Şimdi Ara

FULL İSİM YAZILI OLTU-HEMATİT-OPAL TESPİHLER 19.99TLden BAŞLAYAN FİYATLAR// ÜCRETSİZ KARGO (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.748
Cevap
87
Favori
201.187
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam merhaba,yakın zamanda bu konuda çalışmalarım mevcut.Bileklik konusunda da kısa süre içerisinde size yardımcı olabileceğim.Saygılar sunarım

Ayrıca ip koparan tespihlere sahip müşterilerimiz ve bileklik,doğaltaş tespih dizaynları yapmak isteyen müşterilerimiz için lastikli misina satışımızda başlamıştır.Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/lastik-misina-makara-6-metre-245968885
  • Uzun bi süre sonra artık şüphe yaklaştığım konuya güven duyarak ilk ürünlerimi almış bulunmaktayım.
  • görüş, değerlendirme ve sonuçları ilgi ile bekliyorum,
    şimdiden hayırlı olsun diyelim.
  • Hocam ilginiz için teşekkür ederim.Siparişleriniz bugün kargolanacaktır.Saygılar sunuyorum.
  • Benim ürünlerim de beklediğimden daha kısa sürede elimde oldu.

Öncelikle iletişim istek talep kargo sürecinde her daim destek eksik olmadı taleplerim geri çevrilmedi. Bunun için ayrı teşekkürlerimi sunarım.

Renk süzmesi kehribar beklediğimden biraz daha büyük ve keyif verici. Üstündeki kokusu (umarım geçici değildir) çekerken verdiği hissiyat çok farklı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Oltu biraz baba işi gibi muhtemelen hediye ederim babama. Taşlarında en ufak deformasyon yada ezilme yoktur ki bu da işleme olmadığı için ayrıca keyif verici.

Gül : Arkadaşlar tarafından en çok beğenilen ürün oldu.

Firuze : Umarım düşüp kırmam renk mühteşem arabamla birebir uyumlu :)

Firuzenin püskülü daha hoş bi şekilde bağlanabilir mi bilmem ki olsa iyi olurdu.
    Tuğralı püskülün çok daha iyilerini gördüm.
    Oltunun püskülü zengin gösteriyor :)
    Gülün püskülü nedendir bilmem rahatlık hissi veriyor.

Kısacası ürünlerden ve değerli arkadaşımla iş yaptığım için kesinlikle pişman değilim yeni siparişlerde görüşmek üzere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah_d -- 25 Ekim 2016; 17:43:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam, detaylı ve aydınlatıcı yorumunuz için çok teşekkür ediyorum.Ürünlerden memnun kalmanız benim için en büyük mutluluktur.

Güzel günlerde,sağlıkla kullanmanızı diliyorum.Yeni alışverişlerde de elimden geldiğince isteklerinizi sağlayacağımdan kuşkunuz olmasın.Tekrar görüşmek üzere,saygılar sunarım.
  • Muttalip84 M kullanıcısına yanıt
    Muttalip Bey 12mm oltu geldi.Özelden bilgi verdim.Saygılar sunuyorum.
  • Hocam tek gul satisinizda var mi acaba ?

• meLanoR43 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,aşağıdaki linkte gül ağacı tespihimizin tek satışı mevcuttur.Saygılar sunarım

http://urun.gittigidiyor.com/antika-sanat/en-cok-aranan-urun-gul-agaci-tespih-8mm-243202495
  • Hocam 12mm oltunun linkini göremedim?
  • ares_turk kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 adet mevcuttu müşterimize havale ile gönderdim.Malesef başka kalmadı.
  • Arkadas isteklerimi kirmadi allah razi olsun gonul rahatligiyla alisveris yapabilirsiniz

• meLanoR43 kullanıcısına yanıt
    İlginiz için çok teşekkür ederim.Kargonuzun gönderimini sağladım.Yeni alışverişlerde de görüşmeyi diler,saygılar sunarım
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    29.10.2016 CUMARTESİ günü Cumhuriyet Bayramı resmi tatil sebebi ile kargolar cumartesi günü çalışmayacaktır.Tüm milletimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.

Şuan itibari ile verilen tüm siparişler pazartesi günü kargolanacaktır.

Saygılar sunarım
  • DH özel tesbihin imame dahil boyu yazmıyor. Alan biri yazabilirmi?

Birde bileklik yeşim taşının ayrı satışı yok mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanclskn

DH özel tesbihin imame dahil boyu yazmıyor. Alan biri yazabilirmi?

Merhaba,dh özel oltu taşı tespihimizin boyut bilgileri aşağıdadır.

TANE BOYUTU:9mm.
    İMAMEDEN BOY:17cm.
    TOPLAM BOY:25cm.

Bileklik boy yeşim taşının tek satışı malesef yoktur.İkili olarak dh özel dizayn oltumuz ile beraber satılmaktadır.Saygılar sunarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: zikir_taneleri

quote:

Orijinalden alıntı: okanclskn

DH özel tesbihin imame dahil boyu yazmıyor. Alan biri yazabilirmi?

Merhaba,dh özel oltu taşı tespihimizin boyut bilgileri aşağıdadır.

TANE BOYUTU:9mm.
    İMAMEDEN BOY:17cm.
    TOPLAM BOY:25cm.

Bileklik boy yeşim taşının tek satışı malesef yoktur.İkili olarak dh özel dizayn oltumuz ile beraber satılmaktadır.Saygılar sunarım

Yeşim taşının da imame dahil boyutunu yazarmısınız
  • okanclskn kullanıcısına yanıt
    Yeşim taşı bileklik boy tespihimizin toplam boyu :20cm dir.

Belirttiğimiz gibi lastikli misinaya dizilmiş ve bileklik olarakta kullanılabilmektedir.Ayrıca yeşim taşının saymakla bitmeyen faydalarıda mevcuttur.Saygılar sunuyorum
  • zikir_taneleri kullanıcısına yanıt
    ilginizden dolayı teşekkürler 2liyi siparis gececegim kısa sure icinde.
  • okanclskn kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim efendim.Beklerim.Saygılar sunuyorum.

Her türlü sorunuzu buradan sorabilir ve en kısa zamanda detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.