ilerleyen yıllarda gözden düştüğünde bunu yaşayabiliriz.
  • FA Cup'ta da loser Wenger'den tokat yedi. Yarın değil, sezon sonu değil bu adamı hemen göndermeleri lazım. Seneye devam etsin derlerse yine 200 300 milyon euro çöpe gidecek. Oyuncular resmen memnun değil Guardiola'dan. Valla Mancini hocam bile şu City'de çok efektif futbol oynattı. Burası epl koçum renkli krampon, internet yasaklamak ile ne geleceği kurtarabilirsin ne de anı. KÖYÜNE DÖN ya da Çin'e git.
  • Haftaya da Mou hocam tokatlar ondan sonra yallah Barca'ya.
  • gg

• Skoru şimdi gördüm

• Bayern Münih Almanya kupasında yarı final de elenmiş neden hortlatmıyorsunuz GUARDİOLA İSTİFA
  • Boro ile berabere kaldı lan kahkaha atıyorum
    Ligde leş gibi top oynaya(maya)n 2 takım var zaten, Sunderland ve Boro
    Cidden taktik zeka falan 0, pas yapana kupa verildiğini sanıyor yüksek ihtimalle bu adam.
  • Üstad bugün de kazanamamış. Tabi sorun Pep'de değil tamamen 'kendi oluşturmadığı' kadrosunda.
  • Her teknik direktörün başarısız dönemleri olur, çok abartılmaması gereken bir durum bence. Tabi önümüzdeki sezon da bu derece başarısız olursa o zaman Pep'in hocalığı ciddi ciddi tartışılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    Senin otobüsçüyü de dağıttılar bugün, Swansea futbol dersi verdi medya maymununa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JARED LET0

Senin otobüsçüyü de dağıttılar bugün, Swansea futbol dersi verdi medya maymununa.

Benim otobüscü kim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JARED LET0

Swansea futbol dersi verdi. Frikikten attıkları gol dışında pozisyonları yok. Futbola bakış açın iyiymiş. Ayrıca City haftada bir maç var yapıyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pep in Bayern kariyerinden sonra büyük takımların nasıl onu istediğine hayret ediyorum

• Kel ve takımından nefret ediyorum.Olası bir farklı Watford galibiyeti CL dışında bırakır.
  • NeoMaster kullanıcısına yanıt
    Farklı bir Watford galibiyeti oldu ama CL dışında kalmadı üzgünüm.
  • Canım hocam yine paraları hunharca saçıyor şimdi bir kupa alırsa başarılı sayıalcak de mi
  • Pep hocam FM'de para şifresi yazıp kariyer açmış.

Rekor transferlere devam ediyor. Bir kupa aldıgında basarılı dicekler yazık lan Adam tüm dünyayı topladı gene

ALGORİTMA ;

Kupa alırsa ---------> Pep hocam başarılı tiki taka oowww akıyoz.

Kupa alamazsa-------> EPL zor , yeni kadro uyuşmazlığı seneye görün bizi
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    1 forvet ve stoper transferi daha yapmak istiyormus.

Piyasada Forvet kalmadi ki . Buyuk ihtimalle Sanchez veya Mbappe gelecek

• Abi şaka gibi adam valla ya böyle başarı gelse ne olur böyle başarıyı ben de alırım hocam adam şunu alın diyor rekorla transfer ediyorlar.

Man. City, savunma oyuncularına ödenen bonservis rekorunu geliştirmeye devam ediyor.

Mendy - 58M euro
    Walker - 57M euro
    Stones - 55,6M euro

kanyak : demarke
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.