Şimdi Ara

FULL KUTULU FATURLI ASUS K56CB-X0029H i5-3317 6GB 750GB 15.6, Win8.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ASUS K56CB-X0029H i5-3317 6GB 750GB 15.6, Win8.1

https://www.asus.com/Notebooks/K56CB/

Ürünü yaklaşık 8 ay kadar kullandım. Hiçbir problemi yok tertemiz. Fotograflardan da zaten görüp, anlayabilirsiniz. Teknik olarak ürünün garantisi bitti fakat ben kendi firmamdan faturasını sizin adınıza kesip garanti belgesini kaşelediğim zaman Asus servisine götürdüğünüzde faturayı ibraz ederseniz garantisi tekrar 2 yıl olarak adınıza başlamış olacaktır. (örnek vermek gerekirse iphone 4 8 gb telefonlar 1-2 senedir üretilmiyor ama hala sıfır olarak satılıyor ve siz satın aldığınızda garantisi başlıyor. Dolayısıya ithalatçıdaki garanti başlama süresi ithalat ve depo çıkışı arasındaki süre.. fakat elinizde fatura varsa tarih vs üzerinde sıkıntı yaşamadan garantiden faydalanırsınız)

Ürünün özelliklerine gelince..

İ5 işlemci, 750 GB disk ve 6GB ram ile oldukça performanslı... ısınma sorunu yok.. zaten alüminyum kasa olduğu için genel olarak ısı ve çizilmelere karşı oldukça başarılı..

Wireless ı gayet iyi çekim gücü kuvvetli... pil 720p dizi ya da film izlerken rahat 1.5 saat gidiyor. Internet için parlaklık % 70 civarlarında kullanımlarda 2.5 saate yakın bir kullanım ımkanı var.

Ürünün kutusu, kitapçıkları, garanti belgesi, kılıfı, klavye koruyucu bezi hatta şarj aletinin ve kablosunun poşetleri bile duruyor. Teşhir ürünü desem açıkçası kimse şüphelenmez bile tertemiz bir cihaz.. ama dedigim gibi yaklaşık 8 ay kadar kullandım cihazı

Fotograflar album olarak var zaten dileyen arkadaşlarla elden de alışverişi yapabiliriz

İstediğim fiyat 1000 TL.
    Dilerseniz kredi kartıyla da taksitle ödeme yapabilirsiniz.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ilan günceldir.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.