Şimdi Ara

Fullmetal Alchemist 2: Brotherhood (Spoiler içerir) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
926
Cevap
4
Favori
50.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

yanlış hatırlamıyosam 27 cilt toplam her ay 1 cilt gelse bile 2 yıldan fazla sürüyo tamamlanması türkçe olarak tamamlanmış death note sadece tüm set 68 lira satılıyo.Hellsing yakında tamamlanabilir 5. ciltteler yarıya yaklaştı.

@Droogie

1-2 kaç güne satışa başlancakmış
  • Manga iyiymiş. Alıp destek olalım bari. ilk 2 bölümünü izleyip bırakmıştım sonra izlerim diye kaldı öyle. o zaman mangayla devam edelim
  • arkadaşlar alphonse ' nin bedeninin bulunduğu yerin geçtiği bölümler tam olarak hangileriydi hatta bi bölümde "shin" kelimesi geçiyodu o bölümü hatırlayan var mı ?
  • http://www.arkadas.com.tr/kitap/fullmetal-alchemist-1/9786055069001

kendi sitelerine eklemiş hemen meraklılarına duyurulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüznü Şenlendiririm

http://www.arkadas.com.tr/kitap/fullmetal-alchemist-1/9786055069001

kendi sitelerine eklemiş hemen meraklılarına duyurulur.

Adamsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kymophobia

quote:

Orijinalden alıntı: Droogie
    ancak siz satın almazsanız da kar yapamayabilirler, bu yüzden de bitmeyebilir. birçok manganın hatıra olsun diye ilk birkaç cildi alınıyor maalesef. şahsen serinin gerçekten hayranıysanız ve maddi durumunuz orta düzeydeyse almalısınız.

Bende sıkıntı yok.
    Yarın "şaka lan şaka, hepsini çevirdik biz, haydi alın" deseler alırım.
    Ama böyle "dur lan 3 5 çevirek de bakak alıyorlar mı?" tadına girmek istemiyorum.
    Kıllanıyorum =D

iyi de bu bir ticari işletme, tabi ki de önce yapacakları kara bakacaklar. ancak aynı zamanda bir yayınevi olarak adları kötülenmesin diye zarar etseler bile mümkün olduğunca başladıkları işi bitirmeye çalışacaklardır.

kredi kartım yok, o yüzden kitapevlerine dağıtılmasını bekleyeceğim ama haber verdiğin için sağol @hüznü şenlendiririm

• quote:

quote:

quote:

ancak siz satın almazsanız da kar yapamayabilirler, bu yüzden de bitmeyebilir. birçok manganın hatıra olsun diye ilk birkaç cildi alınıyor maalesef. şahsen serinin gerçekten hayranıysanız ve maddi durumunuz orta düzeydeyse almalısınız.

Bende sıkıntı yok.
    Yarın "şaka lan şaka, hepsini çevirdik biz, haydi alın" deseler alırım.
    Ama böyle "dur lan 3 5 çevirek de bakak alıyorlar mı?" tadına girmek istemiyorum.
    Kıllanıyorum =D

iyi de bu bir ticari işletme, tabi ki de önce yapacakları kara bakacaklar. ancak aynı zamanda bir yayınevi olarak adları kötülenmesin diye zarar etseler bile mümkün olduğunca başladıkları işi bitirmeye çalışacaklardır.

kredi kartım yok, o yüzden kitapevlerine dağıtılmasını bekleyeceğim ama haber verdiğin için sağol @hüznü şenlendiririm

Bende de kredi kartı yok. Okuoku.com'da kredi kartsız alışveriş yapılabiliyor. ama daha vermemişler o siteye

• on numara bir anime yalnız şu ass. olarak yapılmış alt yazıları benim tv görmedi kaç gündür 15 den sonrasını izleyemedim sinir oldum. bu ass leri str ye nasıl çevirebilirim arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

on numara bir anime yalnız şu ass. olarak yapılmış alt yazıları benim tv görmedi kaç gündür 15 den sonrasını izleyemedim sinir oldum. bu ass leri str ye nasıl çevirebilirim arkadaşlar.

