Şimdi Ara

Furkan Vakfı Müdahalesinde Bir Kare +18

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
4.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oscar Nixon -- 26 Nisan 2017; 9:2:4 >

• İslamcı da mı oldunuz? Vay halinize..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

İslamcı da mı oldunuz? Vay halinize..

Yok. Orantısız kuvvet kullanımı bir yana; sizdendiler. Ne oldu da birbirinize girdiniz diye merak ediyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar ne bizden ne onlardan. Zayi oldular zavallılar.
  • Bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösterir demişler .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lotusx

quote:

Yok. Orantısız kuvvet kullanımı bir yana; sizdendiler. Ne oldu da birbirinize girdiniz diye merak ediyoruz.

Her konuda aydıncılık taslayabilirsiniz ama bu konuda bari fikriniz yok aydınlık taslamayın.

Alparslan Kuytul hiç bir zaman bizden falan olmamıştır. En başından beri hükümeti hatta Türkiye cumhuriyetini tekfir eden adamın teki.

İslam namına uzayan gereksiz, lüzumsuz çıkar amaçları için kullanılan her dal kesilecektir.

FETÖ'den ve tabanından ümit kesilince yeni cemaatleri devreye soktular olay bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exnuc -- 26 Nisan 2017; 9:57:24 >

• nasılsa Hayır veren herkes terörist oluyor
  • Cemaatlerin ne kadar zararlı olduğunun bir örneği daha..Furkan Vakfı
  • Exnuc kullanıcısına yanıt
    Cem Kucuk'e katiloyorsunuz o zaman Mavi Marmaradaki manyaklarla isiniz yok ve radikal islamla yolunuzu ayiriyorsunuz

• quote:

Furkan Vakfı Müdahalesinde Bir Kare +18

Onlar hep islamcıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: darklord1905

Cem Kucuk'e katiloyorsunuz o zaman Mavi Marmaradaki manyaklarla isiniz yok ve radikal islamla yolunuzu ayiriyorsunuz

Cem Küçük'ün kendisi de sıkıntılı. Sarf etmiş olduğu cümleler ve tavrını Mavi Marmara için doğru bulmuyorum. Mavi Marmara olayı çok farklı bir mesele.
    Zaten dogru bir soylemi savunsaniz sasardim.Ayni zamanda koru korune Israil ve ABD dusmanligi yapmamanizi da soyluyor.Iyi bir biatci olup soylenini yapmalisiniz

• quote:

quote:

quote:

Her konuda aydıncılık taslayabilirsiniz ama bu konuda bari fikriniz yok aydınlık taslamayın.

Alparslan Kuytul hiç bir zaman bizden falan olmamıştır. En başından beri hükümeti hatta Türkiye cumhuriyetini tekfir eden adamın teki.

İslam namına uzayan gereksiz, lüzumsuz çıkar amaçları için kullanılan her dal kesilecektir.

Akpli ise islam namına gerekli, değilse gereksiz sanırım sizde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

quote:

quote:

quote:

Akpli ise islam namına gerekli, değilse gereksiz sanırım sizde

Harici kafasında olan herkes İslam'ın haliyle bu hükümetinde düşmanıdır. Tespit yapmış gibi seviniyor bir de. Kafalar her zamanki gibi pırıl pırıl.

• Gerçekleri söylersen olacağı budur. Ama "hayır veren kafir" deseydi öpüp başlarına koyarlardı.
    Firildakligin kelime anlamini bilmemek sizin cahilliginiz.

Benim yazdigimsa yazdigin yoruma bir cevap.Konular arasinda baglanti kuramiyorsan yardimci olayim.

Islam adiyla uzayan kollar kesilir yorumuna radikal islamcilarla yolunuzu ayirmaya katiliyorsunuz o zaman yazdim.Senin de bu yoruma attigin cevap Mavi Marmaradaki radikal islamcilari korumak uzerine olunca ben de bu yorumu yazdim.

Hani nefret dolu bir insan olabilirsin.Lutfen hayatin bozunca eziklenmenin acisini burada cikarma.Sucu babandan gordugun siddet ve aile ici sorunlarsa.Onerebilecegim psikologlar var.

• quote:

İslamcının kim olduğu belli simdi attırma buraya tayyipin resimleri rezil olma

• Türkiye'deki bütün dini vakıflara karşıyım. Dini inançlar bir grup altında toplanamaz. Kur'an 'da böyle bir şey olamaz. Dinimiz birlik beraberlik ve kardeşlik içinde yaşamayı emrediyor. gruplara ayrılmayı değil.

Ha biz dini sapıkça yaşamak istiyoruz diyenlere de gidin haftada bir toplanın bir villada napıyorsanız yapın. kimse de size karışmasın.

ama yok bilmemne vakfı yok cemaat yok tarikat.. hepsini kapatakcasın.
    memlekette diyanet görevini düzgün yapsaydı bunların hiçbiri olmazdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadistica -- 26 Nisan 2017; 11:19:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darklord1905

Firildakligin kelime anlamini bilmemek sizin cahilliginiz.

Benim yazdigimsa yazdigin yoruma bir cevap.Konular arasinda baglanti kuramiyorsan yardimci olayim.

Islam adiyla uzayan kollar kesilir yorumuna radikal islamcilarla yolunuzu ayirmaya katiliyorsunuz o zaman yazdim.Senin de bu yoruma attigin cevap Mavi Marmaradaki radikal islamcilari korumak uzerine olunca ben de bu yorumu yazdim.

Hani nefret dolu bir insan olabilirsin.Lutfen hayatin bozunca eziklenmenin acisini burada cikarma.Sucu babandan gordugun siddet ve aile ici sorunlarsa.Onerebilecegim psikologlar var.

İnsan üstü yeteneklerinde var demek. Tespitlere bak sen.

Anladığınız dilden konuşmaya devam bundan sonra böyle. İşine gelmiyorsa blokla geç.

• Akpli olanlar olmayanalar diye ayrilir, hala anlamadiniz mi? Islamcisida ayni sekilde tabi. Akpliyse dindardir, cikari yoktur oyle biri oldugundan gunluk hayata yansiyordur ama akpli degilse cikari vardir, dine zarar veriyordur, dis guclerdir.

Rtenin sozu zaten bakis acilarini ozetlemisti. "Bir yudum alkol icen herkes alkoliktir ama akpliyse degildir".

Boyle bir bakis acisina karsi laf mi anlatilir arkadas? Simdi buna laf ediyorlar ama kendilerinden olsa laf ettirmezler. O yuzden "buna laf ediyorsun aynisini su da yapiyor" deyince anlami olmuyor, yukaridaki mantiklari devreye giriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 26 Nisan 2017; 11:25:33 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.