Şimdi Ara

Full HD wifi 1200 Lümen Led Projeksiyon 449,10 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
15
Favori
33.119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: spartakuez

hocam sen satın almamışmıydın ,bir tane daha mı alacan

talep var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepal Z kullanıcısına yanıt
    Destekler desteklemesine de tavsiye etmem.Çözünürlüğü düşük.
  • beyler iki adet alıcam yarın ikisi de öğrenci evi için olcak. evde zaten tv xbox vs var bunu sırf film izleriz diye alıcam iş görür herhalde zifiri karanlıkta. Tek olayı film izlemek yani arada öyle her gün pc bağlayıp kullanmayız
  • Ben de bu ürünü almayı düşünüyorum ama incelemelerinde çekilen fotoğraflarda görüntüde bir bulanıklık var. Görüntü gerçekten çok mu bulanık yoksa karanlıkta çekildiği için kameranın iyi netleyememesinden dolayı mı bu şekilde görünüyor. Bu arada üründen beklentim ayda yılda bir kere akşamları büyük ekranda film keyfi yaşatması. 2+1 ses sistemim var kutusunda duruyor, onunla kullanmayı düşünüyorum. O yüzden kendi hoparlörünün sesinin düşük olması da çok önemli değil. Sadece renkler düzgün olsun görüntü de çamur gibi olmasın yeter.
  • aslında alan kardeşimiz güzel bir video çekip şuraya atsa ne kadar makbule geçer anlatamam ben ve benim gibi bir çok arkadaşıma yol gösterici olacaktır
  • Arkadaşlar almayın. Projektörün bir fanı var çalıştırdığınızda sesi o kadar çok rahatsız ediyor ki filme konsantre olamıyorsunuz. Kesinlikle tavsiye etmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vaktim olmadığı için detaylı çekim yapamadım. bi fikir verir umarım.
    evet cihaz ilk çalıştığı zaman yüksek bi fan sesi çıkarıyor 30-40 saniye sonra kesiliyor. filmdeki ses ile o sesi duymuyorsunuz zaten. parasın hakkını verdiğini unutmayalım 300 lira verip ne bekliyorsunuz 2000-3000 bin lira bile alsanız onda illa memnuniyetsizliğiniz olur. bi arkadaş dediği gibi ne kadar ekmek o kadar köfte. fiyat performans olarak daha iyisini bulamazsınız yurt dışından bile almaya kalksanız daha pahalı gelir.

sadece film izlerim derseniz işinizi rahatlıkla görür ama iş için kullanırım sunum yaparım diyorsanız size gelmez yazılar midenizi bulandırır. zaten iş için kullanacak biride 300 lira cihaz bakmasın
    ben kendi acımdan memnunum 4 tane film izledim pişman etmedi beni
    görüntü gündüz ortamda biraz önce karanlık yapabildiğim kadar çekim yaptım
    duvar boyutu yaklaşık en az 200 inç tv boyutuna eşit olur
    duvar yanıma görüntü. duvar renk açık mavi renk (beyaz ve perde olsa kesinlikle daha iyi görüntü verir.)
    film normal divx hd değil
    çekim yaptığım telefon iphone 7 plus

Menü Resmine dikkat ederseniz alt köşe usb yazısı bulanık görünüyor. bu yüzden sunum gelmez dedim cihaz çünkü tam bir netleme yapamıyor ya üst taraf biraz daha net oluyor ya alt taraf biraz daha net ortası olmuyor.
    bu yüzden tekrardan söylüyorum sadece film izlerim diyenler alsın onun dışında amaç ile kullanırım diyorsanız uzak durun bu kadar basit.

Full HD wifi 1200 Lümen Led Projeksiyon 449,10 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ERH@N_ -- 26 Mart 2017; 16:53:24 >

• istanbul anadolu yakası mağaza/stok bilgisi olan var mı?
  • Saka gibi cihazi aldim sanalmarketten , iade edicem kinse iade prosedurunu bilmiyor, sanalmarket kapida kart ile odemeli geldi , goruntu tatnin etmedi , cihazi geri goturdum gelen magazaya. Biz hic iade yapmadik boyle diyor. :))) kayit actirttim yarin aricaklarmis. Bu arada ben alirim diyen varsa kapida odemeli gonderirim ugrasmamis olurum hic gerzeklerle

• merhaba,
    cihazı aldım sd kartdaki videoları açtım, bence başarılı. ancak wifi ile ne bilgisayara ne ipad,iphone a bağlayabildim. bağlayabilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
  • Unic uc46 yi getirmisler millete 450 liradan kakalamaya calisiyolar resmen..Almayin arkadaslar 200 lira bile fazla bu urune..Ben aliexspress den aynisini Unic uc46 dedigimizi 189 liraya aldim 1 ayda geldi bu kadarda olmaz ya 450 lira nedir yahu pes..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Renovatio90 -- 27 Mart 2017; 3:34:53 >
  • 299 tl

• Renovatio90 kullanıcısına yanıt
    Şuan ki kurla 250 liraya alabiliyorsun bilgin olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Renovatio90

Unic uc46 yi getirmisler millete 450 liradan kakalamaya calisiyolar resmen..Almayin arkadaslar 200 lira bile fazla bu urune..Ben aliexspress den aynisini Unic uc46 dedigimizi 189 liraya aldim 1 ayda geldi bu kadarda olmaz ya 450 lira nedir yahu pes..

189₺ çok iyi fiyat, hangi satıcıdan aldınız link verebilir misiniz ?

• oh iyiki almamışım.. ben filmi geçtim normal karasal tv uydu alıcı bağlıyorum bazen.. terasta izliyorum.. oyun bile oynuyoruz.. görüntü kalitesi benim için iyi değil.. beklentim daha fazla.. dediğiniz gibi bu fiyata daha iyisini beklemek olmazdı zaten.. zaten hep kullandığımız bişey değil toplandığımız zamanlar kullanılıyor nba pes oyunlar oynanıyor maç izleniyor filmde izleniyor arada..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sattığım kişi mesaj atmış
    bunun netliğini beğenmedim ayrıca sunum yapacağım ama gün içinde verdiği görüntüyü izlemek mümkün değil kutusunda 4 metreden 132 inç görüntü verebildiği yazmış ama 2 metreden ancak görüntü verebiliyor bunu iade edeyim nasıl yapalım yazmış

bende
    ben bunun resmi satıcısı veya esnaf değilim kendime almıştım ihtiyacım olmadığına karar verince sattım dedim

bir de bu cinslerle uğraşıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavyyear

Şuan ki kurla 250 liraya alabiliyorsun bilgin olsun.

En son gecen hafta bir arkadasa baktigimizda 210 liraydi ..Alacaginiz bir urunu mobilden takip edin fiyat mobil kisimda daha uygun oluyor..

• akşama elemanla gönderiyorum iadeye dedi
    boşuna gönderme iade almam dedim

böyle tiplerde bu işin eğlencesi gibi ara ara çıkıyor
  • ozcan_dk O kullanıcısına yanıt
    299 a alıp 350, 400 e satıyorsanız uğraşacaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyyear

299 a alıp 350, 400 e satıyorsanız uğraşacaksınız

yok 500 e sattım
    bende öyle düşünüyorum bu kılçık faturadaki tutarı görünce denemek istedi
    ama benim derdim değil artık
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.