Ass içinden altyazıları al, str olanın içine at.
  • @Karpuzcu.
    büyük adamsın
  • İkisini de izledim ikisi de çok güzel ama tavsiyem sadece birini izleyin. Çünkü gerçekten ilk 10 bölümde bile farklılıklar var ve kafanız karışabilir. Broterhood başlangıç ve bitişlerini sevmiyorum, sadece 4. bitiş şarkısı çok güzeldi. Tabi beğenenler de olabilir.
  • bende ilk sezon griiş şarkısını çok sevdim.
    (2. sezonun ortasındayım.)
  • Beyler bu animeye eşdeğer anime var mı gözünüzde.ilk defa bir anime bitirdim resmen boşluğa düştüm.izlediklerimden zevk alamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glamdr1ng

Beyler bu animeye eşdeğer anime var mı gözünüzde.ilk defa bir anime bitirdim resmen boşluğa düştüm.izlediklerimden zevk alamıyorum

Şu an izlediğim Rurouni Kenshin'i şiddetle tavsiye ediyorum böylesine efsanevi bir animeyi kaçırırsan çok pişman olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkratoss -- 24 Ağustos 2013; 2:20:02 >
  • D.Gray-man olabilir.
  • Yeni bitirdim hemen buraya geldim.Harikulade bir animeydi.Ne izleyeceğim ben şimdi Ama
    Edward nun simya kullanamaması sinirimi bozmadı değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Tensa Zangetsu -- 30 Ağustos 2013; 21:29:43 >
  • Arkadaşlar bu anime.

Anidb ve Myanimelist de. 1.sırada olan animedir. Yani özetle gelmiş geçmiş en iyi anime diyebiliriz.

Bundan sonra hangi animeleri izlerseniz, FMA gibi şeyler arayacaksınız zor.

Tavsiye edebileceğim animeler. Ki bunlar en iyi animeler arasındadır.

Kenshin

Cowboy Bebop

Trigun

Mushishi

Steins Gate

Bunların dışında devam eden bir seri isterseniz.

One Piece
  • quote:

Kenshin, Bebop ve Trigun tamam ama diğerlerini aynı yere yazmak biraz kötü olmuş.
    Tabi ki herkesin fikri neyse doğrudur.
    Ben olsam ardından Fate (SN ya da Zero farketmez), Evangelion, Monster, GTO falan derdim.

15 yıllık anime izleyicisim.

Onları elbette yazabilirdim.

Ama mesela Evangelion u anlamak için ciddi din tarihi bilgisi, insanlık tarihi, sosyal ve psikoliji bazında baya baya bilgi gerekiyor. Ben inanmıyorum her izleyenin Evangelion u anlayabilmesini. Çünkü görünenin dışında ciddi bir altmetni var. Sinemacı olarak bundan eminim ki araştırmalarım da bunu gösteriyor.

Saydıklarım keyifle izleyebilecekleri animeler. Yeni izleyenler için Evangelion vermek animeden soğutmak olur insanları :D

GTO ve Monster verilebilir tabi ama dediğim gibi ben başlangıç seviyesi verdim

• quote:

Valla ben de 20 yıllık anime arşivcisiyim, gene de o üçünün ardından diğer üçünü yazmam
    Biz izledik, travma geçirmedik. Üzerine bir ton küfür edip geçtik ara ara.
    Boşver onlar da izlesin, anlamaya çalışsınlar.

Stein Gate ilk izleyenler için oldukça iyi bir anime. Gerçek kişilerle kurgulaması da ayrıca keyifli.

One piece devam eden shounen ler içinde en iyisi, tartışmasız. Ben Naruto, Bleach, Fairy Tail de izliyorum. Hatta devam eden hemen hemen hepsi diyebilirim. Animenin her türünden keyif alıyorum.

Ama sorarsan favori animelerin. Bunlar listeye girmez. Orda space adveture cobra, God Mazinger, Plawres Sanshiro, Dorvack gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Allen Walker

D.Gray-man olabilir.

ya seni hazır bulmuşken sorayım. d.gray-man'a çok başlayasım var, konu tam benlik ama animesi saçma sapan bitmiş diyorlar, mangadan da devam etmeyi seven bir insan değilim ve daha da önemlisi finallere çok önem veren bir izleyiciyim. anime galiba 105 bölümdü, 104 bölüm harika giderken 105. bölümde animenin evreninin mantığına sığmayan saçma sapan bir finalle karşılaşırsam sinirden laptop'u camdan dışarı fırlatabilirim. sence izlesem mi?

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.