Şimdi Ara

Full Sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Full Sistem
    ]
    Fiyat : 0 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 1. olarak ilanınıza fiyatınızı da eklerseniz iyi olur.

2. olarak

AMD FX 6300 X6 3,5 GHz 14 MB AM3+ İşlemci
    Asus GTX650TI Boost DIRECTCU II O.C. 2GB 192Bit Nvida Geforce

bu işlemci ve ekran kartı ile bugüne kadar çıkan hiçbir oyunu (2014-2017 son 3 senede çıkmış AAA oyunlardan(GTA 5, Battlefield hardline-1, Cod AW IW, Farcry 4-primal, AC Syndicate gibi..) bahsediyorum.) FULL de oynayamazsınız.

oyunların %50 sini 1080p medium ayarlarda geri kalanlarıda low-med karma oynayabilirsiniz.

İlanınızı daha detaylı güncellemek ve doğru bilgi vermek sizin açınızdan faydalı olacaktır. İyi günler hayırlı satışlar dilerim...
  • melihkamarat M kullanıcısına yanıt
    call of duty advanced warfare
    black ops 3
    metro 2033 vs.
    bu oyunları fullde oynuyorum. hiç bir ayar kısmadan. gelip inceleme yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimgncl

call of duty advanced warfare
    black ops 3
    metro 2033 vs.
    bu oyunları fullde oynuyorum. hiç bir ayar kısmadan. gelip inceleme yapabilirsiniz.

kardeşim metro 33 dediğin oyun zaten bi sistem özelliği istemiyor ayrıca bahsettiğim oyunlar içerisinden en düşük sistem gereksinimi isteyen cod serisi..

1. si oyun oynamaktan kastınız nedir ? AC:Syndicate veya Battlefield 1 i açın ULTRA ayarlara alın 10-15 fps de oynarsınız o sistemle .. Oyun oynamaktan kastınız buysa oynayınız.

2. si Bizim gibi gamerların oyun oynamak için gaming sistem toplama yada alma amacımız AAA oyunları 1080p ULTRA ayarlarda 50-60 fpsde oynamaktır.

Ben kendi sistemimle bile bahsettiğim oyunların bazılarını ULTRA bazılarını HIGH-ULTRA karma olarak oynayabiliyorsam emin olun sizin MEDIUM ayarlarda bile şansınız yok o sistemle.

Amacım ilanınızı baltalamak değil eminim diğer kişilerde benim gibi düşünecektir. Tekrardan hayırlı satışlar.

Bugüne kadar çıkan oyunları full ayarlarda sorunsuz oynatmaktadır ibaresi çok alakasız olmuş sisteminize.

• melihkamarat M kullanıcısına yanıt
    sen işine bak kardeşim. ben satıyorum alan olursa olur. ne kadar battı sana yazdıklarım. sana mı kaldı ne kaldırıyo ne kaldırmıyor. ben fullde oynuyorum call of'u hala kalmış metro diyo bana.

• hahaha zuhahaha xaxaxaxaax gülelimde yazdıklarınız boşa gitmesin bari.

AMD FX 6300 X6 3,5 GHz 14 MB AM3+ İşlemci
    Asus GTX650TI Boost DIRECTCU II O.C. 2GB 192Bit Nvida Geforce

sisteminiz extreme bi sistem kardeş değil şuanki oyunları 2020 ye kadar çıkan bütün oyunları ultrada oynarsın.

Zaten nvidia şirketi salak sürüsünden ibaret. Gtx 650ti üzerine boşa kart çıkarmışlar bu kart tüm oyunlar için yeterli bence. Gtx 1000 serisi falan bok yemiş yanında yani.

Size fullde bol call of oynamalar :D

Böyle cahil cüheyla adamlarla dolu işte forum sizin gibi. Anladığınız dilden konuşmak lazım bende eşşeklik niye adam gibi yazıyosak yorumlarımızı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.