Şimdi Ara

FUMnano Seramik Kaplama (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
5
Favori
4.571
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Mrb. Arkadaşımın aksesuar dükkanı var, yıkama cila vs. yapıyor. Eğer 1 paket ücretsiz gönderirseniz cila yaptıran bir araç belirleriz cilanın üstüne uygulayıp video olarak buraya atabiliriz.

İnstagram sayfamız:https://www.instagram.com/argarajtrabzon/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.uzun -- 24 Şubat 2020; 18:56:0 >
  • Merhaba,

Video istenildiği için Youtube'da Auto Estetisyen olarak bilinen Özgür Bey'e ürünü yolladık. Seramik kaplama ile ilgili istediğiniz videoyu tüm testler dahil olmak üzere çekiyor. Araca uygulaması yapıldı. Yarım saat sonra kürleşme sonrası videoyu ilk konuya ekledik. Harelenmelerin komple gittiğini görebilirsiniz. Diğer uzun video da 2-3 güne hazır olacak.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FUMnano -- 7 Mart 2020; 21:26:32 >
  • unsal1903 kullanıcısına yanıt
  • Auto Estetisyen ürünümüzü test etti, uyguladı.

• hocam 30 ml ürün az değil mi? sadece ped yemez mi o kadar miktarı ?
  • Prestor kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yeterli oluyor. Uygulama pedi süet yapısından ötürü en az düzeyde emiyor. Teşekkürler
  • Aracımın tavanında keşerme başladı, bi kaç yerinde , araç 19 yaşında. Ürünü klullandığımızda tamir etmesini beklemiyorum ama bu keşermeyi durdurabilirmi
  • Merhaba,
    Ürünümüz güneşin zararlı ışınlarına karşı boyayı korumaktadır. Durdurur demek doğru değil, ekstra koruma sağlayıp direk UV ışını almamasını sağlar.
  • yetki Y kullanıcısına yanıt
    Memleketin en uyanığı bu anlaşılan. reklam yapacakmış
  • Gerçekten beklediğimden iyi geldi ürün. Ben memnun kaldım. Alt orta ve orta üstü sınıf arabalar içşn çok iyi. Ama üst seviye araba için almazdım benim yorumum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün iyi ama dağıtıcı firma işi bilmiyor. Hepsiburadada 350₺ n11 de 149₺ kampanya diyor ama ister iatemez tabi güvensiZliği kendileri oluşturuyor. 149₺ olan n11 de de 150 lira üstü kargo bedava demiş. Ee kim 2 tane alır. Yani bi tuaflık sorularada cevap verilmiyorr. Buna rağmen inat ettim. Hangi müşteri inat edip alır. Ama gerçekten tatmin etti ürün.
    Keske pazarlamayı da bilselermiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.